Re: Homoseksuaalsus ;)

Nimetu14 kirjutas:
30 Juul 2018, 13:38
boyjoy kirjutas:
30 Juul 2018, 13:15
Miks homole homo ütlemine on solvang, ma ei mõista? Kui keegi ütleks, et ma hetero, siis ma ütleks tere vastu ja oleks korras, mingit solvumist ei oleks. :D
Sa tahad õelda et sa ei ole kaldega inimene, siis kui sa mulle kirjutasid siis tundus küll et sul mingi kõrvale kalle :D Niiet sa ei peaks homosid solvama ;)
Ma ikka ei saa aru miks on homole homo ütlemine solvav?
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

boyjoy kirjutas:
30 Juul 2018, 14:02
Nimetu14 kirjutas:
boyjoy kirjutas:
Miks homole homo ütlemine on solvang, ma ei mõista? Kui keegi ütleks, et ma hetero, siis ma ütleks tere vastu ja oleks korras, mingit solvumist ei oleks. :D
Sa tahad õelda et sa ei ole kaldega inimene, siis kui sa mulle kirjutasid siis tundus küll et sul mingi kõrvale kalle :D Niiet sa ei peaks homosid solvama ;)
Sa ei oelnud homole hom vaid sa väljendasid seda Pedega

boyjoy kirjutas:
Nimetu14 kirjutas:
boyjoy kirjutas:
Homo ei võrdu pedega, p*de on lühend sõnast p*derast, saa aru, et selle sõna (p*de) kasutamine on vägagi solvav.
💚💜💚💜

mery17 kirjutas:
30 Juul 2018, 14:05
boyjoy kirjutas:
Nimetu14 kirjutas:

Homo ei võrdu pedega, p*de on lühend sõnast p*derast, saa aru, et selle sõna (p*de) kasutamine on vägagi solvav.
Solvav on see ainult seepärast, et te ise mõtlete selle solvavaks. Sõna enda tähendus on homoseksuaalne mees. Solvav võiks see ainult siis olla, kui seda mõnele heterole öelda.
/.../

boyjoy kirjutas:
30 Juul 2018, 14:21
mery17 kirjutas:
30 Juul 2018, 14:05
boyjoy kirjutas:

Solvav on see ainult seepärast, et te ise mõtlete selle solvavaks. Sõna enda tähendus on homoseksuaalne mees. Solvav võiks see ainult siis olla, kui seda mõnele heterole öelda.
homoseksuaalne mees on gei, p*derast öeldakse ikka halvustavas tähenduses (p*derast öeldakse meeste kohta, kes kasutavad alaealisi poisse ära). Homoseksuaalid on koos omast vabast tahtest ja nad ei kasuta alaealisi poisse ära.
💚💜💚💜

lumehelbekesed koos, iga sõna on kohe solvav ja diskrimineeriv :D

ja homod ei kuidagi ERILISEMAD kui heterod, bid, aseksuaalsed, transad, asoolised ja muud loomaliigid :D me kõik võrdsed sellelt kohalt ja ma ei hakka end ju eriliseks nimetama, sest minu orientatsioon on nt loogilisem :D omasooihardajad ei ole võimelised järglasi saama, nagu me oleme mõeldud saama.
aga pole mu öelda kes keda armastab, lihtsalt mis mõte on seda kuulutada? olge “erilised” omaette
tulge nüüd hüppama, et oi kuidas ma homosid vihkan, aga tõde on see et ma endiselt ei vihka homosid. ma vihkan seda kui suureks oma seksuaalsus puhutakse ja erikohtlemist oodatakse. ei räägi, et kõik nii teevad ja ei üldista, aga teemaalgataja küll tahab tervele maailmale vist öelda. sest tema on erilisem kui teised homod.
everyone's gonna die and no one's gonna remember you

Seleen kirjutas:
30 Juul 2018, 14:37
lumehelbekesed koos, iga sõna on kohe solvav ja diskrimineeriv :D

ja homod ei kuidagi ERILISEMAD kui heterod, bid, aseksuaalsed, transad, asoolised ja muud loomaliigid :D me kõik võrdsed sellelt kohalt ja ma ei hakka end ju eriliseks nimetama, sest minu orientatsioon on nt loogilisem :D omasooihardajad ei ole võimelised järglasi saama, nagu me oleme mõeldud saama.
aga pole mu öelda kes keda armastab, lihtsalt mis mõte on seda kuulutada? olge “erilised” omaette
tulge nüüd hüppama, et oi kuidas ma homosid vihkan, aga tõde on see et ma endiselt ei vihka homosid. ma vihkan seda kui suureks oma seksuaalsus puhutakse ja erikohtlemist oodatakse. ei räägi, et kõik nii teevad ja ei üldista, aga teemaalgataja küll tahab tervele maailmale vist öelda. sest tema on erilisem kui teised homod.
http://nihilist.fm/homofoobia/
Loe parem seda ;)

Ahah, need kes heterod on, need siis tegid mingi valiku selles osas? Või mis see tähendama peaks?

