Homoseksuaalsus ;)

Hei! Tahan õelda nüüd, et olen siis avalikult kapist väljas kõikidele, poistituse tegin nii facebooki, snapchati ja instagrami...
Siiani on olnud kõik positiivne :) Ja ma olen väga õnnelik, et mul ka facebookis on toetavaid inimesi... Ja ma olen õnnelik, et mul on sõpru keda minu seksuaalsus ei huvitagi, vaid ootavad, et ma enda kõrvale leiaksin kellegi :) Kuid kohe kohe algamas uus aasta uue kooliga seega, sooviksin teada kas Pärnumaa Kutsehariduskeskusesse ka keegi läheb kellega sõprus sidemeid luua? ;)
Muidugi oleksin huvitatud sellest kui leiaksin enda kõrvale kellegi.
Tahaksin leida inimest kes on Gei või Biseksuaalne.. Pole vahet kas oled väljas või mitte. Kõik jääb ka meie vahele kui on soovi ;)
Sa võiksid olla sõbralik, kaasatundev,mõistlik.... Kuid ennem siiski tutvume ka ;) Kuigi asukoht väga mind ei sega... Kui saan siis on korteri Pärnu siis saad minu poole tulla, saan tutvustada linna ja käija jalutamas :) Vanuseks võiks jääda 14+. Oleks väga tore kui kirjutaksid mulle ja sa ei häbeneks ega kardaks kirjutada... Sest uued sõbrad on alati oodatud, isegi kui midagi välja ei tule siis sõbraks saame ikka jääda :)
Mis veel on see, et elus saab ss järgmine laupäev läbi ja algab uus... No kuidas siis hakkab, kuna siis on mul sünnpäev ja siis see 16 tiksub tegelikult juba täis, mis on väga kaua oodatud, sest see on hetk millal saan kodust minema :) 04.08 on siis kuupäev
Aga loodan, et saan siit mõne sõbra kellega ikka suhelda ja kes oleks julge... Jään teie kirju ootama... Seniks ilusat ohtut teile ;) Snapi, Kik-i või facebooki saate privast ;)

Aitähh

Re: Homoseksuaalsus ;)

ma ei saa aru, miks inimene, kes "kapist välja tuleb", peab seda kõigile avalikult nina alla hõõruma
ei näe heterosid postitamas igale poole, et ou, ma hetero
tore et üritad silma paista oma erilisusega, aga ma usun, et inimesed ei vali sind enda sõbraks selle järgi, keda sa seksid vabal ajal
mis siis, kui aasta pärast avastad et ups, ma polegi gei/bi misiganes, siis on küll lahe, sest sa kuulutasid kõigile kes oled
everyone's gonna die and no one's gonna remember you

Seleen kirjutas:
29 Juul 2018, 12:03
ma ei saa aru, miks inimene, kes "kapist välja tuleb", peab seda kõigile avalikult nina alla hõõruma
tore et üritad silma paista oma erilisusega, aga ma usun, et inimesed ei vali sind enda sõbraks selle järgi, keda sa seksid vabal ajal
mis siis, kui aasta pärast avastad et ups, ma polegi gei/bi misiganes, siis on küll lahe, sest sa kuulutasid kõigile kes oled
Esiteks ma ei tulnud kapist välja sp et olla nuud eriline eksole :) Ma tulin välja omast tahtest, oli see praegu või hiljem oleks see vaid ikka välja tulnud :)
Ma ei soovi silma paista oma erilisusega ;) Ja esiteks kui sa arvad, et ma seksin kellegiga vabal ajal siis sa selles eksid :) Sest ma olen süütu :) Ja asi on selles et ma olen kindel selles et ma olen, ja nii see jääbki :)

