Olen bi aga on see halb?

Jah kadakas* mulle meeldivad nii naised kui ka mehed,ise olen tüdruk.Ma tulin nö kapist välja umbes nädal tagasi aga nii palju,kui inimesed on sellest kuulnud ei ole nad sellele hästi reageerinud.Mu vanemad ei reageerinud sellele üldse hästi sest mu isa vihkab selliseid inimesi kes on samasooliste suhete poolt.Ta lubas mulle et kui ma mingi naisega peaks kokku saama siis ta eemaldab minu tema elust sest see olevat mingi väga suur haigus kui kellegile meeldib samast soost inimene.Mu parim sõbranna hakkas minust eemalduma sest ta kardab et äkki ma tahan teda või midagi aga ma ei taha oma sõpradega suhte minna.Mulle tundub et ma ei tohi olla mina ise et inimestega suhelda.Aga ma mõtlen et kas see on siis parem kui ma hojan seda saladuses ja armastan naisi salaja?Ma ei taha et minu seksuaalsuse pärast pean ma oma perest ja sõpradest loobuma?Kas ma poleks siis pidanud seda mitte ütlema et olen bi?mdea mida teha

Re: Olen bi aga on see halb?

Lambipirn kirjutas:
14 Juul 2019, 00:04
Mu vanemad ei reageerinud sellele üldse hästi sest mu isa vihkab selliseid inimesi kes on samasooliste suhete poolt.Ta lubas mulle et kui ma mingi naisega peaks kokku saama siis ta eemaldab minu tema elust sest see olevat mingi väga suur haigus kui kellegile meeldib samast soost inimene.Mu parim sõbranna hakkas minust eemalduma sest ta kardab et äkki ma tahan teda või midagi aga ma ei taha oma sõpradega suhte minna.Mulle tundub et ma ei tohi olla mina ise et inimestega suhelda.Aga ma mõtlen et kas see on siis parem kui ma hojan seda saladuses ja armastan naisi salaja?Ma ei taha et minu seksuaalsuse pärast pean ma oma perest ja sõpradest loobuma?Kas ma poleks siis pidanud seda mitte ütlema et olen bi?
Su parim sõbranna polnudki siis nii väga parim sõbranna kui eemaldub, kui inimesest hoolitakse/ teda armastatakse, siis jäädakse talle toeks, võetakse teda sellisena nagu ta on.
Nt mu vanemad pole ka rahul sellega, et ma nn liiga poisilik olen, mitmeid kordi küsitud mult, et kas olen poiss v tüdruk xD, kas tahan soovahetusoppi, mind nende arvamus ei huvita, tahavad minuga suhelda, siis ei puutu seda teemat (no kui alati sellised teemad, et nt kas tulevikus peret ja meest tahan, no ma seda ei soovi, alati sellised teemad lõppevad tülidega xD) v siis kui pole midagi head mu kohta öelda, hoiavad enda teada. No hiljuti oli teema see, et oma gümnaasiumi lõpetamisel kandsin ülikonda ning kleite ei kanna. Tükk aega no vanematele see idee ei meeldinud aga lõpuks leppisid sellega ja nägid, et mind ümber ei veena.

Su isa ütles seda sulle vist seetõttu, et sisimas loodab, et sa muudad oma arvamust seoses biseksuaalsusega, aga ka uut ja harjumatut kardetakse, tõrjutakse. Aga kunagi isa mõistab, et kui tahab sinuga läbi saada, peab ta leppima sinu orientatsiooniga, tahab ta või ei.
Mitte midagi polnud valet selles kui ütlesid, et oled bi. Kedagi sinu seksuaalne orientatsioon ei kahjusta, seetõttu teised ei saa kahjustada, kellegi teise elu pole ohus sellest kui sa naisi armastad, maalima lõppu samuti ei tule sellest kui teist naist armastad, #loveislove. Jää endale kindlaks! Negatiivsed kommentaarid lase ühest kõrvast sisse teisest välja (no vanemate solvangud võivad väga hinge minna, nt mul esimesed korrad olid nii, aga enam ma tõesti ei lase ennast segada nende negatiivsetest arvamustest/solvangutest), no rohkem jhm isad sellised vähemleplikumad kui emad.
💚💜💚💜

Re: Olen bi aga on see halb?

Ei Bi, ei ole halb olla.
Ütleks, et ma arvan, et enamus inimesi on BI'd kuni nad on otsustanud kes või mis nad on.

Vanema generatsiooni jaoks on see lihtsalt natuke "ebanormaalne", sest nende ajal sellist terminit ei eksisteerinud, või kui oli, siis mitte nende tavapärases kultuuri ruumis.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity" - Albert E
"no ma istun kõik sisse kui põske ei mahu" SOMEONEH 2014
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”