PLiiz vaadake nüüd seda just ! Mastubeeriminee..

#1
Üks kord kui ma vaatasin pornot, see oli väga huvitavv,mulle nii meeldis hullult.Ja ma jäin vahele ja lubasin et ei vaata enam, aastaid hiljem (3 aastat hiljem) Vaatasin kord sõbraga. Siis tekkis taas sõltuvus. Nüüd mul ongi see taas peal. Siis ma sain sellest jälle lahti.AGa vahepeal vaatan ikka. Tahaks häälega kuulda aga ei saa sest koguaeg inimene kodus.

Ja mastubeerimisest.
Kuidas tekkitada orgasmi? Ma olen sõltuvuses eneserahuldamisest aga ma tahan seda veel ja veel, mida ma saaks panna sinna auku.. ja Kui kaua OrGASm kestab?

:) Tänks kõigile kes vastasid :)

Re: PLiiz vaadake nüüd seda just ! Mastubeeriminee..

#2
Orgasmi kui tahad tekitada, pead mastrubeerima intensiivsemalt, ehk saadki kätte , aga võibolla ei saagi , kõik on kinni sinus . Võid panna sinna kurki , pane kondoom otsa igaksjuhuks , et baktereid sulle tuppe ei läheks, porgandid jne . Orgasm kestab hetke , mõnel rohkem , mõnel vähem . Edu sulle !
Tahad midagi anonüümselt küsida ? Saada mulle PM ! alati valmis abistama .

Re: PLiiz vaadake nüüd seda just ! Mastubeeriminee..

#5
Mul ei ole kurki :( porgandeid samuti mite :cry: ! aga ma olen tüdinud pliiatsit toppimast.. Aga üks asi veel :)

Vaat, ma tahtsin suriseva hambaharjaga teha, aga sellel on see ots nagu puudu niiet see on lihtsalt üks "jäme puuoks" nagu. ja kui ma nupule vajutan siis seal see hakkab see asi käikma aga on nagu pisike ots, ja seal on nagu "sein" ümber :D (kui midagi aru saate) kas ma saaks sinna otsa mingi asja panna? Et see väike vid annaks oma surisemise näitaks edasi ja siis ma paneks selle auku. ja siis oleks nagu vibra. oLEKS see kuidagi võimalik? ja mis asja ma võiks inna panna. ?

AITÄH kõigile kes vastavad. (:

Re: PLiiz vaadake nüüd seda just ! Mastubeeriminee..

#6
Kuskil fooorumis oli kirjas et võta pihutäis vildikaid , kleebi see kleeplindiga kokku ühtseks puntraks ( nagu peenis ) , siis pane natuke vatti ümber pehmenduseks, seejärel kondoom peale . Mdea , mulle tundub see veits jabur . Aga , vaata kodus ringi , ehk leiad midagi dildo sarnast, nt mu söbranna tegi pudrunuia peenema otsaga .
Tahad midagi anonüümselt küsida ? Saada mulle PM ! alati valmis abistama .

Re: PLiiz vaadake nüüd seda just ! Mastubeeriminee..

#16
termomeeter kirjutas:no ega enamik siiski mingeid nii suvalisi asju nagu vildikad siiski ei kasuta.
Ega ongi.. Sa saad kiiremini orgasmi ju siis, kui sa kliitorit näpid, kui mingi ise vildikatest, kondoomist ja vatist meistertatud peenisega..
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.
Vasta

Mine “Muu sõltuvus (sõltuvusest üldiselt)”