Vanemad ei salli

Ma ei tea kust alustada... Jamad on kestnud juba pea 8 aastat ja ma olen igakord arvanud, et küll läheb paremaks ja ei pea abi küsima.
Alustan siiski põhimurest. Mul on girlfriend ja ma ise ka tüdruk, aga vanemad said teada ja ei lepi sellega. Ma olen emale ainus laps ja eks ta jah tahab lapselapsi, aga ma pole lastemasin ja ma arvan, et minu otsustada kellega mina oma elu veedan ja mis edasi saab. Siis on mu isa kellel teine naine ehk mu kasuema, kes selle saladuse avastaski... Ma tean, et ise olen loll ja jätsin kirja sahtlisse, kuigi ma teadsin, et mu kasuema tuhnib minu asjades jne. Ja kui välja tuli, et ma armastan omasugu poolt, siis läks kõik allamäge. Esiteks keelasid nad mul temaga suhelda, pidasid teda halvaks, et tema õpetab mulle halbu asju ja tema tegi mind selliseks ja ma rikun oma elu ära. Halbade asjade all mõtlesid nad ss seda kui ma läksin endast äärmiselt välja ja reaalselt ropendasin (mida ma ei tee kunagi vanemate inimeste juuresolekul) ja et ma haugun vastu oma vanematele jne. Tänu sellele neiule sain ma aru üldse, et kui ma tahan temaga üldse kohtuda jne, siis pean oma vanematega hästi läbi saama. Nii siis ma proovisingi end muuta ja õnnestus... Me olime "parimad sõbrad" teiste ees ja käitumine oli tõesti hea jne, et nad isegi kiitsod, et see neiu mõjub mulle hästi. Ma olin nii õnnelik, ma lootsin, et saan välja tulla neile... Aga kui nad said ise teada, siis reaktsioon ja see viha ja kõik kõik oli nii ahastav mulle, ma lihtsalt ei aimanud kunagi ette, et selline reaktsioon. Peale selle, et ähvardasid mind ja teda (teda politsei/kohtuga) olin ju mina see, kes oli haavatud. Ma üritasin neile seletada, et tänu temale läks mul õppimine palju paremaks, ma sain sõpru juurde, ma avastasin uusi asju ja ma olen õnnelik temaga. Aga mind ei võetud kuulda ja lisaks mu kasuema levitas seda edasi oma nõmedatele õdedele, kes armastavad norida ja mõni isegi lesbiks kutsuda (see lesbi ei solva mind, aga solvab see, kui nad räägivad minu girlfriendist halvasti, keda nad isegi ei tunne). Ja okey aeg edasi, me saime temaga ikka salaja kokku jne aga nüüd hiljuti mu ema sai teada, et ta käis ka maal minu juures ja ähvaradas mind, et kolin Jõgevale ära ja tahtis minu telefoni ära võtta jne. Ja ma polnud nõus ning saate aru?! Kui mu kasuema kutsus sööma, siis vastasin, et ma ei taha süüa ja ta läks nii närvi, et hakkas karjuma ja tahtis mind juba ehete hoidjaga visata... Ning siis hakkasid jälle minu girlfriendist rääkima, et näe tema mõjub halvasti, muidu ma nii ei käituks ju ja ss ka mina läksin närvi (mida muud ma teha saan, kui olen palju läbi elanud ja ma pean enda eest üksi seisma) ning karjusin nende peale ka... Siis tuli mu isa ka üles ja tema on tavaliselt see, kes tõstab kätt minu peale ja ma lihtsalt solvasin ka neid vastu, sest nad solvasid mu gf ja mu kasuema läks jälle närvi ja tuli lähemale ning ma vehkisin pükstega, et eemale läheks ja ta sai need kätt ja siis sain ma jõuga vastu pead oma pükstega, mille küljes oli püksirihm ja mis põhjustas mu pähe ka haava, mille tagajärjel läksin traumapunkti... See selleks, aga inimesel oli veel jultumust öelda, et ta lõi kogematta?? Ja tagasi tulles oli vaja jälle nii rääkida nagu ma ise süüdi kõiges ja läksin uuesti närvi, nagu reaalselt mul haav peas ja veel uuesti hakkad rääkima sellest? Ja siis ilmus ka mu ema õhtul, kes tahtis mu asjad pakkida ja ära viia ning telefoni ära võtta, mille peale ma kategooriliselt keeldusin ja jooksin vetsu ning panin end luku taha. Nemad olid need kes ähvardasid mind ja mu gf kogu see aeg politseiga jne ja minu kannatus lõppes ja ma helistasin politseisse. Nemad muidugi naersid selle üle jne. Ning kahkuks oligi mul ukse taga politsei, ainult, et see oli maantee patrull, kes ei oska selliste asjadega tegeleda... Kes isegi tegid nalja, et viie aasta pärast näeme ja naerame koos kui lapsed vudivad mööda (WTF Eesti politsei) Ma seletasin neile et mul tüdruk ja ähvardavad mind jne... Ja nemad vastasid, et ei kui ohtlik ta võib olla ja vanemad hoolivad sinust... Wow jah tõstavad kätt ja hoolivad nii või? Ühesõnaga politseist ka asja polnud, lastekaitse käis ka ilma minu kohalolekuta vanematega rääkimas ja kas ma peakd teadma, mida nad seal kõik kokku rääkisid? Ei! See ei ole aus kui täiskasvanud inimesed niimoodi noorte vastu on... Haletsusväärne... Ja ma olen väga heade õppetulemustega neiu ja mul edasi minek Gümnaasiumi, aga ma ei hakka teisest linnast käima Tartu linna... Eriti veel ei lähe ma elama vanaema juurde ja ema kellel pole tööd... Asjad ei saa ka käia ainult vanemate järgi... Ma lihtsalt ei tea, mis edasi teha sest kuskilt pole abi saanud sellist, mis mu elu tõesti kergebdaks ka. Ma loodan, et keegi tesit mõistab ka mind ja selles osa, et mul homofoobikutest vanemad... Ja minu vanus on 16 ja girlfriendi vanus on 18.
Aitäh, kui keegi üldse läbi loeb selle jama..

