kas olen gei?

tere
olen 14 aastane poiss
mulle meeldib oma ema riideid kanda, ja vahepeal kujutan ette kuidas lakun
oma klassivenna selga, nägin unes ka kord, et tegin oma isale blowjobi (tean et suht rõve aga jah)

meiki tahakas ka proovida
mul muidu tüdruk, ja ta ausaltöelda ei rahulda mind väga

:mrgreen:

Re: kas olen gei?

Cse kirjutas:Sa tundud väga väga rõve, oled vist tõesti gei. :?: Ma soovitaks millegi muuga tegeleda, sa noor ka veel
nii ja mis siin rõvedat on? geid on rõvedad? teistsugused inimesed on rõvedad? oma seksuaalsuse ja orientatsiooni avastamine on rõve?
sa oled ka rõve äkki, kui sa nii ühekülgse stereotüüpse maailmapildiga oled.

Külaline kirjutas:
Cse kirjutas:Sa tundud väga väga rõve, oled vist tõesti gei. :?: Ma soovitaks millegi muuga tegeleda, sa noor ka veel
nii ja mis siin rõvedat on? geid on rõvedad? teistsugused inimesed on rõvedad? oma seksuaalsuse ja orientatsiooni avastamine on rõve?
sa oled ka rõve äkki, kui sa nii ühekülgse stereotüüpse maailmapildiga oled.
kuidas inimese suhtumine seksuaalaktidesse tema maailmapilti iseloomustab? kui minu arust näiteks anaalseks on rõve, siis olen ühekülgse stereotüüpse maailmapildiga? pigem on on see stereotüüpne ühekülgne maailmapilt, et homod ja nende pooldajad homovastaseid kuidagi vähem intelligentsemateks sildistavad. magamistoas toimuvate asjade suhtes on kõigi arvamus subjektiivne ja ei näita midagi selle inimese muude omaduste, arvamuste või maailmapildi kohta

Külaline kirjutas:tere
olen 14 aastane poiss
oma klassivenna selga, nägin unes ka kord, et tegin oma isale blowjobi (tean et suht rõve aga jah)

meiki tahakas ka proovida
mul muidu tüdruk, ja ta ausaltöelda ei rahulda mind väga

Tere. Kõigepealt soovitan soojalt tüdrukuga kokku jäämise suhtes asjad üle mõelda. Sest see on ebaaus tema suhtes, kui sa tema vastu mingit tõmmet ei tunne ja sa ikkagi oled kas haletsusest vms ikka temaga koos. Samas kui teie vahel on usaldus (nagu igas normaalses suhtes), peaksid talle rääkima, et lugu on nüüd niimoodi. Mina näiteks ei tahaks, et poiss lampi maha jätaks ja poleks ennem probleemi üldse kuskilt lahendada üritanud.

Külaline kirjutas:tere
olen 14 aastane poiss

Julged fantaasiad, oletan, et su klassivenna selg on seda väärt...
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”