Enese rahuldamine.

Ma olen 12 aastane. Kuna mu pere on väga sportlik ja meil on palju vigastusi, ostis isa meile sellise mazaashi asja, mis peale vajutades hakkab värisema. Ükskord kui ma taskord ennast sellega mazeerin,sii juhuslikult panin selle sinna kohta ja tundsn sllist vedi kõditvat tunnet. Algulvõtsin selle sealt koheära, aga siis panin uuesti. Ja siis veel j veel. Vahel oli seemasin meil umbes pool aastat kadunud. Ja ma otsisin seda. Ja kui leidsinsiis hakksin jäll ed rahuldam. Üks päev istusin mullivannis. mulid käisid ja mina lamasin seal pea selle pea toepeal. Siis keerasin end ringi ja panin jalad sina peatoe peal et saak veits jalalihasei venitada. jalad libisesid aga lahti ja mullid puhusid otse mu sinna kohta... Ja nüüd ma käin umbes 1-3 korda nädalas vannis. Ja igakord nö rahuldan end. Vahel koolist kojutulles tahakstäiegajälleend rahuldda jaükskord ma rahuldasin end lauanurgag. lihtsalt suht õõtsutan endsa pea. aga siis e sa seda head tunnet.

Ma ei teaha pluda abi et kuidas sellest lahti saada. Rohke et kuidas seda nagu rohkem saada. Suht tihti(praegugi) taaks täiega panna keagi.
Ma teelikult tahas k vibraatorit. Ma ei saa....
Mida ma tegema peaks?

Re: Enese rahuldamine.

Ma tahaks kka end millegiga rahuldada , mida auku panna ja niih... Olen väsinud juba pliiatsi toppimisest ja padjaga tegemisest.Ma tahaks kka nagu vibraatorit või.. dildot.. :)

Sest himu on nii suur ja ma tahan midagi mõnnat sinna toppida või sakma hea nagu mingi mazaaši asi, aga meil ainult jalamažaasi väike masin.Nt Äkki soovitate? :)

tupsugirl kirjutas:Ma olen 12 aastane. Kuna mu pere on väga sportlik ja meil on palju vigastusi, ostis isa meile sellise mazaashi asja, mis peale vajutades hakkab värisema. Ükskord kui ma taskord ennast sellega mazeerin,sii juhuslikult panin selle sinna kohta ja tundsn sllist vedi kõditvat tunnet. Algulvõtsin selle sealt koheära, aga siis panin uuesti. Ja siis veel j veel. Vahel oli seemasin meil umbes pool aastat kadunud. Ja ma otsisin seda. Ja kui leidsinsiis hakksin jäll ed rahuldam. Üks päev istusin mullivannis. mulid käisid ja mina lamasin seal pea selle pea toepeal. Siis keerasin end ringi ja panin jalad sina peatoe peal et saak veits jalalihasei venitada. jalad libisesid aga lahti ja mullid puhusid otse mu sinna kohta... Ja nüüd ma käin umbes 1-3 korda nädalas vannis. Ja igakord nö rahuldan end. Vahel koolist kojutulles tahakstäiegajälleend rahuldda jaükskord ma rahuldasin end lauanurgag. lihtsalt suht õõtsutan endsa pea. aga siis e sa seda head tunnet.

Ma ei teaha pluda abi et kuidas sellest lahti saada. Rohke et kuidas seda nagu rohkem saada. Suht tihti(praegugi) taaks täiega panna keagi.
Mida ma tegema peaks?
Mul on see sama probleem. Aga mu emal on vibraator ja kasutan seda. Ja öösel ma magan ka padi argivahel. Tahaks sellest lahti saada. Püüan, aga suht raske.

tupsugirl kirjutas:Ma olen 12 aastane. Kuna mu pere on väga sportlik ja meil on palju vigastusi, ostis isa meile sellise mazaashi asja, mis peale vajutades hakkab värisema. Ükskord kui ma taskord ennast sellega mazeerin,sii juhuslikult panin selle sinna kohta ja tundsn sllist vedi kõditvat tunnet. Algulvõtsin selle sealt koheära, aga siis panin uuesti. Ja siis veel j veel. Vahel oli seemasin meil umbes pool aastat kadunud. Ja ma otsisin seda. Ja kui leidsinsiis hakksin jäll ed rahuldam. Üks päev istusin mullivannis. mulid käisid ja mina lamasin seal pea selle pea toepeal. Siis keerasin end ringi ja panin jalad sina peatoe peal et saak veits jalalihasei venitada. jalad libisesid aga lahti ja mullid puhusid otse mu sinna kohta... Ja nüüd ma käin umbes 1-3 korda nädalas vannis. Ja igakord nö rahuldan end. Vahel koolist kojutulles tahakstäiegajälleend rahuldda jaükskord ma rahuldasin end lauanurgag. lihtsalt suht õõtsutan endsa pea. aga siis e sa seda head tunnet.

Mida ma tegema peaks?
Kogu raha ja osta vibraator! Kui ei julge, palu mõnel heal sõbral seda teha vms.
Edu!

Tegelikult polegi midagi hullu ju. Ma ise ka mingil hetkel avastasin "vannimõnud". Jube häbi oli siis endal... aga ikkagi tegin seda. Umbes sama vanalt.
See on normaalne, isegi kui sul on häbi. Kellegile rääkida polegi vaja. Lihtsalt inimesed teevadki endaga nii. 70% naistest/tüdrukutest rahuldab ennast... ja peaaegu kõik poisid/mehed.
See on veider ja mõnus tunne.
Võibolla varsti ei viitsigi enam. Igaljuhul on see parem, kui liiga varane seks. See ongi natuke nagu eelharjutus seksiks. Ei saa ju kellegile teisele mõnu teha, kui veel isegi ennast ei tunne.
Nii et ausalt, ole rahulik. Ma olen veendunud, et sinust kasvab täiesti normaalne ja õnnelik inimene, kellel on hea voodielu.

Kui liigapalju teed siis lõpuks läheb ise üle. Olen kogenud seda ,,Liiga paljut" . Mitu kuud pole teinud :s mõtlesin, et midagi viltu aga ei läheb tagasi normaalseks :D igatahes. Tahaks ka vibraaatorit aga kesklinna sexpoest väljudes on karanteeritud, et mõni tuttav viskab pilgu peale. :D
Ära karda elus olla hea! :)

Hanna Mägi kirjutas:Ma 13 ja rahuldan päris tihti. Ma nagu ei pane näppu sisse sest ma ju süütu. Lic hõõrun ja saan nii ka nn*orgasmi*. Aga mul küsimus. Kas päevade ajal võib ennast rahuldada. Kui tuleb natuke verd? :/
Ega sellest päevade ajal rahuldamisest midagi ei juhtu ju, endal võib harjumatu olla ja kui tampooni ei kasuta siis kindlasti on näpud või käsi verine, muud midagi.
Vasta

Mine “Muu sõltuvus (sõltuvusest üldiselt)”