Mure

Mul on selline mure, et mul on klassis poiss kes on 50% tõenäosusega bi või gay. Aga kuidas ma saaksin selle välja uurida, kuna otse ma küsida ei saa, et kas sa oled gay/bi, sest see teeb sama välja kui ma küsiksin tüdrukult, et kas ma meeldin sulle. Oleks tore kui keegi annab head nõu.

Re: Mure

Mul on nii juhtunud, et üks tuttav jäi minu poole ööseks ning kuna mul teist voodit ei olnud, heitsime samasse voodisse. Ja siis mingi moment küsis: " Kuule, kas sa oled gay?" Ega midagi, ajasin end voodist üles, panin riide ja viskasin ta välja. Tegelikult tema on ilmselt gay, aga mina ei ole ja see oli äärmiselt solvav küsimus mulle.

kaugeltuuriv kirjutas:
15 Juun 2019, 04:28
Mul on nii juhtunud, et üks tuttav jäi minu poole ööseks ning kuna mul teist voodit ei olnud, heitsime samasse voodisse. Ja siis mingi moment küsis: " Kuule, kas sa oled gay?" Ega midagi, ajasin end voodist üles, panin riide ja viskasin ta välja. Tegelikult tema on ilmselt gay, aga mina ei ole ja see oli äärmiselt solvav küsimus mulle.
Kuidas solvav. Kas sina teadsid et ta gay? Ega ilma küsimata teada ei saa. Väga julge temast.
Üksindus

Ginger12 kirjutas:
14 Juun 2019, 13:04
Mul on selline mure, et mul on klassis poiss kes on 50% tõenäosusega bi või gay. Aga kuidas ma saaksin selle välja uurida, kuna otse ma küsida ei saa, et kas sa oled gay/bi, sest see teeb sama välja kui ma küsiksin tüdrukult, et kas ma meeldin sulle. Oleks tore kui keegi annab head nõu.
Sooviks huviga teada kuidas sa selle 50% tõenäosuseni jõudsid, aitäh.
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

kaugeltuuriv kirjutas:
15 Juun 2019, 04:28
Saan aru, et selline küsimus võib väga ebamugav olla, kuid see oli siiski vaid küsimus. Soovitan sellistes olukordades siiski rahulikuks jääda ja mitte solvida. Tavaliselt on parim lahendus lihtsalt vastata küsimusele viisakalt, sest kellelegi ei tee head, kui temaga halvasti käitutakse. Näiteks võiks sarnases olukorras öelda lihtsalt: "Ei ole," ning edasi magada.
Aga see, kui inimene on sinu mõtetest huvitatud, on ikka hea märk, mitte solvang. Eeldan, et sa oled poiss, nii et kui mõni kole tüdruk küsiks: "Kas ma meeldin sulle?" siis kas sa solvuks? Mina küll oleks meelitatud, kui keegi tahab teada, mida mina temast arvan. Ju ta peab mind siis meeldivaks ja see on kompliment.
Ja selline mõte ka lõpetuseks: Mida rohkem sa endal solvuda lubad, seda kergem on sind mõjutada. Kui sa millegi peale ei solvu, siis valitsed sa ise oma elu ja emotsioone.
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”