Sõltuvus- peanahalt suhu

pliis ärge kirjutage siia et ma mingi haige või imelik olen ja sõimu võite ka endale jätta....
et siis ma nokin koguaeg küüntega peast igast asju, küll kuivand peanahka, küll igast kärnasid ja punne , ja siis topin suhu selle mis leian.... mulle lihtsalt nii meeldib. aga ma ei taha enam teha nii. mul on see loll harjumus juba aasta aega olnud, kuidas ma sellest lahti saaksin??
see pole mingi nali kuigi tundub rõve ja haige

Re: Sõltuvus- peanahalt suhu

hcpiraaja kirjutas:Kui inimene läheb psühholoogi juurde tähendab see seda, et ta ei saa ise hakkama ja ta on nõrk.
Muud ma sellest välja ei loe.

Aga teema algatajale teadmiseks, et ta ei ole ainuke kes sedasi teeb.
Isiklik arvamus on vastupidine. Inimene, kes läheb psühholoogi juurde on vastupidi tugev, kuna ta tunnistab oma nõrkusi ja soovib nendest vabaneda. Samas on psühholoogiga ka hea vestelda juhtudel, kui soovitakse leida endale kinnitust, kas ma ikka käitun, teen ja mõtlen õigesti või teen õigeid (parimaid) valikuid.

Edu soovides.
Admin

Tere.

Eks ta ebameeldiv harjumus ole nii endale kui kõrvalt vaatajale. Kõrvalt vaatajale on see vist eriti öövastav vaatepilt, kui inimene midagi oma peast otsib ja seda suhu topib.
Põhimõtteliselt on kaks põhjust, kas peanahk on ärritunud mingil põhjusel ja nõuab pidevat sügamist või oled harjunud midagi kogu aeg näksima.

Esimese võimaluse korral võiks peapesemise vahendeid vahetada (ega need punnid ja kärnad terve naha peal ela), kokkuvõtvalt hoolitseda pea hügieeni eest.

Teise võimaluse korral võiks asendada punnide ja kärnade söömine millegi teise tegevusega, mis on enam kasulik, nt. kooritud päevalilleseemnete vastu. Ühekaupa süües jätkud ühest pakist päris kauaks.

Kolmanda võimalusena võiksid leida mingisuguse asendustegevuse, mis oleks samuti selline motoorne. Konkreetselt ei oska midagi kohe välja pakkuda.

Edu sulle.
Admin

Nika kirjutas:
hcpiraaja kirjutas:Kui inimene läheb psühholoogi juurde tähendab see seda, et ta ei saa ise hakkama ja ta on nõrk.
Muud ma sellest välja ei loe.

Aga teema algatajale teadmiseks, et ta ei ole ainuke kes sedasi teeb.
Isiklik arvamus on vastupidine. Inimene, kes läheb psühholoogi juurde on vastupidi tugev, kuna ta tunnistab oma nõrkusi ja soovib nendest vabaneda. Samas on psühholoogiga ka hea vestelda juhtudel, kui soovitakse leida endale kinnitust, kas ma ikka käitun, teen ja mõtlen õigesti või teen õigeid (parimaid) valikuid.

Edu soovides.
No seda ma räägingi, et inimene on nõrk kuna ta ei saa ise hakkama.

Okei mul on natuke sarnane see pole küll otsene sõltuvus kuid ma teen umbes nii,et ma näputega hõõrun peanahka ja nuusutan oma näppe kuid,seda ainult vahetevahel(näiteks kui koolis igav on)See on minu arust küll imelik kuid ma ei mäleta kus see harjumus tuli! Ma viimasel ajal ültse ei tee.Kuna mul oli sama asi ..ma tahtsin saada lahti sellest harjumusest.Ning ma tegin nii,et alati kui mul see hõõrumise hoog tuli,siis mul tuli kohe meelde,et ma ei taha nii ja ajapikku see ültse lõpuks ununes,ühesõnaga ma sain sellest ise lahti.. :D

hypercaine kirjutas:Kuidas saab üldse oma peanahka süüa? seal on mingid surnud naharakud ja muu sodi ka ju.. ma ei mõtle nagu üldiselt seda et seal täielik mustus oleks (mida kindlasti mingilmääral ka on, kui sa oma juukseid just üldse ei pese). a noh, inimesi on igasuguseid :D
Pidin ära märkima selle :D

aga nojah.. ma tean ka paari sellist kes omal näppe ninna või pähe topivad ja siis suhu pistavad. ei mõista selliseid :D
Do what u love & f'ck the rest
Vasta

Mine “Muu sõltuvus (sõltuvusest üldiselt)”