Omadega sassis

Tere, kallid inimesed!
Ma ei tea, miks ma seda asja siin praegu kirjutan või mida see mulle või üldse kellelegi annab. Mingit toetust ma teie poolt ei oota. Ma lihtsalt ei jaksa enam, kallid inimesed. Ma ei jaksa valetada ja teeselda, et mulle meeldivad kaa vastassugupoole esindajad. Ei jaksa enam vastusest kõrvale hiilida, kui sõbranna küsib, et kes siis minule meeldib. Ei jaksa teeselda, et see polegi tema, kellest ma salaja, ennast seejuures vihates, unistan. Ma oleks talle vastik, ja ma olen iseendale vastik, et ma oma kuradi aju kontrollida ei suuda. Ma tean, et see on ju tegelikult okei, mis ma olen, et ma ei peaks end vihkama, kuid ma ei saa sinna midagi teha, et ma iseendas vastikust tekitan. Kuidas saan ma teistelt oodata, et nad mind salliksid, kui ma seda isegi teha ei suuda??
Ma pole kunagi varem omadega nii sassis olnud, kui praegu. Mul pole väga pikka aega sõpru olnud ja nüüd kui on, kardan ma nii väga neist ilma jääda. Ma ei tea, mida ma teen. Ma ei jõua enam tõesti.
Aitäh, kes lugesid.

Re: Omadega sassis

kui vana oled?
suva
nagu, suurem võimalus haiget saada ja kaotada pöördumatult kõik on teeseldes, varjates.
kui sa oled sina ise, ei varja oma eripärasid, siis sa võid samuti haiget saada ja palju kaotada, aga mis jääb see jääb päriselt ja selles sa võid kindel olla ka edaspidi.
kui sa sellepärast sõpradest ilma jääd, siis
küsimus
kas sa tahad üldse selliseid sõpru endale? kes teeb nii üldse

ma olen imelik as fck "normaaalsete" inimeste arvates (kadakas* enda jaoks olen ma jumala norm sest ma harjunud sellega, tavainimesed imelikud hoopis xd) aga isegi normid on nagu "k, see lihts janes" ja kõigil on savi ja keegi ei tee suurt numbrit, sest ma ise ei tee sellest suurt numbrit ja minu jaoks on kõik see jumala norm. niiet jap
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Mind kunagi väga puudutas ja andis hoogu üks lause lgbd sarjast, lause oli nimelt selline:"Aasta 2017 on, tule kapist välja!" Lause iseenest on natukene ülbe aga siiski, paneb mõtlema. Mina isiklikult õudsalt imetlen kõiki lesbisid, geisid, bisid. Praeguses ühiskonnas see kiusamine ja mõnitamine nende vastu küll õnneks väheneb ja tihtipeale see puudubki, see oleneb inimestest ja sõpradest, tuttavatest su ümber. See julgus mis tuleb võtta on imetletav ja muidugi on see seda kõike väärt. See kõik on seda väärt, et elada elu täiel rinnal ja seda kes Sa oled mitte varjata vaid näidata seda uhkusega, sest igaüks siin maailmas on erinev ja ainulaadme ja ainlaadsus on ilus. Kui küsida minu arvamust ja seda mida mina selles näen, siis mina arvan, et kõik me olema kuskil sisimas kasvõi natukenegi bid,geid, või lesbid, sest sa ei või kunagi teda kuna tuleb see õige ja mis soost ta on, sest kõige tähtsam on see,et ta meeldib sulle, sina talle ja sa oled õnnelik :)
Ole tubli :D

Tere!

Kui elad Tallinnas, soovitan üles otsida OMA keskus ja sealsete kas siis töötajate või vabatahtlikega suhelda. Nemad on selle teemaga rohkem kokku puutunud ja võid saada toetust ja nõu kõigil sind puudutavatel teemadel, näiteks siis, et kuidas sõprade ja lähedastega sel teemal suhelda, kuidas end sel teemal avada. Minu teada on neil olemas ka psühholoog, kes võib aidata juhul kui tunned, et oled täielikult ummikus. Muidugi võid pöörduda ka ükskõik millise psühholoogi poole, kuid usun, et selle keskuse psühholoog on nende teemadega ja erinevate kogemustega tunduvalt rohkem kokku puutunud.

Aitäh nende kommentaaride eest. Ma ei usu seda isegi, aga ma sain siis nüüd alguse tehtud. Tulin mõnele oma sõbrale kapist välja. Olukord on küll päris segane, aga ise tunnen end küll paremini
.
“Man is many things, but he is not rational.”
― Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”