Palun abi

Tere! Olen 16 aastane tüdruk ning nimelt olen ma armunud oma trennikaaslasesse kes on 30ne aastane naine. :oops: Teda nähes lähen ma alati ärevaks. Ma mõtlen tema peale pidevalt. Meie trennigrupis on ka olnud juttusi et ta on lesbi. Nimelt ma ei tea mida enam teha ma tahaksin temaga lähedasemaks saada ning mulle tundub et ka mina meeldin talle kuid see võib pigem olla selline emalik käitumine endast noorema vastu.
Tänan et mu ära kuulasite ning mul läks teile seda rääkides palju kergemaks. Palun andke nõu kuidas ja mida edasi :) :)

Re: Palun abi

Mõnikord võib olla raske eristada armumist või niisama meeldimist ja suhelda tahtmist.

Kas te olete siiani suhelnud? Tead teda lähemalt kui lihtsalt, et käib samas trennis?
Kuidas siiani suhelnud olete?
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Re: Palun abi

Noo üks võimalus on muidugi, kuna te tundute päris lähedased olevat, et räägite igapäev, et küsid talt nö 'mööda minnes' mida ta geidest ning nendest abieludest arvab jne. Kui hästi, siis on juba lootus suurem, kui ta aga kuidagi eriti sõbralikuks ning võib-olla 'flirtivaks' muutub peale seda vestlust siis ta on ilmselt huvitatud.
To me, love is about being able to see light inside of the person who knows nothing but darkness.
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”