Re: Vanemad ei salli

SpinninGirl kirjutas: Ma olen emale ainus laps ja eks ta jah tahab lapselapsi, aga ma pole lastemasin ja ma arvan, et minu otsustada kellega mina oma elu veedan ja mis edasi saab.
Indiviid on ühiskonna (kogukonna) kollektiivne omand ja norm on toimida ühiskonna huvidest lähtuvalt. Üldiselt peaksid hakkama heteroseksuaalseks.

Tere

Hea, et oma kogemust jagasid.
Kuidas Su sõbranna kõige selle keskel on? Kuidas see kõik teda mõjutab?

Nagu näha, siis LGBT+ teema tekitab ikka ühiskonnas vastakaid arvamusi. Kui tunned, et oled osa LGBT kogukonnast, siis paratamatult pead harjuma sellega, et aeg-ajalt tuleb ka sõimu jne.
Et ei tekiks tunnet, et oled üksi, soovitan Sul leida kontakt LGBT kogukonnaga. Minuteada nad pakuvad ka psühholoogi teenust, et aidata endas selgusele jõuda ning nad ka kõige pädevamad Sind toetama ja nõustama ka sellistes teemades, et mida teha kui vanemad ei aktsepteeri.

Uuri siit: www.lgbt.ee kirjuta neile, uuri.

Kui oma vanematega LGBT teemasid puudutad, siis mõtle enne hästi läbi. Kindlasti peab vaatama, et ei oleks "lahmimist".

Jõudu ning võta lgbt.ee lehe kaudu nendega ühendust. Usun, et saad sealt abi.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Ära kuula neid rõvedaid homofoobseid eestlasi siin foorumis palun. Ebanormaalne kuidas isegi homodele mõeldud eraldi foorumi keskkonnas ei jäeta kedagi rahule, peab ikka tulema ja oma homofoobseid märkuseid tegema.
Soovitan teha mida Bucerus kirjutas. Lisaks muidu ise ütleksin, et hetkel näen ainult seda varianti, et pead välja kannatama selle, mis toimub (ma tean, et see on väga raske) ja nii kui 18 saad, otsid endale kooli kõrvalt töö ja võtad oma elamise. Nii kaua ürita seda gf teemat vanematega vältida nii palju kui võimalik, äkki mingi hetk rahunevad maha kui seda teemat koguaeg ei puutu. Üks võimalus on ka võib-olla lihtsalt vanematele seda rahuldust pakkuda ja öelda, et sul on kõik selle tüdrukuga läbi ja see oli nö 'phase', lihtsalt sellepärast, et nad sind rahule jätaks, kuna asi on sulle juba füüsiliselt liiga ohtlik. Ma tean, kui nõme tunne see võib olla ja valetada selle kohta kes sa päriselt oled, aga sinu heaolu pärast tundub see hetkel lihtsalt kergem ja ohutum variant.
Kuidas su gf vanemad asjasse suhtuvad? Kas nad on olukorrast teadlikud? Kui nad on toetavad, siis võib-olla tasub sul nendega rääkida ning abi küsida.
To me, love is about being able to see light inside of the person who knows nothing but darkness.

