Normaalne?

Ei teadnud mis kategooriasse seda panna nii, et panin siia.
Ma pole küll gei aga pole ka hetero ehk siis pole seksuaalseid tundeid ühegi soo vastu. Olen 16 ja pole kordagi kõva olnud ja pole ka masturbeerinud. Mul on küll armastus perekonnaliikmete vastu, lemmiklooma vastu jne aga puudub seksuaalne armastus. Kas see normaalne?

Re: Normaalne?

Nõges123 kirjutas:
21 Nov 2018, 22:19
Ei teadnud mis kategooriasse seda panna nii, et panin siia.
Ma pole küll gei aga pole ka hetero ehk siis pole seksuaalseid tundeid ühegi soo vastu. Olen 16 ja pole kordagi kõva olnud ja pole ka masturbeerinud. Mul on küll armastus perekonnaliikmete vastu, lemmiklooma vastu jne aga puudub seksuaalne armastus. Kas see normaalne?
Kõvastumise peale pole mul midagi kommenteerida, sest ma olen tüdruk ja isklikult pole kunagi ühtki peenist küljes olnud kuid "seksuaalse armastuse" puudumine veel selles eas on normaalne. Mul tekkis kellegi peale crush alles 18-aastaselt... praegu on ta minu boivrend seega norm jaa

Re: Normaalne?

Nõges123 kirjutas:
21 Nov 2018, 22:19
pole seksuaalseid tundeid ühegi soo vastu. Olen 16 pole ka masturbeerinud.
aga puudub seksuaalne armastus. Kas see normaalne?
Sa oled täiesti normaalne, ma (olen 18) ei tunne tõmmet kummagi sugupoole vastu, ma ei rahulda ennast, pole vajadust ega sellist soovi-ma pean ennast aseksuaalseks
On erinevaid aseksuaale, osad rahuldavad ennast, osad mitte.
Sa veel ennast sildistama ei pea, eks näis, mis aeg endaga kaasa toob. Sa sellises eneseotsingu eas.
💚💜💚💜
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”