Re: Naljakad sõltuvused.

2 aastat minu siinsest postitusest ja selle aja jooksul on vanad sõltuvused läinud ja uued tulnud:

*joostes (jooksen üsna sageli - 4-5x nädalas) teeärsetele liiklusmärkidele, puudele või helkuripostidele "patsu" andmine. õnneks vaid nii 4-6 patsu jooksu ajal.

*vaatan tänaval kõndides akendel enda peegelpilti ja ehk imetlen end. samas annaks endale kohapeal kõrvakiilu, kuna selline asi on järele mõeldes lame. kord jäingi seisma ja tegin keset rahvarohket tänavat "wtf" näo ning vaatasin maha või kuhugi omaette. siis läksin pead vangutades edasi.

* ohkamine või "oeh"-i kirjutamine jutujätkuks. lihtsalt täiesti seosusetult ohkamise põhimõttega. kui keegi seepeale küsib, et mis ohkad, lähen sisimas veidi närvi, aga talitsen end ja ütlen, et nii jutujätkuks või seletan enda kiiksu ära.

*peale mõnda joogisemat õhtut (joon vaid lahjemaid jooke) ei suuda end vähemalt nädal aega ühtki alkohoolset jooki jooma sundida. vahel ei tee seda lausa kuu aega, kuid on ka pikemaid perioode ette tulnud.

*bändiproovi tarvis osta endale väikseid (max 2 tk.) plekkpurgis limpse või energiajooke. nt. kelluke, rc cola, coca-cola jne.

poes meeldib ka asju tagantpoolt võtta. kuid sellega on selline diil, et poodides pannakse lühema säilivusajaga tooted ettepoole ja pikema säilivusajaga tooted taha.
no kus kurat on kirjas, et inimesed peavad nii lollid olema...

asjade täpselt 3 korda puudutamine, ebausk, sõnu lauseid rääkides loen vahel üle et oleks sõnu kas 3 või 9 või siis mõni korrutis neist. see pigem nagu mingi haigus, ebausk, tahaks lahti saada. mdea kust persest see hirm tuleb aga kardan et kui nii ei tee, siis mõni lähedane sureb. hmm, kuradi ajuvaba :D

Okei, see on licc NIII TÕENÄOLINE , et ma olen ainuke maailmas kes seda teeb , aga noh , nii see on.. ärge pls naerma hakake v ärge kirjutage : lol , ´mingi juhm jne . Ma ise ka ei tea kuidas see ml juhtus :S
No yhesõnaga ma kasutan juuksekarvu hambaniidina :S
Ja sõbrannad suht vihkavad mind sp .
kui ennem olid ml paksudpaksud juuksed ss nyyd on täiega hõredad :S
Ma olen tähelepannud, et ma teen seda närvitsemisest või igavusest. Alati peale arvutis istumist on põrand paksult juuksekarvu täis :S
Yhekorra sp pidi juuksur mu pikad juuksed maha ajama ( mittekiilalakaks aga lyhikeseks )

No ma ei tea, kas see just sõltuvus on, aga ma ei suuda poolt päevagi ilma kohvita olla.
Lihtsalt ei suuda. Esimene asi koju tulles on omale kohvi tegemine, ei jõua vahest üleriideidki ära võtta ...

Janoh, teine sõltuvus on mul veel, aga kas see naljakas on, seda ma ei tea.
Mul on nagu täiesti katastroofiline suhtlemisvajadus. Koguaeg.
Koolis, väljas, kodus või ükskõik kus. 8)
(Seda liigitatakse vist ka mölapidamatuse alla)
Tüdruk, 14
Tige, kuri & tõre

Hoia eemale- hammustab !

Tarretis kirjutas:Ma olen oma klassis kiireim lugeja ja loen teksti mitu korda ära kogematta ss õps ütleb, noh hakka ka lugema.. Dafuuq?
Igas klassis leidub selliseid, kes loevad kiiremini teksti ära kui teised. :D Olin ise ka suhteliselt kiire lugeja, aga no sõltuvus see ilmselt nagu pole.

