Ma olen bi

Juba mõnda aega olen ma aimanud, et mulle ei meeldi ainult vastassugupool. Kuigi olen alati siiralt toetanud Lgbt-inimeste õigusi, oli mul siiski raske seda endale tunnistada. Nüüd, kui ma lõpuks sellest aru olen saanud tahaks ma väga sellest kellelegi rääkida. Asi on selles, et minu tuttavate seas pole kedagi, keda ma piisavalt usaldaksin. Niisiis kirjutan ma siia. Jah, ma olen biseksuaal. Armastage või vihake. Mulle meeldivad tüdrukud võibolla isegi rohkem kui poisid. See oleks palju lihtsam ja loogilisem , kui mulle meeldiks ainult üks sugupool, aga see ma olen - bi. Ehk kunagi räägin selles ka oma vanematele, aga mitte veel niipea. Praegu olen 16, ilmselt ootan kuni saan 18, eks siis näis. Siiski soovin, et saaksin end kellegile avada, aga hirm hoiab mind tagasi. Aitäh lugemast. Kui kellegil on veel sarnaseid kogemusi, võib neid minuga jagada. :)
“Man is many things, but he is not rational.”
― Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray

Re: Ma olen bi

Külaline kirjutas:
kunstnik kirjutas:...Nüüd, kui ma lõpuks sellest aru olen saanud ...
Kuidas see ärusaamine sündis?
No ma tegelikult pikka aega olen seda juba aimanud nagu ma mainisin. Aga lõpuks tunnistasin seda umbes nädal aega tagasi, kui nägin bussipeatuses ühte tüdrukut. Ta oli minu arvates maailma kõige ilusam inimene. Temaga rääkida ei julgenud. Aga ma pole kunagi varem niimoodi tundnud. Vat nii
“Man is many things, but he is not rational.”
― Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray

Mustu888 kirjutas:
13 Sept 2016, 11:31
Ma ei saa aru miks kõik arvavad et autoril on tähelepanu vajadus vms nagu mdv las olla bi..ma toetan hahah
täpselt, miks enamus eestlasi nii ignorantsed on, kui keegi sellisest teemast räägib jfc avage oma silmad, miks see kohe teid käima tõmbab, kui keegi on piisavalt julge, et sellise asja välja ütleb
oof

Hei, vähemalt pole ma ainus!
Olgu, päriselt ka, ise olen 15 aastat vana ning olen leppinud sellega, et ma võin olla biseksuaal.
Kuid mulle vist meeldivad tüdrukud rohkem, aga samas mul pole poiste vastu midagi. Ma tunnen mugavalt olla kas poisi või tüdrukuga :3

kadakas* ma ei saa aru miks on vaja kõigile kuulutada, et oled homo või bi, kas te näete heteroseksuaalseid ringi käimas, et vaadake nüüd mind, ma olen hetero, kadestage?
Seepärast olengi võibolla natukene homofoob, et krdi selliseid asju ei ole vaja avalikult arutada, pole vaja mingeid paraade, konverentse ja ma ei tea mida. Kui see tuleb kuidagi välja, siis tuleb, nende tagasihoidlikumate homode vastu ei ole mul midagi.
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”