Seleen kirjutas:
29 Juul 2018, 12:03
Heteroid rohkem kui homoseksuaalseid, biseksuaalseid ja muu seksuaalsusega inimesi, kui sa kapist välja tuled osatakse sind paremini mõista ja ei tehta selliseid nalju, et noh millal naise võtad, kas juba tüdruk olemas ja muud sellist kui sa ise gei oled, sellised naljad käiksid närvidele kui sa oled gei, heteronaljad võivad ehk samasoolistele solvavad olla, kui sõbrad teavad su seksuaalsusest, on nad siis mõistvamad su suhtes.
Viimati muutis mery17, 29 Juul 2018, 13:17, muudetud 1 kord kokku.
💚💜💚💜

Nimetu14 kirjutas:
29 Juul 2018, 13:00

Sest ma olen süütu :)
Ah? Oled süütu kadakas*? Nagu üldse ei ole seksind v sind on seksitud? Kui sa üldse ei ole, siis kohe üldse ei saa sa kadakas* olla.
Nagu süütu kadakas*?
Nagu mõrvata mõrvar?

Poiss, enne nussi kedagi/anna end nussida ja siis ütle kes sa oled, kadakas*,hetero,biseksuaal,aseksuaal mis iganes veel.
Muidu tulevad varsti sinult postitused nagu siin oli üks ala "sain taha, ei meeldind, ei taha kadakas* olla"

P.s Kõigil on savi pededest senikaua kuniks nad seda ei määri teistele ette ala "olen kadakas*,austa seda".

Süütu kadakas*, no jummel.....
Kadakas = homoseksuaal
Она шепчет мне, что в этот раз всё сделает сама
Скрипит кровать, она захотела её сломать

mery17 kirjutas:
29 Juul 2018, 13:15
kui sõbrad teavad su seksuaalsusest, on nad siis mõistvamad su suhtes.
Või siis nad lõpetavad sinuga suhtlemise, vanemad annavad heiti, kõik su seltskond hakkab heitima sind ning keegi kätt(ala tere) ei anna,

P.s Inimesed keda ma tean(mina ise ka) lõpetaks suhtlemise gayga, isegi kui ta palju head teind(heaolu nimel) ning elusid päästnud,

Vulkaanipurse kirjutas:
29 Juul 2018, 13:24
mery17 kirjutas:
29 Juul 2018, 13:15
kui sõbrad teavad su seksuaalsusest, on nad siis mõistvamad su suhtes.
Või siis nad lõpetavad sinuga suhtlemise, vanemad annavad heiti, kõik su seltskond hakkab heitima sind ning keegi kätt(ala tere) ei anna,

P.s Inimesed keda ma tean(mina ise ka) lõpetaks suhtlemise gayga, isegi kui ta palju head teind(heaolu nimel) ning elusid päästnud,
Ega jah Eestis tõesti vähe inimesi, kes seksuaalvähemuste suhtes mõistvad on. Oleks Eestis rohkem tolerantsemaid inimesi :wink:
💚💜💚💜

mery17 kirjutas:
29 Juul 2018, 13:27

Ega jah Eestis tõesti vähe inimesi, kes seksuaalvähemuste suhtes mõistvad on. Oleks Eestis rohkem tolerantsemaid inimesi :wink:
Oleks just vähem, eesti iive niigi madal, pole meil seda gay asja siia vaja.
Samas kui töökaaslane oleks gay, see oleks sunnitud suhtlemine ning ainult tööalaselt,siit kõrvale hiilida ei saa.

Vulkaanipurse kirjutas:
29 Juul 2018, 13:31
mery17 kirjutas:
29 Juul 2018, 13:27

Oleks just vähem, eesti iive niigi madal, pole meil seda gay asja siia vaja.
Samas kui töökaaslane oleks gay, see oleks sunnitud suhtlemine ning ainult tööalaselt,siit kõrvale hiilida ei saa.
Ma ei usu, et kohe eestlased välja hakkaksid surema, enamus inimesi heteroid, seksuaalvähemusi ikkagi on vähemuses.Tolerantne suhtumine siis su seksuaalsust ei muuda.
💚💜💚💜

P.s Autor, kui sa kutsekas ütled et oled gay,sind hakkatakse mõnitama, võibolla heidima ning üldiselt sa siis oled peksupoiss, samas oleneb erialast. Aga üldiselt lõpudelõpuks lähed sa selle pärast koolist minema.