Enda sõltuvuseks pean seda, et ma kodus olles koguaeg närin midagi, kas siis pliiatsit, sõrmust, küüsi või jumal teab mida. Päris kohutav on tegelikult.
”Don't touch my soul with dirty hands."
30.01.16

Kui ma ütlen paar sõna v lauset ütlen eee... Või olen paar sekki vait ja juttu jätkan "aa jah" sõnaga. See nii haige. Või vahepeal pean ainult ühe silmaga pilgutama. Ja nt kui lähen käega kogemata pihta pean teise käega sama kohaga mihta minema ja kuj valesti ss teise käega ka jne kuni käsi jääb rahule. Aga kui ei siis on käel imelik tunne. Aga see on vahepeal

Näppude vahel pastakaga trikkide tegemisest. See on mulle alati meeldinud, aga suvel võtsin kätte ja hakkasin harjutama ja kui koolis esimene päev oli, siis tunnis pidin kohe pastakat keerutama hakkama. Keerutan siis pastakat ja vaatan aknast välja, kui äkki märkan, et kogu klass, kaasaarvatud õpetaja vahib mind ammuli suudega. Ma ikka tõsine proff, ükskord high speed kaameraga filmisin ja lugesin pöörded minutis ära, nii 220 rpm kanti tuli, pluss sõrmede vahetused jne.

ElavSurnu kirjutas:Igakord kui kööki lähen vaatan külmkappi, isegi kui ma tean mis seal on.. lihtsalt nagu kodeeritud ajju.
+1
Lisaks ma ei suuda elada ilma, et mul oleks kodus puuvilju. Ma ei tea, see on väga kahtlane. Kui ei ole ühtegi, siis tekib tunne nagu ma sööksin ainult rämpstoitu. Ja kui on kauss puuvilju täis, siis ei pruugi ma neid mitu päeva puutuda. Nagu ütlesin, väga kahtlane. :D
love is like a giant pigeon, crapping on my heart

Mul on sõltuvs võistlustantsust(ise tegelen), muusikast ja LOODUSEST. Olin nt mingi toidumürgitusega haiglas kaks päeva, aknast paistus asfalt ainult. Ma pidin palatis hulluks minema..... Iga päev pean vähemalt 20 min õues olema.. Mu rekord on 7 tundi ja -25 kraadiga.. Haigeks ei jäänud ka pärast. Mul on olnud nö mürgitus värskest õhust.. Pärast olen täiega pilves... XD

Mul on selline sõltuvus, mis mind ennast ka megalt närvi ajab. Kui ma nt. ühe käeseljaga puudutan puud, siis ma pean seda puud ka teise käeseljaga puudutama, sama tugevalt, ja ma kõnnin pidevalt tänaval nende tänavaplaatide peal, nt. ma ei tohi neid vahesid puudutada, aga enam see nii hull ei ole, nüüd saan vähemalt normaalselt kõndida, mitte nagu mingi joodik :D
"Normalness leads to sadness" -Phil Lester

Elsa kirjutas:Mul on selline sõltuvus, mis mind ennast ka megalt närvi ajab. Kui ma nt. ühe käeseljaga puudutan puud, siis ma pean seda puud ka teise käeseljaga puudutama, sama tugevalt, ja ma kõnnin pidevalt tänaval nende tänavaplaatide peal, nt. ma ei tohi neid vahesid puudutada, aga enam see nii hull ei ole, nüüd saan vähemalt normaalselt kõndida, mitte nagu mingi joodik :D
Sinu kirjeldatud tegevused pole sõltuvused.

Re: Naljakad harjumused.

Mul on see soltuvus et mul laheb koik meelest ara nagu ja mu emal on se soltuvus et ta noh ikkq peab igq paev minupeqle kqrjuma nqgu (see ei puulu kul teemqsse wga tervel mu perel on kuekul vqhemqlt uks arm mul on ninq peal sest siis kui mq titt olis siis tegi keegi mul oksqga nina katksi jq ema jai kunagi pussialla ja isql on huule peal armq ma ei tea miks)

Külaline kirjutas:
Olemas kirjutas:sõltuvus pliiatsi süside närimisest, sain sellest lahti aga kunagi said kõik harilikud nahka pandud
ma olen selliseid pliiatsi kujulisi pulgakomme näinud millel oli süsi sees :D Ma ükskord kirjutasin sellisega koolis ja kui õpetaja ära läks,sain seda lutsida :D
Chupa Chups müüb pulgakommi mis näevad välja täpselt nagu vile, ja sellega saab vilistada ka :D
Vasta

Mine “Muu sõltuvus (sõltuvusest üldiselt)”