Re: Naljakad sõltuvused.

Külaline kirjutas:Laulmine tekitab sõltuvust :D käin poes ja poes muusika mängib, siis hakkan kohe tuttavat laulu kaasa laulma, täiesti vabalt, ilma et kardaks, et keegi imelikult vaatab. :D
Sina olidki siis see, kes ükspäev Tartus nr 4 bussi peal laulis kõvasti kaasa Eamon - kadakas* It ja pooli sõnu pobises? Hahahaa :lol: . Niisama mockin' :lol: .

*pea kratsimine
*silmanurga sügamine
*põse närimine - seestpoolt vms :D
*üleliigselt emotikonide kasutamine :D
*küünte närimine , nokrt ei saa üle ega ümber sellest :D
*ja põhiliselt ma pean koguaeg muusikaga kaasa laulma :D
*mul on mingi haige värk,et kui ma söön midagi ma pean kohe peale seda liikuma:D .. muidu mul on mingi ettekujutus et see toit läheb mul kohe rasvaks ja ma ei tea milleks veel ( jaa, ebanormaalne:D)
*hammaste pesemine, peale sööki tahaks hambaid täiega pesta :D
hmm..
*huule närimine kaa
*näppude, kaela ja selja raksutamine
*huuleneediga mängimine
*ma pean ennast lihtsalt iga vastu peegeldava objekti pealt ennast jõllitama :D, küll saan siis juukseid s2ttida jne :D..
khm.. natuke sõltuvusi :)
Miski ei kesta igavesti, kõik lõppeb kunagi .

Inimeste vaatamine. Ma lihtsalt vaatan neid kohutavalt palju. Õigemini..khm..jõllitan neid.
Küünte närimine. Eluaeg olnud vist see sõltuvus. Õnneks siis kui päike paistab ja väljas soe ilm ( SUVIII) ei jää küünte närimiseks aega, niiet suviti saavad ilusaks kasvada :)
Näts Mõnusalt iga päev ikka saab näritud seda korralikult.
Kallistamine. Ma lihtsalt PEAN kallistama inimesi.
Teie Kitty. Krrnjäu.

Skinhead kirjutas:peale igat öeldud lauset sõnu vaikselt korrata :D :D :D
ise ka ei tea miks ma seda teen aga see häirib väga
Mul oli väiksena Aspergeri sündroomi tõttu sama asi, eriti just teiste öeldu sosinal kordamine. Aga õnneks kasvasin sellest välja. Praegu vahin lennukeid. Iga kord, kui kuulen lennukit maandumas/õhku tõusmas, siis lihtsalt pean vaatama, isegi kui asukoht on parajasti selline, et midagi ei näe, aga siiski pean pea selle heli suunas keerama. Ja kui lennuk on näha, siis vahin seda nii kaua kui see vaateväljas on. Natuke ebamugav, sest elan Tallinna lennujaamale päris lähedal ja neid maandub/tõuseb õhku väga sageli (ainuüksi selle teksti kirjutamise ajal jõudis kaks tükki maanduda).

* Küünte närimine, see pole just naljaks, aga sõltuvus on ikkagi.
* Võin kuulata ühte laulu mitukümmend korda järjest.
* Kohvi joomine, see on meeldiv sõltuvus, ei tahagi sellest loobuda. Jumaldan kohvi.
* Ei suuda ühes foorumis olla rohkem kui ühe aasta, tavaliselt saab mul paari kuuga foorumist kõrini ja kolin teise foorumisse üle.
See on pigem harjumus kui sõltvus. Igatahes sellest sõltuvusest / harjumusest oleks hädasti vabaneda vaja. Hakkab juba vaikselt segama, kui järsku tuleb lambist ming blokk peale ja foorumisse postituste tegemise isu kaob ära.
* Käin iga päev kaks korda pesemas ja kindlasti pesen iga päev pead, puhtusefriik olen.
* Viimaselajal olen hakanud inimesi jõllitama. Nende juures on nii palju huvitavid detaile, mida ma varem ei märganudki, kuna mul on halb nägemine ja ma ei tahtnud prille kanda, nüüd sain läätsed ja näen ka, mis minu ümber toimub.