Pole mõtet vist vaielda väga, sama nagu sõnaga neeger, mis on lihtsalt üks sõna millegi määratlemiseks. Neeger võib neegrile neeger öelda, valge ei või, rassistlik või nii. xd
/.../

boyjoy kirjutas:
30 Juul 2018, 15:32
Ahah, need kes heterod on, need siis tegid mingi valiku selles osas? Või mis see tähendama peaks?

Pole mõtet vist vaielda väga, sama nagu sõnaga neeger, mis on lihtsalt üks sõna millegi määratlemiseks. Neeger võib neegrile neeger öelda, valge ei või, rassistlik või nii. xd
Osa inimesi arvab, et homoseksuaalsus on valik, et kas tahad olla või mitte. Seepärast oli pealkiri, et "Gei olla ei ole valik", et näidata inimestele, et kui sa oled gei siis sa oled seda juba sünides/väiksest peale, mitte et sa üks päev otsustasid hakata moe pärast geiks.
💚💜💚💜

Miks tulete lampi täiesti teise teemaga sisse? Teemaks oli see, kas homo või ped* või misiganes homot identifitseeriv sõna on solvav. Mina arvan, et solvav on ta ainult seepärast, et homod ise võtavad seda räige rünnakuna.
/.../

boyjoy kirjutas:
30 Juul 2018, 15:48
Miks tulete lampi täiesti teise teemaga sisse? Teemaks oli see, kas homo või ped* või misiganes homot identifitseeriv sõna on solvav. Mina arvan, et solvav on ta ainult seepärast, et homod ise võtavad seda räige rünnakuna.
Kui sa ütled homo või gei pole solvav. Kordan veelkord sõna p*de on lühend sõnast P*DERAST, mis tähendab seda, täismehed kasutavad alaealisi poisse seksuaalselt ära, P*DE ei võrdu HOMO/GEIGA.
💚💜💚💜

boyjoy kirjutas: Miks tulete lampi täiesti teise teemaga sisse? Teemaks oli see, kas homo või ped* või misiganes homot identifitseeriv sõna on solvav. Mina arvan, et solvav on ta ainult seepärast, et homod ise võtavad seda räige rünnakuna.
Imo, kasutage seda palju tahate. Mina slle peale ei solvuks näiteks (olles ise bi tüdruk).
Aga kui keegi ütleb, et tema meelest on see solvav, siis võiks veits respekti olla ja see ära lõpetada.

Seleen kirjutas:
30 Juul 2018, 16:42
niiet see on täiesti juhuslik, et muidu oli homosid suhteliselt vähe aga nii kui tuli internet ja sotsiaalmeedia ja muud asjad siis kasvas nende hulk massiliselt ning tekkis juurde oma 60 sugu?
Samasoolised on alati olemas olnud, varem nõukogude ajal vaikiti neist (kui keegi oligi samasooline siis ta varjas seda, näiteks oli õnnetus abielus vastassooga, kuigi oleks tahtnud samast soost inimesega koos olla, nüüd võib jah tunduda, et kust kohast niipalju samasoolisi tulnud on. Nüüd on riik tolerantsem ja samasoolised on ka julgemad oma seksuaalsusest rääkima.
💚💜💚💜

googelda ja sa näed sugusid millest ei jõua unistadagi
ei nad ongi alati olemas olnud, lihtsalt jube hüppeline kasv ja nüüd ollakse geid juba sellepärast, et see on “lahe” ja “unikaalne” ja “erinev”, selle jaoks ka need 60 sugu ja seksuaalsust
50 aastat tagasi vaevalt oli iga nurga peal panseksuaalseid inimesi
everyone's gonna die and no one's gonna remember you

Seleen kirjutas:
30 Juul 2018, 17:38
ei nad ongi alati olemas olnud, lihtsalt jube hüppeline kasv ja nüüd ollakse geid juba sellepärast, et see on “lahe” ja “unikaalne” ja “erinev”, selle jaoks ka need 60 sugu ja seksuaalsust
50 aastat tagasi vaevalt oli iga nurga peal panseksuaalseid inimesi
Ega selliseid inimesi on ka olemas, kes tahavad moe pärast geid olla, kuid tõelisi geisi nende inimeste kõrval on ikka kordades rohkem.
💚💜💚💜

Seleen kirjutas:
30 Juul 2018, 17:38
Bioloogiline sugu (enamasti kaks sugu: mees ja naine, kuid mõned sünnivad ebatüüpiliste füüsiliste sootunnustega-intersoolised ehk vahesoolised), kellena sünnitakse.
Sooline indentideet (psühholoogiline sugu) on see kuidas inimene oma sugu ise sisemiselt tunneb (võib erineda inimese bioloogilisest soost), see on inimese enesemääratlus.
Sotsiaalne sugu eristab ühiskonnas naiselikuks ja mehelikuks peetavaid omadusi, käitumist, ühiskonnapoolseid ootusi naiseks ja meheks olemisele, soorollidele, mis määravad kahe soogrupi võimaluste erinevuse ning nendevahelise sotsiaalse hierarhia ja kihistumise. On erinevaid mehelikkuse ja naiselikkuse vorme ning naiseks ja meheks olemise viise.
Psühholoogilisi ja sotsiaalseid sugusid on väga palju erinevaid.
💚💜💚💜

