Re: Naljakad sõltuvused.

Elu ongi üks suur sõltuvus. Mul tekivad väga rasked võõrutus nähud kui ma mingi aeg ei söö toitu enam. Keha hakkab värisema ja kõht valutab.. Hingamisega sama jant. Ja kui liiga palju hapniku tarbin siis tuleb üledoos jälle.
Aga muidu teemasse siis.. minul on soola sõltuvus. Jah ma pean päevas päris palju soolaseid toite sööma või vähemalt üle soolama need.
Kooli ajal on sidruni nestea sõltuvus. Muidu ei joo üldse seda.
o_O

Olemas kirjutas:sõltuvus pliiatsi süside närimisest, sain sellest lahti aga kunagi said kõik harilikud nahka pandud
ma olen selliseid pliiatsi kujulisi pulgakomme näinud millel oli süsi sees :D Ma ükskord kirjutasin sellisega koolis ja kui õpetaja ära läks,sain seda lutsida :D

igast et nagu pesen koguaeg iga päev a , no seda teevad enamus onju :D
mm , siis kummikommidest :D
arvutist et õudne lihtsalt :D
ma ei tea ma nagu suht koguaeg naeratan kah nii et sellest kah :D
ja siis nagu lollitamisest :D
küünte vahtimisest kah koguaeg vahin neid :D
meikimisest , koguaeg mul vaja meikida nagu :D
hammaste pesemisest :D
siis nagu suht koguaeg pean nagu ennast peeglist kah vahtima ja siis imelikke nägusi tegema :D
unenägude nägemisest kah :D
ja no neid on nagu hästi hästi palju veel :D

-BlackDevil- kirjutas:Ma näiteks närin küüsi koguaeg, mitu aastat juba. Koguaeg mõtlen, et nüüd on viimane kord, aga mõne minuti pärast on näpud jälle suus. :D:D Veel olen ma sõltuvuses laulmisest. Koguaeg omaette ümisen midagi või siis kui muusika käib ma pean lihtsalt kaasa laulma, muidu ei saa. :P
hah , mul kah suht nii , aga küüsi ei näri :d

-BlackDevil- kirjutas:Ma näiteks närin küüsi koguaeg, mitu aastat juba. Koguaeg mõtlen, et nüüd on viimane kord, aga mõne minuti pärast on näpud jälle suus. :D:D Veel olen ma sõltuvuses laulmisest. Koguaeg omaette ümisen midagi või siis kui muusika käib ma pean lihtsalt kaasa laulma, muidu ei saa. :P
Sama siin, :D :D Küüsi ma ei näri ( eriti ) , ainult siis kui midagi huvitavat, hirmsat vms toimub :roll:

Suitsust! :/

Mul mingi selline ka, et kui ühe jala korra vaiba peale panen, siis peab teine ka vaibal ära käima, muidu see teine solvub ;D MA EI TEA MIKS XD

Aga kõige suurem sõltuvus on mul mu poiss! Ma lihtsalt ei suuda ilma temata elada, koolis koguaeg olen tema juures, msnis täiega ootan, et ta sisse tuleks, aga ma kardan, et see ehk liiga pealetükkiv :/
Tüdruk, 15, PM kui midagi.
Vasta

Mine “Muu sõltuvus (sõltuvusest üldiselt)”