Therapy kirjutas:Ära kuula neid rõvedaid homofoobseid eestlasi siin foorumis palun. Ebanormaalne kuidas isegi homodele mõeldud eraldi foorumi keskkonnas ei jäeta kedagi rahule, peab ikka tulema ja oma homofoobseid märkuseid tegema.
Soovitan teha mida Bucerus kirjutas. Lisaks muidu ise ütleksin, et hetkel näen ainult seda varianti, et pead välja kannatama selle, mis toimub (ma tean, et see on väga raske) ja nii kui 18 saad, otsid endale kooli kõrvalt töö ja võtad oma elamise. Nii kaua ürita seda gf teemat vanematega vältida nii palju kui võimalik, äkki mingi hetk rahunevad maha kui seda teemat koguaeg ei puutu. Üks võimalus on ka võib-olla lihtsalt vanematele seda rahuldust pakkuda ja öelda, et sul on kõik selle tüdrukuga läbi ja see oli nö 'phase', lihtsalt sellepärast, et nad sind rahule jätaks, kuna asi on sulle juba füüsiliselt liiga ohtlik. Ma tean, kui nõme tunne see võib olla ja valetada selle kohta kes sa päriselt oled, aga sinu heaolu pärast tundub see hetkel lihtsalt kergem ja ohutum variant.
Kuidas su gf vanemad asjasse suhtuvad? Kas nad on olukorrast teadlikud? Kui nad on toetavad, siis võib-olla tasub sul nendega rääkida ning abi küsida.

Ma ei saa valetada selle kohta kui ma olen suhtes olnud rohkem kui aasta... Ja mu vanemad on saatnud mind ka psühholoogi juurde, lubadusega, et ka nemad lähevad ja kus sa sellega... Ja mul on ümberringi inimesed, kes teavad sellest ja on väga toetavad. Ma tõesti ei hakka valetama.
Ning kuna minu tüdruku vanematel on sellise asjaga tegemist juba olnud, siis kõik on okey ja nad aktsepteerivad.

jjjjjep ma saan aru. kuigi samas midagi soovitada ka ei oska. suht tihti on nii et inimesed lapse saavad siis tekib neil see reegel "neil on õigus"(lapse suhtes). minu arust suht bullsh*t mis su vanemad teevad. igal inimesel peaks olema õigus teha mida tahab. kui sa tunned selle inimesega hästi siis why not. ei saa eriti aru nendest homofoobikutest.
Viimati muutis kurgikaste, 30 Juun 2017, 07:07, muudetud 1 kord kokku.

Bucerus kirjutas:Kas psühholoogilt said ka mõne hea mõtte?

Super, et on toetavaid inimesi!
Eriti ei saanud... Psühholoog leidis, et minus pole see viga ainult. Käisin ka sotsiaalpedagoogi juures ja ka tema nägi, et ma pole hull nagu mu vanemad väidavad ja et oleks vaja pereteraapiat (muidugi sinna nad ei lähe). Ja usute või mitte, aga Eesti politsei ütles mu vanematele, et mul oleks vaja erakorralise psühhiaatri juurde vaja minna... Haige! Nad nagu panid reaalselt silma kinni selle koha pealt, et mul oli haav peas, mille sain mina, mitte nemad.

Foheline kirjutas:Wat? Kui ms kirjutan, et võiks psühhiaatri poole pöörduda, sest ilmselgelt on ta hüsteeriline ja tähelepanuvajaduse all kannatav, siis see Kustutakse ära? Bucerus, sa oled ikka imelik inimene. Mina lähtun ikka teemaalgataja parimatest huvidest
Why are you so stupid? Kui sul pole muud teha, kui oma homofoobset hälvet välja näidata, siis lõpeta heaga ära siin teemas kaasa rääkimine.

Ausalt öeldes kui sa oma vanematega sarnaselt suhtled, siis ma ei imestaks, kui sulle järgmiselt korral tooliga juba virutatakse. Vanemad on sul nõrga närvikavaga, selline laps ajaks aga ka kõige stoilisema vanemagi hulluks. Probleem seisneb siin ilmselgelt sinus siiski, mitte vanemates. Kas see on see positiivne mõju, mida see tüdruk sulle avaldab?

Foheline kirjutas:Ausalt öeldes kui sa oma vanematega sarnaselt suhtled, siis ma ei imestaks, kui sulle järgmiselt korral tooliga juba virutatakse. Vanemad on sul nõrga närvikavaga, selline laps ajaks aga ka kõige stoilisema vanemagi hulluks. Probleem seisneb siin ilmselgelt sinus siiski, mitte vanemates. Kas see on see positiivne mõju, mida see tüdruk sulle avaldab?
Miks ma sulle enam vastama peaks üldse? Hahaha

SpinninGirl kirjutas:
Foheline kirjutas:Ausalt öeldes kui sa oma vanematega sarnaselt suhtled, siis ma ei imestaks, kui sulle järgmiselt korral tooliga juba virutatakse. Vanemad on sul nõrga närvikavaga, selline laps ajaks aga ka kõige stoilisema vanemagi hulluks. Probleem seisneb siin ilmselgelt sinus siiski, mitte vanemates. Kas see on see positiivne mõju, mida see tüdruk sulle avaldab?
Miks ma sulle enam vastama peaks üldse? Hahaha
arvan sama
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”