Nimetu14 kirjutas:
29 Juul 2018, 13:00
Seleen kirjutas:
29 Juul 2018, 12:03
ma ei saa aru, miks inimene, kes "kapist välja tuleb", peab seda kõigile avalikult nina alla hõõruma
ei näe heterosid postitamas igale poole, et ou, ma hetero
tore et üritad silma paista oma erilisusega, aga ma usun, et inimesed ei vali sind enda sõbraks selle järgi, keda sa seksid vabal ajal
mis siis, kui aasta pärast avastad et ups, ma polegi gei/bi misiganes, siis on küll lahe, sest sa kuulutasid kõigile kes oled
Esiteks ma ei tulnud kapist välja sp et olla nuud eriline eksole :) Ma tulin välja omast tahtest, oli see praegu või hiljem oleks see vaid ikka välja tulnud :)
Ma ei soovi silma paista oma erilisusega ;) Ja esiteks kui sa arvad, et ma seksin kellegiga vabal ajal siis sa selles eksid :) Sest ma olen süütu :) Ja asi on selles et ma olen kindel selles et ma olen, ja nii see jääbki :)
Gey olemine ei tee sind erilisemaks kui hetero olemine...

Imaasikas kirjutas:
31 Juul 2018, 13:32
Nimetu14 kirjutas:
29 Juul 2018, 13:00
Seleen kirjutas:
29 Juul 2018, 12:03
ma ei saa aru, miks inimene, kes "kapist välja tuleb", peab seda kõigile avalikult nina alla hõõruma
ei näe heterosid postitamas igale poole, et ou, ma hetero
tore et üritad silma paista oma erilisusega, aga ma usun, et inimesed ei vali sind enda sõbraks selle järgi, keda sa seksid vabal ajal
mis siis, kui aasta pärast avastad et ups, ma polegi gei/bi misiganes, siis on küll lahe, sest sa kuulutasid kõigile kes oled
Esiteks ma ei tulnud kapist välja sp et olla nuud eriline eksole :) Ma tulin välja omast tahtest, oli see praegu või hiljem oleks see vaid ikka välja tulnud :)
Ma ei soovi silma paista oma erilisusega ;) Ja esiteks kui sa arvad, et ma seksin kellegiga vabal ajal siis sa selles eksid :) Sest ma olen süütu :) Ja asi on selles et ma olen kindel selles et ma olen, ja nii see jääbki :)
Gey olemine ei tee sind erilisemaks kui hetero olemine...
Seksuaalvähemused on erilised seksuaalsuse poole pealt, sest neid on kordades vähem kui heteroid, (heterod on tavapärane nähtus). Näiteks maailmas on geeniuseid vähe, seetõttu on nemadki erilised.
💚💜💚💜

NImetu 14, mul on Sulle üks jutt. Teen seda avalikult, las siis teised ka loevad ja näevad.
KIrjutasin sulle ja sain ka sõnumeid vastu. Sa nimetasid mind tüütuks ja väitsid et oleme suhelnud, kuid tõestada seda eriti ei suutnud. Lõpuks polevat ma ka su maitse. No sellest viimasest saan ma veel aru, aga kui sa ei suuda öelda vestluse käigus oma nimegi, siis kuidas ma pean teadma kas oleme suhelnud varem või ei?
Teinekord kui tutvud, ole inimeste vastu viisakam. Muidu jäädki oma printsi valgel hobusel ootama. Aga lõpuks tuleb Printsi asemel Postiljon, kes sulle igakuise pensioni üle annab.

Nimetu14 kirjutas:
29 Juul 2018, 14:21
Nagu siin aru olen saanud, on siin väga väga palju selliseid inimesi kes vihkavad trans/lesbi/gei/biseksuaale :) Kuid jah arvatavasti lõpetan siin lehel käimise, sest nagu alati õeldud iga eestlase toit on ikka eestlane :) Oh ainult siis 3a veel vastu pidada ja saab eestist minema :) Edu teile siin lehel :)
Just samal põhjusel plaanis 4 aastal pärast riigist jaga lasta. Mingit sallivus ei ole. Lisaks muidugi ka töövõimalused aga põhiline probleem on eestlaste viha kõigi vastu.

Ykssarvik kirjutas:
24 Okt 2018, 10:49

Just samal põhjusel plaanis 4 aastal pärast riigist jaga lasta. Mingit sallivus ei ole. Lisaks muidugi ka töövõimalused aga põhiline probleem on eestlaste viha kõigi vastu.
Ära muretse, naisi see heit ei puuduta(minu arvamuse järgi). Töövõimalusi siin eestis oi kui palju, kerge vaevaga 1300 netto ei ole raske saada.
Она шепчет мне, что в этот раз всё сделает сама
Скрипит кровать, она захотела её сломать
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”