Soovahetus

Tere!
Sii ei ole transsoolisusega seonduvate teemade jaoks sobivat teemat, seega kirjutan siia. Minu lugu on siis selline:
Olen 17 aastat vana ja ma ei tunne end hästi ega turvaliselt selles kehas, milles ma praegu olen, ei ole kunagi tundnud. Ma tahaksin olla poiss, aga sellena ma paraku ei sündinud. Kuna elan sellises väikeses praegu veel küllaltki konservatiivses ühiskonnas, siis ma ei teagi, mida peale hakata. Kas ma peaksin üritama naisena edasi elada, kuigi tõenäoliselt ei oleks ma nii kunagi päriselt endaga rahul või peaksin ma midagi ette võtma? Kellele ja kuidas ma peaksin sellest rääkima?
Ma tõesti ei jaksa enam nii, aga ma kardan, et vähemalt Eestis ei saaks ma kunagi normaalset elu elada.
Ma oleksin väga tänulik, kui keegi teist oskaks mulle nõu anda või teaks sellest teemast pisut rohkem rääkida. Äkki leidub siin koguni mõni teine minusugune?

Re: Soovahetus

Mul on täpselt sama olukord aga olen liiga noor, et midagi otsustada.
Soovitan oodata kuni saad 18 siis saad minna soovi korral hormooniravile
Võib-olla saad selle aastaga teha selgeks mis otsuseid soovid teha.(soovid nime muuta?soovid soovahetusoperatsiooni?soovid top surgery-t?kui kaugele tahad minna?). Kui sa ei soovi top surgery-t siis on olemas binderid, mina soovitan firmat gc2b (gc2b.co)Nende binderid on väga mugavad ja vastupidavad.

Soovitan leida mingi hea psühholoogi kes oskab sind aidata.Räägi inimesega keda usaldad.Otsi midagi mis teeb sind õnnelikuks.Ümbritse end inimestega kellega tunned end turvaliselt.
Facebookis on Eesti LGBTQ leht ja nad korraldavad palju lahedaid üritusi ka transinimestele.Näiteks 14 okt. toimub T-õhtu transinimestele kus räägitakse kui oluline on teada oma õigusi ja võimalusi.

Kui oskad inglise keelt hästi siis on youtubes transinimesi kes teevad videosid ja aitavad teisi oma kogemuste jagamisega.Tee midagi mis teeb su õnnelikuks.

Loodan,et sul läheb hästi! :) Edu sulle!

Re: Soovahetus

kasutaja34 kirjutas:Mul on täpselt sama olukord aga olen liiga noor, et midagi otsustada.
Soovitan oodata kuni saad 18 siis saad minna soovi korral hormooniravile
Võib-olla saad selle aastaga teha selgeks mis otsuseid soovid teha.(soovid nime muuta?soovid soovahetusoperatsiooni?soovid top surgery-t?kui kaugele tahad minna?). Kui sa ei soovi top surgery-t siis on olemas binderid, mina soovitan firmat gc2b (gc2b.co)Nende binderid on väga mugavad ja vastupidavad.

Soovitan leida mingi hea psühholoogi kes oskab sind aidata.Räägi inimesega keda usaldad.Otsi midagi mis teeb sind õnnelikuks.Ümbritse end inimestega kellega tunned end turvaliselt.
Facebookis on Eesti LGBTQ leht ja nad korraldavad palju lahedaid üritusi ka transinimestele.Näiteks 14 okt. toimub T-õhtu transinimestele kus räägitakse kui oluline on teada oma õigusi ja võimalusi.

Kui oskad inglise keelt hästi siis on youtubes transinimesi kes teevad videosid ja aitavad teisi oma kogemuste jagamisega.Tee midagi mis teeb su õnnelikuks.

Loodan,et sul läheb hästi! :) Edu sulle!
Suur aitäh sulle!
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”