Mis teie arvate?

Nii, pmst ma olen kindel, et ma ei ole straight(hetero) 100protsenti aga kindel ei ole, et kas ma omasooihar või bi.
Ühesõnaga, tahaks räigelt, HULLULT ühele mu sõbrannale öelda et ma lesbi aga nagu miski hoiab tagasi või noh ikkagi ei julge. Tahtsin just saata sõnumi talle aga ei jõua zinna maani et send(saada) vajutada. Tean kindlalt,et ta ei ole homofoob, sest ta on geide poolt jne. Kas järelikult ei ole õige aeg välja tulla? Olen juba 5aastat seda endas hoidnud. Kas võtan julguse kokku ja ütlen? Või ootan kuni gümnaasium lõppeb ja siis viimasel nãdalal, sest siis ma ei näe teda vb enam kunagi?

Re: Mis teie arvate?

Ära sõnumiga küll ütle, kui head sõbrad olete. Siis võiks see minu arvates ikka neljasilmavestluseks jääda. Arvan, et võid sõbrannale rääkida küll, kui teda usaldada saad. Võidki rääkida, et enda jaoks pole ka päris selge, kas meeldivad mõlemad sood või ainult üks. Kui tegemist on usaldusväärse ja mõistva sõbrannaga, on sul tõenäoliselt endal edaspidi lihtsam, et kellelegi oled rääkinud ja kellegagi saad neid mõtteid jagada.

Edu!
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”