Haaa jesss, tänu geelidele ei näri ma küüsi :lol: .
Kunagi närisin keeleneeti, nüüd ei leia enam vajadust sellega vehkida.
Peegli ees teen tobedaid nägusi, iga kord kui selle ette satun :D.
Poes on vajadus võtta riiulist alati see kõige tagumine asi (oletame et riiul on täis coca colasi, kuid minul on vaja võtta see pudel, mis on kõige tagapool, isegi siis, kui mul on vaja enne eest sülle korjata kasvõi kümme pudelit, et see kõige tagumine kätte saada)
Life is either a daring adventure or nothing at all.

Üksi kodus olles pesemas käimine :D No ei saa siis seda tehtud, kui ema kodus on :lol: Umbes viimase poole aasta jooksul harjumuseks saanud. Lihtsalt ei viitsi kohe pärast pesu riidesse ajada, vaid on vaja kõige pealt hommikumantlis tund aega ringi lasta, siis pesu väel pool tundi ning alles seejärel midagi riide moodi selga ajada. Kui ema ka kodus on, siis on kahtlane nii ringi käia. :lol: :lol:

viimasel ajal on tekkinud vajadus kõike üle kontrollida. õhtul magamaminemine on täielik õudus. 5 korda kontrollin kas äratuskell on õigeks ajaks pantud, iga kord arvutan uuesti vajaliku ärkamisaja üle; paar korda kontrollin, kas aken on kinni; siis kontrollin, kas rahakott, võtmed jms on ikka kotis jne jne. see on järjest hullemaks ka läinud. tahaks lahti saada, aga enne ei saa rahu, kui ikka kontrollima pean. :roll:

PS. oma juttu uuesti ülelugedes (sõnakordused), tuleb tahtmatult meelde lause "kontroll kontrollis kontrolli, kas kontroll kontrollis kontrolli" :D

1. Närin põske 24/7
2. Närin pliiatseid (mõnikord närin ära ja neelan alla, nii on päris palju pliiatseid läinud.
3. Väristan jalga
4. kraksutan sõrmi, löön rusikaid kokku, löön rusikaga vastu seina jm. (mul on teinekord nukid pärast kooli päris katki)
5. Kui ma midagi copy-pasten siis ma teen copy-t koguaeg hästipalju järjest
6. Parasiitsõnu on palju: vaata, ja, siis, see, noh
7. Mul läheb pidevalt keset teksti meelest ära millest ma räägin, alustan uut teemat ja kõik mu laused jäävad poolikuks.
8. Ei võta poes kunagi riiulilt esimest toodet, alati võtan tagantpoolt

Näpin oma küüsi koguaeg,koguaeg pean kammima juukseid,purjus olekus alati närin põski,ma ei suuda iial paigal täiesti olla.Tunnis kui pean istuma siis ma alati PEAN kas pastakat näppima,sodima või kellegiga rääkima.Siis pulgakommi,nätsu ja puhtuse sõltuvus.Näiteks kui ma vahest lähen magama ja siis hakkan mõtlema ,et unustasin hambaid pesta tuleb mul süümekas siis pean kohe ära pesema o.oMuidui on ka peeglist vaatamise sõltuvus:D
Tüdruk siin pool.
See on minu arvamus!
Teeks äki täna natukene matat?Liidaks sind ja mind, lahutaks riided ja korrutaks sind terve öö.

küünte närimine
jäätise ,eriti mahla pulga
kallistamine ,pean tegema igaühele kalli
poodlemine
peeglist vahtimine
nabaneedi näppimine
matemaatika:D
sodimine ,kõik asjad peavad olema täis soditud isegi mu käed
joomine :?
Tüdrukud on õunad mis on puu otsa.Ussitanud all ja punased üleval ,poisid kardavad alla kukkuda niisiis võttavad nad neid ussitanud.Ärge kartke kukkuda!!!

Mul on alati nii et kui ma panen endale hügeenilist huultele siis ma pean oma huuli koguaeg ükteise vastu hõõruma ja siis see hügeeniline kulub mul kohe maha ja siis pean jälle huuled sellega kokku tegema ja jälle sama asi:D
ja siis on veel see et õhtul enne magamaminekut on mul vaja oma toas kõik kapiuksed kinni panna sest muidu tundub mulle nagu keegi vaataks mind sealt:D ja siis kui kusagil on riided hunnikus siis pean need hunnikust ära võtma sest muidu tundub pimedas nagu seal oleks keegi:D
telekapuldiga on ka nii et kui vaatan telekat siis on vaja mul telekapulti koguaeg õhku visata ja keerutada seda:D
Vasta

Mine “Muu sõltuvus (sõltuvusest üldiselt)”