Söömissõltuvus -.-

Tere , sellest siis nii palju:

Mul on nagu nii ,et ma tahan põhiliselt koguaeg süüa,näksida jne. Ma lihtsalt kontrollimatult lähen külmkapi juurde ja võtan sealt midagi :/. Nagu päris koguaeg ei söö, ja siis ka mitte kui kõht väga punnis. Lihtsalt, ma üritan natuke alla ka võtta aga see ei õnnestu. Kogu see värk on nõme. Äkki on kellelgi mingeid huvitavaid nippe kuidas vähem süüa , või snäkkida.

Aitäh!

Re: Söömissõltuvus -.-

Kindel ? Tavaliselt ma mingeid sellised krõpse ega asju ei söö , kui siis ainult harva, muidu on kool poele väga ligidal ja kolmveerand tervest koolist käib seal iga vahetund. kui lähen poodi siis muidu sellised normaalsed kommid jne. vahepeal patustan liiga palju nende "heade" asjadega. Kaal kõigub mul koguaeg sellepärast :D

nomnom1 kirjutas:Tere , sellest siis nii palju:

Mul on nagu nii ,et ma tahan põhiliselt koguaeg süüa,näksida jne. Ma lihtsalt kontrollimatult lähen külmkapi juurde ja võtan sealt midagi :/. Nagu päris koguaeg ei söö, ja siis ka mitte kui kõht väga punnis. Lihtsalt, ma üritan natuke alla ka võtta aga see ei õnnestu. Kogu see värk on nõme. Äkki on kellelgi mingeid huvitavaid nippe kuidas vähem süüa , või snäkkida.

Aitäh!

Mul on sama kogu aeg peab suu plaksuma

Kui sa sööd iga päev suurtes kogustes toitu, võib olla tegemist BEDiga (Binge Eating Disorder).

Aga jah, nagu ka ülal mainitud - tegemist võib olla ka sellega, et oled teismeline ja keha vajab rohkem energiat. Mina soovitaksin sul võtta köögivilju, äärmisel juhul puuvilju ja neid omale sisse ajada - neist saab kõht ka täis. Nt arbuusis ja melonis on energiasisaldus ka madal, aitab kaalulangetamisel.
Vasta

Mine “Muu sõltuvus (sõltuvusest üldiselt)”