Hei, sooviksin ka siis inimesi:)

Hei, olen 15a suvel saamas 16, olen ka bi, ja sooviksin leida inimest/inimesi kellega arutada paljusid asju, mida pole veel kellegagi julgenud rääkida, on õeldud et võõraga parem rääkida siis sooviksin sellist võõrast, kellega sõbrutseda... Kuid vahepeal on selline tunne et oleksin kui ebard jne, et keegi ei tahaks minuga tegemist teha jne;)

Re: Hei, sooviksin ka siis inimesi:)

Muru kirjutas:
04 Apr 2018, 22:36
boyjoy kirjutas:
03 Apr 2018, 23:44
Te ise ei oska kirjutada talle? :D Nii saamatute inimestega vestlemine ei tundu üldse ahvatlev.
Tema ju otsib tutvusi :D ja on see siis nii oluline,kes kellele kirjutab
Selles mõttes on oluline küll, et kõik kui osapooled kirjutavad "kirjuta", sest nii on lihtne ja mugav, ja keegi reaalselt ei kirjuta, siis igasugused tutvused jäävad ära. Hetkel tundub, et siin foorumis valdav suund selline ongi - kirjutatakse, et kirjuta ja kirjuta, ja keegi ühendust ei võtagi. Vanasti käisid ikka asjad nii, et kui kuulutus netis üleval oli, siis selle peale juba ka inimesele kirjutati, mitte ei hakatud eraldi postitust tegema, et kuule, esimese postituse autor, kirjuta nüüd mulle.

Nimetu14 kirjutas:
07 Mär 2018, 19:37
Hei, olen 15a suvel saamas 16, olen ka bi, ja sooviksin leida inimest/inimesi kellega arutada paljusid asju, mida pole veel kellegagi julgenud rääkida, on õeldud et võõraga parem rääkida siis sooviksin sellist võõrast, kellega sõbrutseda... Kuid vahepeal on selline tunne et oleksin kui ebard jne, et keegi ei tahaks minuga tegemist teha jne;)
Hey, võid kirjutada!

Proplayer4 kirjutas:
21 Nov 2018, 12:16
Nimetu14 kirjutas:
Hey, võid kirjutada!
Võib jah, ja sina ka võid. Kui kõik ainult annavad loa kirjutada, aga keegi reaalselt ei kirjuta, siis tutvumata teil jääbki. Keegi peab ikka initsiatiivi võtma.

termomeeter kirjutas:
21 Nov 2018, 12:33
Proplayer4 kirjutas:
21 Nov 2018, 12:16
Nimetu14 kirjutas:
Hey, võid kirjutada!
Võib jah, ja sina ka võid. Kui kõik ainult annavad loa kirjutada, aga keegi reaalselt ei kirjuta, siis tutvumata teil jääbki. Keegi peab ikka initsiatiivi võtma.
Asi selles, et ma veel ei saa kirjutada, nii uus kasutaja
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”