LGBTQ/ mmlg

Hey!

Ütlen kohe ära, ma olen osa mmlg community-ist. Mis see on? Seda ei oska ma nii hästi seletada.

Mm - Mommy Dom
Lg- Little Girl

See on omatmoodi suhe, kus mõlemad osapooled on naissoost. "Mommy Dom" on see kellel on 'upper-hand' suhtes, domineerivam pool. "Little Girl" on see kellel on alistuv osa suhtes, kuulab oma domineerivat. See suhe koosneb mitmetest erinevatest osadest ja suurest usaldusest. Selle kohta saab palju rohkem internetist lugeda.

Olen ise sellise probleemiga, et tunnen end üksi. Selline suhe on rohkem populaarne Ameerikas, Lääne-Euroopa riikides. Aga mitte Eestis. Ma tahan leida siin tüdrukuid, kes jagavad seda huvi minuga ja mõistavad antud suhteliiki. Kahjuks on Eesti üsnagi kinnismeelne riik, seega sellsieid inimesi on siin väga vähe.

Ise olen 16, tüdruk (loomulikult) ja olen keegi kes ei oska veel öelda kas ta on "Mommy" või "Little".

Selline suhe on paljude jaoks jälk, ebameeldiv, imelik ja vale; minu jaoks on see veidi erinev armastuse kuju.

Palun kirjutage ja andke teada endast! Soovin kasvõi lihtsalt rääkida, ma ei soovi enam ûksi olla.

Re: LGBTQ/ mmlg

pingwiin kirjutas::D nojah, miks ka mitte. Tegu lihtsalt lesbi-pedofiiliaga siis, pole seal midagi uut, lihtsalt uus nimi.
Vanus ei ole sellisel suhtel tähtis. Ma võin vabalt alistuda endast nooremale ja kustsuda teda "Mommy"'ks. Selles suhtes on rohkem nagu "jõu-mäng". Soovitan uurida sellest Internetist.

- Teema Algataja.

Re: LGBTQ/ mmlg

Sul on õigus, Eestis sellist suhtevormi sageli just ei kohta. Kuna sinu tekstist jääb aga mulje, et oled ise üsna pädev inglise keeles, siis kas sa pole mõelnud ingliskeelsete foorumite või jututubade külastamisele? Kindlasti leiaksid endale mõttekaaslasi ka näiteks Twitterist, Tumblrist, Pinterestist ja muudelt sarnastelt lehtedelt. Katseta, vaata, mis sulle meeltmööda on. Muidugi oleks lihtsam ja parem teise eestlasega asjast rääkida, aga nagu sa ütlesid, siis neid, kes asjast huvitatud on, pole palju. :/
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”