Re: kas keegi on veel selle poolt

Asi on nüüd nii. Sul on õigus armastada seda, keda tahad ja see pole mitte kuidagi teiste perset torkiv asi. Aga samuti on kahjuks kõigil õigus ka oma arvamust avaldada. Mina olen poolt, ausalt öeldes on mul jumala suva isegi kes keda armastab, armastus on armastus. Jah sa ei saa lapsi nii aga kadakas* ausalt keda kotib, mõned heteroseksuaalsed ei saa ka lapsi või ei taha lapsi või lihtsalt ei tee lapsi, mis siis? Terves maailmas on miljoneid inimesi kes teevad, välja me ei sure. Sul on õigus olla see, kes sa oled. Ja inimesed, kes sind tõsiselt armastavad ja hindavad ei lõpeta seda selle pärast, et sina omasoolisi armastad. Ja kuiinimesed lõpetavadki siis polnud õiged inimesed. Aga alguses pead sa ise olema rahul iseendaga. Alguses pead sa ise ennast aktsepteerima.
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"

Re: kas keegi on veel selle poolt

iamanxiety kirjutas:Asi on nüüd nii. Sul on õigus armastada seda, keda tahad ja see pole mitte kuidagi teiste perset torkiv asi. Aga samuti on kahjuks kõigil õigus ka oma arvamust avaldada. Mina olen poolt, ausalt öeldes on mul jumala suva isegi kes keda armastab, armastus on armastus. Jah sa ei saa lapsi nii aga kadakas* ausalt keda kotib, mõned heteroseksuaalsed ei saa ka lapsi või ei taha lapsi või lihtsalt ei tee lapsi, mis siis? Terves maailmas on miljoneid inimesi kes teevad, välja me ei sure. Sul on õigus olla see, kes sa oled. Ja inimesed, kes sind tõsiselt armastavad ja hindavad ei lõpeta seda selle pärast, et sina omasoolisi armastad. Ja kuiinimesed lõpetavadki siis polnud õiged inimesed. Aga alguses pead sa ise olema rahul iseendaga. Alguses pead sa ise ennast aktsepteerima.
+1
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”