Minu lugu,PALUN LOE

Ma olen 13 aastane. Olin umbes 11 kui hakkasin poistele silma paistma. Tulin lagedale sellega oma emale kui olin kuskil 12 aastane., kellel polnud sellest midagi, ta oli seda vist juba ammu teadnud. Isaga läks veidi kauem aega, rääkisin talle kõik ära ja mainisin ka mõne sõbra nime, selleks ajaks oli ta vist mu homoseksuaalsusega leppinud.
Koolis olin otsustanud selle avalikustada, kui ka keegi teine räägib mulle sama juttu, tundsin, et vaja on tuge sõbralt kes oleks samuti gei. Lõpuks rääkis 1 sõber mulle, et ta on bi. Tundsin et temale võiks ka endast rääkida. Hakkasime suhtlema ja veidi aega hiljem ütlesin talle et olen homo. Meie suhted hakkasid arenema ja veidi aja pärast tuli ka meie esimene suudlus. Teised klassist meie suhtest ei teadnud. Varsti peale suudlust arenest meie suhe edasi ja meil tuli mõte seksida. Ühel klassiööl oli mu sõber kondoomid kaasa võtnud ja me mõtlesime et see oli parim aeg seda teha. Me leidsime ühe tühja klassi ja tegime seda seal. peale seda arenes meie suhe edasi ja me tegime seda tihedamini. Mulle tegi see haiget ja ma ütlesin talle seda aga ta ütles et ta ei taha lasta minul tema peal proovida. Ta muutus vägivaldsmaks ja hakkas mind seksi ajal lööma ja see mulle ei meeldinud kuigi talle pakkus see rahuldust. ma ütlesin talle mitu korda et see teeb mulel haiget ja mulle ei meeldi aga ta ei kuulanud. Lõpuks karjusin talle : LÕPETA ÄRA PERVERT KAS SA EI SAA ARU ET SEE TEEB MULLE HAIGET. Peale seda lõpetas ta ära ja me ei suhelnud enam mitu kuud kuni ta hakkas mulle sotsiaal meediasse surma ähvardusi saatma. Mida ma peaks tegema?

Re: Minu lugu,PALUN LOE

Sa peaksid kõigepealt püüdma olla nii rahulik kui võimalik ja külma peaga, et mitte paanikasse sattuda. Et keegi kindlasti aitab sind sellest olukorrast välja. Hea oleks mõnele sõbrale rääkida, aga kuna sa suht kapis, siis ei tea, mismoodi reageeritakse. Kui su vanemad muidugi on mõistlikud ja toetavad, siis võid neile ka rääkida või ühele neist. Nad teavad kindlasti soovitada ja midagi ette võtta.

Mismoodi ta neid surmaähvardusi sõnastas? Kui sul on need surmaähvardused saadetud ja tõendid alles, siis saad jah politseisse pöörduda, aga võid talle ennem pöördumist kirjutada rahulikul toonil või vastata, et palud lõpetada sinu ähvardamise, et muidu oled sunnitud pöörduma vastavatesse õiguskaitseorganitesse.

Isegi kui sa ei pöördu politseisse, siis soovitan sul kellegile rääkida või küsida kasvõi siin soovitusi ja nõu!
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”