Re: Kool

ja hakkab siis sebima vaid sellepärast, et too on lesbi? vaatamata ta teisi külgi peale orientatsiooni?

heterod ka ei hakka ju teisi sebima vaid sellel põhjusel, et nad on heterod.
õpi enne inimest tundma teistel põhjustel ja siis vaata edasi, jummel, kasva suureks
everyone's gonna die and no one's gonna remember you

miks ei või olla tuttavad lihtsalt iseloomu pärast mitte sellepärast kellega ta seksida eelistab? ma oleks lesbi ja käiks seal koolis, ma ei tea, ma hui ütleks sulle et olen lesbi või hakkaks sinuga suhtlema, puht põhimõtte pärast. või sa aint lesparitega suhtledki?

Seleen kirjutas:
29 Aug 2018, 19:32
miks ei või olla tuttavad lihtsalt iseloomu pärast mitte sellepärast kellega ta seksida eelistab? ma oleks lesbi ja käiks seal koolis, ma ei tea, ma hui ütleks sulle et olen lesbi või hakkaks sinuga suhtlema, puht põhimõtte pärast. või sa aint lesparitega suhtledki?
ma lesbi, tutvume?
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

Ma otsisin lihtsalt uut tuttavat mul on megalt heterosõpru mega lahedad inimesed aga ma mõtlesin et oleks huvitav leida ka mõni lesbisõbranna kelega jagada oma mõtteid, temaga koos olles ei peaks kapis olema ja saaks aus olla paljude teemadega ja mu soov ei olnud üldsegi mitte sebida. Saan aru et sina ei soovi tuttavaks saada ja soovid jagada oma tarkust. Su jutt on vägagi aus ja nõustun sellega kuid seekord ei ole minule seda vaja öelda. Ma loodan et ehk nüùd saad aru miks ma selle postituse tegin ning oled veidi sõbralikum vâga vabandan et mu postitus selliseid ekslikuid arvamusi esile toob ehk see tekst natuke parandab algversiooni.

boyjoy kirjutas:
29 Aug 2018, 20:01
Seleen kirjutas:
29 Aug 2018, 19:32
ma lesbi, tutvume?
jah pls
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”