Ma olen kutsekas käinud ning näinud palju igasugust.
Ja pärnu on osside peksupealinn ka. Good luck!

sa süütu ja selleks jäädki? lol
siis sa mingi aseksuaalne mitte gei
püha jumal, miks kõik arvavad et kui nad ütlevad et nad on geid/bid/aseksuaalsed/transad ja mis iganes te veel tahate olla, siis peetakse teid teistest kuidagi erilisemaks

olen mõistev kuni teistele nina alla ei topi oma voodielu

Vulkaanipurse kirjutas:
29 Juul 2018, 13:17
Nimetu14 kirjutas:
29 Juul 2018, 13:00

Sest ma olen süütu :)
Ah? Oled süütu kadakas*? Nagu üldse ei ole seksind v sind on seksitud? Kui sa üldse ei ole, siis kohe üldse ei saa sa kadakas* olla.
Nagu süütu kadakas*?
Nagu mõrvata mõrvar?

Poiss, enne nussi kedagi/anna end nussida ja siis ütle kes sa oled, kadakas*,hetero,biseksuaal,aseksuaal mis iganes veel.
Muidu tulevad varsti sinult postitused nagu siin oli üks ala "sain taha, ei meeldind, ei taha kadakas* olla"

P.s Kõigil on savi pededest senikaua kuniks nad seda ei määri teistele ette ala "olen kadakas*,austa seda".

Süütu kadakas*, no jummel.....
Kadakas = homoseksuaal
Esiteks ma ei pea seksima/Saama et aru saada kas ma olen gei või mitte aitas juba sellest mis pinnal juhtus minuga

Vulkaanipurse kirjutas:
29 Juul 2018, 13:50
P.s Autor, kui sa kutsekas ütled et oled gay,sind hakkatakse mõnitama, võibolla heidima ning üldiselt sa siis oled peksupoiss, samas oleneb erialast. Aga üldiselt lõpudelõpuks lähed sa selle pärast koolist minema.

Ma olen kutsekas käinud ning näinud palju igasugust.
Ja pärnu on osside peksupealinn ka. Good luck!
Esiteks ma ei ütle seda kellegile kutsekoolis näkku et ma olen gei :) Ja teiseks see on minu elu ja ma ise tean milline ma olen ja kellega ma olen..

Seleen kirjutas:
29 Juul 2018, 14:07
püha jumal, miks kõik arvavad et kui nad ütlevad et nad on geid/bid/aseksuaalsed/transad ja mis iganes te veel tahate olla, siis peetakse teid teistest kuidagi erilisemaks

Ma olen süütu nii kaua kui ma ise tahan, ja ei ole plaani süütuks mitte jääda :) Vaid see kaotada inimesele

Nimetu14 kirjutas:
29 Juul 2018, 14:15

mis pinnal juhtus minuga
Ära nüüd ka põgene, siin tore rahvas koos, me siin lihtsalt avsldame arvamust. Ole gay/hetero/bi/emane ahv, kõigil on nettis savi.
Emm, mis siis juhtus? Räägi siis kui rääkima hakkasid.

Erxike1 kirjutas:
29 Juul 2018, 14:38
Keegi ei vihka seksuaalvähemusi, kellelegi ei meeldi lihtsalt kui mingi süütu põngerjas kes seksuaalsusest midagi ei tea tuleb kuulutama mida kõike ta on.
Kuule vihkavad ikka küll, mu paljud tuttavad ka seda kogenud :) Kuule ülbe põngerjas mine otsi mujal koht kus möliseda :) Ja ennem kui sa ei tea mind piisavalt soovitaksin sul suu kinni hoida :) Aitäh

keegi ei vihka et sa lilla oled
lihtsalt kedagi ei koti, vihkan pigem seda et üritatakse end jube eriliseks teha et vaata mind ikka ja anna tähelepanu ning tee pea peale pai sest ma armastan magada samasoolisega
nagu who tf cares, kasva veidi ja siis mõtle

Seleen kirjutas:
29 Juul 2018, 15:52
keegi ei vihka et sa lilla oled
lihtsalt kedagi ei koti, vihkan pigem seda et üritatakse end jube eriliseks teha et vaata mind ikka ja anna tähelepanu ning tee pea peale pai sest ma armastan magada samasoolisega
nagu who tf cares, kasva veidi ja siis mõtle
Aga ütle mulle kuidas ma ennast praegu erililseks tegin? Sellega et ma rääkisin tõtt kes ma olen?

