Jeesus, mida teha?

Andmed :,D : 16.aastane tüdruk(varsti kohe, kohe 17)
Pole kordagi suhtes olnud, ega suudelnud. Full oivik, ma tean! :'D :,(
Mida teha?
Nimelt, olen hullu pööra oma klassiõesse armunud. Me ei ole veel kordagi rääkinud, mis teeb veel raskemaks temaga vestluse "edasi" arendamise sinna maani, et teada saada, millised on siis tema "huvid". Oleme igapäev üksteisele naeratanud ja seda ikka päris pikalt, et pean mujale vaatama, sest arvan, et tundun talle muidu imelikuna:,D Aga vot rãäkima ei julge minna. Olen varemgi pikemalt tüdrukusse kiindunud olnud aga vot see on küll esimene kord, kui ma tõesti mõtlen "kapist" välja tulla.
Nii... tagasi küsimuste juurde.
1.Kuidas alustada temaga juttu? 2.Millest rääkida?(ma ei tea temast midagi, kuna ma sattusin temaga alles sel kooliaastal ühte klassi.)
Ta on nii armas hahahah :,D (ma pole tegelikult selline aga jh siis ilmus Tema välja reaalselt noh! Pole kordagi olnud nii, et kui ma kellestki mõtlen tuleb mingi loomaaed kõhtu, aga võta näpust! Nii see juhtus :,D
3.Kas on võimalik, et ta on ka seksuaalsete kalduvustega nagu mina?
(Sest see üksteisele silmadesse vaatamine ja naeratamine paneb mind ennast uskuma, et see võib tõesti tõsi olla)
4.Kas teie arvates on võimalik välimuse järgi aru saada,kas keegi on lgbt-s või ei?

See on mul esimene postitus siin lehel, nii et vabandan kui midagi arusaamatuks, segaseks jäi KÜSIGE JULGELT!
Tõsiselt, aitäh, kes läbi lugeda jõudsid ja omad arvamused siia alla ka kirja panid.

Re: Jeesus, mida teha?

Et kui homosid raudlatiga peksta ei soovi, siis tasub kohe külge ajama hakata? Või mis vihje see potentsiaalne positiivne suhtumine homodesse andma peaks?

Parem küsi lihtsalt muuseas, kas oled lesbi.

A stereotüüpselt on lesbid mehelikuma stiiliga. Mu arust on küll julgelt vähemalt 2/3 lesbidest dyke'd, kuigi ei tea, teaduslikku uuringut pole xd. See siis neljanda küsimuse vastuseks

Re: Jeesus, mida teha?

Aitäh vastamast!
Nüüd olen endas kindel, et võtan julguse kokku ja lähen räägin temaga. Tegelikult olen jube rõõmus siis ka kui me lihtsalt sõbrad oleme. Kunagi peab ikka esimene kord olema! Teisele vastajale ütlen, et kõik lesbid ei ole "dyke" välimusega. Mina näiteks olen täiesti normaale tüdruk (välimus).
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”