Re: SEKSISÕLTUVUS

pisikeplikatirts kirjutas:
20 Nov 2018, 22:55
tere

Mul selline mure, et igakord kui ma näen endale atraktiivset meessoost isikut, siis ma mõtlen mida kõike me võiksime tekkide vahel teha. Iga nädal on mul uus voodikaaslane ja ma ei saa sellele midagi parata, sest mul on vajadused ja uued huvid kogu aeg, abi???
Mida siin ikka teha, kasuta kaitsevahendeid ja kõik on ok.

Milles su probleem üldse seisneb? Selles, et sulle atraktiivsed mehed meeldivad? Või selles, et sul on hea kujutlusvõime? Või, et sa saad regulaarset seksi? Või, et sul õnnestub kõik need mehed endaga voodisse saada ja oma vajadused rahuldatud? :D

Mõtle teinekord mõni parem teema välja millega tähelepanu saada ;)

Kohe su privaatsõnumitesse tuleb palju kirju ala "Tsau, tutvume" haha

See on normaalne. Inimesed on erinevad.

Aga kui sa endale suhet hakkad otsima, ei soovita mainida "läbikäidud karja".

Edu.

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

No, ma ei taha väga selline olla ja see mõjub mu imagole päris kohutavalt. Ma ei otsi selle teemaga tähelepanu vaid tahaksin abi, et seda leevendada. Tahan, et mul ei oleks nii väga seksi vaja. Mul juba praegu selline tunne, et ei leia endale kunagi sellist inimest kellega ma jään püsivalt kokku kuna alati tulevad uued huviobjektid. Väljendasin ennast enne halvasti, sest olin endast väljas

22 Nov 2018, 00:34
No, ma ei taha väga selline olla ja see mõjub mu imagole päris kohutavalt. Ma ei otsi selle teemaga tähelepanu vaid tahaksin abi, et seda leevendada. Tahan, et mul ei oleks nii väga seksi vaja. Mul juba praegu selline tunne, et ei leia endale kunagi sellist inimest kellega ma jään püsivalt kokku kuna alati tulevad uued huviobjektid. Väljendasin ennast enne halvasti, sest olin endast väljas
Ära põe sellepärast, kõik inimesed ongi erinevad, sina ei ole kellegi kindla inimese jaoks normaalne, tema pole sinu jaoks ka normaalne. Ja kui see sind lohutab, siis poisid on ise samasugused kui näevad atraktiivset neidu. Mõtlevad kohe mida nad temaga teha võiksid. See pole iseenesest halb, et sul on seksisõltuvus, kuna see on väga loomulik asi, lihtsalt äkki sul lõi see varem välja. Ainus soovitus mis mul sulle praegu on, on see, et vii kurssi ennast kaitsevahenditega ja kasuta neid alati, kuna sa ei taha 16 aastaselt oma elu ära rikkuda, kui juhuslikult peaksid rasedaks jääma.

Mul tekkis mõte, et sa võid seksida muul eesmärgil kui seks? Et sisemiselt on sul tegelikult teistsugune probleem. Ma ei julgeks ühelegi noorele kaela panna koormat, et tal on seksi sõltuvus, pigem on kõike muud. Täiskasvanud inimene kes on eneseteadlik võib öelda, et on seksi sõltlane.
Ma soovitan sul eemalduda selle laadsest elukeskonnast? Kuigi see tihtipeale juhtub ka aja peale.
Lohutusks ütlen. Tee kõik lollused noorena ära, sest siis on peaaegu, et lubatud olla rumal ja teha vigu.
If it doesn't feel right, it probably isn't.

Õigusevõitleja kirjutas:
22 Nov 2018, 00:53
Ära põe sellepärast, kõik inimesed ongi erinevad, sina ei ole kellegi kindla inimese jaoks normaalne, tema pole sinu jaoks ka normaalne. Ja kui see sind lohutab, siis poisid on ise samasugused kui näevad atraktiivset neidu. Mõtlevad kohe mida nad temaga teha võiksid. See pole iseenesest halb, et sul on seksisõltuvus, kuna see on väga loomulik asi, lihtsalt äkki sul lõi see varem välja. Ainus soovitus mis mul sulle praegu on, on see, et vii kurssi ennast kaitsevahenditega ja kasuta neid alati, kuna sa ei taha 16 aastaselt oma elu ära rikkuda, kui juhuslikult peaksid rasedaks jääma.
Millest sa järeldad, et ta on 16 aastane?

Chui kirjutas:
22 Nov 2018, 02:16
Õigusevõitleja kirjutas:
22 Nov 2018, 00:53
Millest sa järeldad, et ta on 16 aastane?
Ta oma ühes teises postituses öelnud seda :p
Vasta

Mine “Muu sõltuvus (sõltuvusest üldiselt)”