Seleen kirjutas:
29 Juul 2018, 14:07

Kui ütled,et oled hetero siis sa ka hõõrud ju ka oma voodielu ninaalla lol :lol: , Nimetu14 pole oma voodielu kirjeldanud, vaid ütles, et teda tõmbavad samast soost inimesed.

Inimene kaotab siis süütuse kui ta ise seda tahab ja kui ta selleks valmis on.
💚💜💚💜

mind tõmbavad vastassoost inimesed
aga well
keda kotib :D pole kuidagi erilisem ju

sellega teedki end eriliseks, et sa kuulutad kõigile et sa oled bi v lilla vms, nagu loodaksid eritähelepanu sellega saada
ei näe igaüht enda seksuaalsust mööda ilma kuulutamas
järgmine kord linna peale lähed, siis võta kaasa suur silt millele on kirjutatud “OLEN HOMO”. efekti võimendamiseks võid omale fallose otsaette joonistada. vaata siis, keda kuradit kotib.
mul pole midagi homode vastu, päris ausalt, aga sellised kuulutajad ajavad küll närvi, kes arvavad, et on kuidagi lahedad või erilised nüüd. olge omaette homod, meie oleme ju omaette heterod.

Seleen kirjutas:
29 Juul 2018, 17:34
mind tõmbavad vastassoost inimesed
aga well
keda kotib :D pole kuidagi erilisem ju

sellega teedki end eriliseks, et sa kuulutad kõigile et sa oled bi v lilla vms, nagu loodaksid eritähelepanu sellega saada
ei näe igaüht enda seksuaalsust mööda ilma kuulutamas
järgmine kord linna peale lähed, siis võta kaasa suur silt millele on kirjutatud “OLEN HOMO”. efekti võimendamiseks võid omale fallose otsaette joonistada. vaata siis, keda kuradit kotib.
mul pole midagi homode vastu, päris ausalt, aga sellised kuulutajad ajavad küll närvi, kes arvavad, et on kuidagi lahedad või erilised nüüd. olge omaette homod, meie oleme ju omaette heterod.
Jah selline tänaval sildiga oma seksuaalsuse kuulutamine pole normaalne (tähelepanu otsimine), kui lähedased inimesed teavad see ok, võõrad teadma väga ei pea.
💚💜💚💜

mis point on siis lapsemures kuulutada? okei, räägi vanematele et sa teistsugune, vbl paarile lähedasemale sõbrale, aga nt kuskil instagramis oma 1000le jälgijale ja facebooki ja mida iganes, hea et tervele koolile ja maakonnale ei mölise, see pole nagu okei ma arvan
mulle tundubki tähelepanu otsimisena, see mind närvi ajabki

Õudne.... Ma lihtsalt ei saa aru, millega siin on esinema tulla ?? ou klge vaadake ja armastage mind.. ma olen kadakas*..
See ei ole mitte mingisugune normaalsus.. vaid väärareng.. saage ometi aru.. Mul isiklikult ei oleks selliste vastu ka vb mitte midagi, kui nad vaikselt omaette oleks, mitte ei tule igalepoole esinema sellga,et ta on mingi siukene. .. Kui oled kadakas* , siis oled kadakas*... palju õnne sulle siis.. äkki tahad medalit ka selle eest nüüd ? -.- Minuarust võiks nad kõik rahulikult kappi tagasi ronida ja omaette olla.. Ausalt.. mitte kedagi ei huvita,et sa kadakas* oled..

Võite mulle nüüd puid alla laduda, nii palju, kui kulub.. aga mina oma arvamust ei muuda.

Kena päeva ! :)

Muru kirjutas:
29 Juul 2018, 18:23
See ei ole mitte mingisugune normaalsus.. vaid väärareng.. saage ometi aru..
Homoseksuaalsus võib olla seotud geenidega (geneetiline mutatsioon), looduses esineb alati kõrvalekaldeid/mutatsioone/erinevusi enamusest, näiteks punapead on haruldased brünettide ja blondide seas, kas siis punapead on seetõttu väärakad (väärarenguga)?
💚💜💚💜

Öökull14 kirjutas:
29 Juul 2018, 19:02
Nimetu14 kirjutas:
29 Juul 2018, 19:00
Oh jumal! Nagu ma olen aru saanud siin on vaga palju eestis kqasa arvatud on inimesi lihtsalt kes "väidavad" et nad ei vihka geisid jne mida koike veel.. Aga tegelikult vihkavad... Heh mind enam isegi enam ausalt ei koti...
Pole midagi su vastu
Rahune maha ja ela edasi nüüd
Elangi edasi🙂Elu laheb edasi ja nagu oeldakse halvad inimesed viska oma elust valja

mery17 kirjutas:
29 Juul 2018, 19:04
Muru kirjutas:
See ei ole mitte mingisugune normaalsus.. vaid väärareng.. saage ometi aru..
Homoseksuaalsus võib olla seotud geenidega (geneetiline mutatsioon), looduses esineb alati kõrvalekaldeid/mutatsioone/erinevusi enamusest, näiteks punapead on haruldased brünettide ja blondide seas, kas siis punapead on seetõttu väärakad (väärarenguga)?
Tahsin sellega öelda, et homoseksuaalsus pole mingisugune väärareng.

Homoseksuaalsust on juba pikka aega peetud üheks suurimaks teaduse müsteeriumiks, mille vastu tunnevad huvi nii bioloogid, psühholoogid, kui ka isegi teoloogid. Praegu pakutakse välja kolme põhilist võimalust:
Võimalus 1:
Esimene võimalus, millele ka paljud uuringud on üles ehitatud, on loomulikult, et see on meile geenidesse sisse kodeeritud (kuulus gay gene — Xq28). Sel juhul jääks üks probleem õhku. Homod ju üldiselt lapsi ei saa, seega ei tohiks see geen nii massiliselt reprodutseeruda ja me peaksime välja surema.
Võimalus 2:
Uusimad uuringud erinevates maades näitavad suurt kokkulangevust sünnijärjekorra ja seksuaalse orientatsiooni vahel. Mehest, kes omab ühte või enamat vanemat venda, kasvab suurema tõenäosusega homo, kui sellest, kellel pole vanemaid vendi või on nooremaid õdesid. See efekt on koguni nii tugev, et noorematel vendadel on umbes kolmandiku võrra suurem tõenäosus homo olla.
Võimalus 3:
Kolmandaks on Freudi teooria, et kõik inimesed on sündinud bi-seksuaalsetena. Ja lapsepõlve ja keskkonna mõjul muutub üks neist seksuaalsuundadest enne puberteediikka jõudmist domineerivamaks. Seega on põhjus ümbritsevast elukeskkonnast tulenev. Aga võibolla on põhjus hoopis milleski muus või eelnevate võimaluste koosmõjus. Ja võibolla polegi mingit kindlat põhjust.

http://m.delfi.ee/article.php?id=1880058
💚💜💚💜

Nimetu14 kirjutas:
29 Juul 2018, 19:00
Oh jumal! Nagu ma olen aru saanud siin on vaga palju eestis kqasa arvatud on inimesi lihtsalt kes "väidavad" et nad ei vihka geisid jne mida koike veel.. Aga tegelikult vihkavad... Heh mind enam isegi enam ausalt ei koti...
ma vihkan seda, et tuntakse mingit vajadust tunnustuse ja medali järele, et oled lilla
mitte seda, mis sugupool sind tõmbab
saage aru juba

Erxike1 kirjutas:
29 Juul 2018, 14:38
Keegi ei vihka seksuaalvähemusi, kellelegi ei meeldi lihtsalt kui mingi süütu põngerjas kes seksuaalsusest midagi ei tea tuleb kuulutama mida kõike ta on.
Kui Nimetu14 tunneb, et talle samasoolised meeldivad/tunneb tõmmet nende suhtes, siis ta ongi ju samasooline. Sa ka ei pea ju samasoolisega järgi proovima, et äkki sa polegi hetero. Sa lihtsalt tead, et sulle vastassugupool atraktiivne on.
💚💜💚💜

Muru kirjutas:
Õudne.... Ma lihtsalt ei saa aru, millega siin on esinema tulla ?? ou klge vaadake ja armastage mind.. ma olen kadakas*..
See ei ole mitte mingisugune normaalsus.. vaid väärareng.. saage ometi aru.. Mul isiklikult ei oleks selliste vastu ka vb mitte midagi, kui nad vaikselt omaette oleks, mitte ei tule igalepoole esinema sellga,et ta on mingi siukene. .. Kui oled kadakas* , siis oled kadakas*... palju õnne sulle siis.. äkki tahad medalit ka selle eest nüüd ? -.- Minuarust võiks nad kõik rahulikult kappi tagasi ronida ja omaette olla.. Ausalt.. mitte kedagi ei huvita,et sa kadakas* oled..
Nõukogude ajal oli homseksuaalsus tabu, riigis kui oligi homoseksuaale tuli seda maha vaikida. Praegu 21. sajand homoseksuaalsus pole mingi tabu ja sellel teemal rääkimises pole midagi imelikku/halba (see kui ütled, et sa pole hetero). Mulle tundub lihtsalt, et mõned inimesed on kadedad, et seksuaalvähemused on lihtsalt hallist massist erinevad ja kui keegi torkab kuidagiviisi hallist massist silma on täiega halb ja ennekuulmatu.
💚💜💚💜

Minu meelest polegi teemaalgataja kellegi arvamust küsinud, et kuidas teie aru saate homoseksuaalidest, vaid pigem võttis end kokku ja tahtis otsida abi, et saada endale kaaslast või vähemalt sõpragi... Mina ise ei oska kuigi palju midagi samasoolistest paaridest rääkida - ehk siis mul pole nende vastu midagi ja nad pole ka mingid väga erilised inimesed, nagu enamus teisedki inimesed, lihtsalt nende huvid või tunded on teiste inimeste vastu võibolla teistsugusemad kui heterodel. Ja ma ei usu, et ta tuli sellega siia hooplema kui eriline või teistsugune ta on...

Seleen kirjutas:
29 Juul 2018, 20:47
whoa, küll ma olen kade, et kannikasse ei keera :D
siis kui enam ühtegi vastuargumenti ei tule, on tüüpiline vastus alati “sa oled lihtsalt kade”
Heteroseksuaalsus on tavaline/tavapärane, aga homoseksuaalsus ja teised seksuaalsed suunad
juba niiöelda erilised (eriliseks teeb see, et seksuaalvähemusi on vähe, nende esinemine ei ole kuigi sagedane), seetõttu osadele inimestele ei meeldi (on kadedad), kui keegi ütleb näiteks, et on homo ja seetõttu öeldakse, et ta tahab nüüd mingi eriline olla (aga jah ta ongi teistest erinevam/teistsugune seksuaalsuse poole pealt). Heteroseksuaalsus on inimese liigi täiesti tavaline/on elu loomulik osa (liigi jätkamine võimalik heteroseksuaalsuse puhul), teised seksuaalsuunad heteroseksuaalsuse kõrval ongi lihtsalt nagu erinevad/harvaesinevad tunduvad erilisemana (võib öelda, et ongi eriline, selle harvaesinemise tõttu), kuid kõik inimesed on erilised ja ainulaadsed isiksused siin ilmas
Kõik me oleme omamoodi erilised!
💚💜💚💜
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”