Ma olen bi

Juba mõnda aega olen ma aimanud, et mulle ei meeldi ainult vastassugupool. Kuigi olen alati siiralt toetanud Lgbt-inimeste õigusi, oli mul siiski raske seda endale tunnistada. Nüüd, kui ma lõpuks sellest aru olen saanud tahaks ma väga sellest kellelegi rääkida. Asi on selles, et minu tuttavate seas pole kedagi, keda ma piisavalt usaldaksin. Niisiis kirjutan ma siia. Jah, ma olen biseksuaal. Armastage või vihake. Mulle meeldivad tüdrukud võibolla isegi rohkem kui poisid. See oleks palju lihtsam ja loogilisem , kui mulle meeldiks ainult üks sugupool, aga see ma olen - bi. Ehk kunagi räägin selles ka oma vanematele, aga mitte veel niipea. Praegu olen 16, ilmselt ootan kuni saan 18, eks siis näis. Siiski soovin, et saaksin end kellegile avada, aga hirm hoiab mind tagasi. Aitäh lugemast. Kui kellegil on veel sarnaseid kogemusi, võib neid minuga jagada. :)
“Man is many things, but he is not rational.”
― Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray

Re: Ma olen bi

Külaline kirjutas:
kunstnik kirjutas:...Nüüd, kui ma lõpuks sellest aru olen saanud ...
Kuidas see ärusaamine sündis?
No ma tegelikult pikka aega olen seda juba aimanud nagu ma mainisin. Aga lõpuks tunnistasin seda umbes nädal aega tagasi, kui nägin bussipeatuses ühte tüdrukut. Ta oli minu arvates maailma kõige ilusam inimene. Temaga rääkida ei julgenud. Aga ma pole kunagi varem niimoodi tundnud. Vat nii
“Man is many things, but he is not rational.”
― Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray

Mustu888 kirjutas:
13 Sept 2016, 11:31
Ma ei saa aru miks kõik arvavad et autoril on tähelepanu vajadus vms nagu mdv las olla bi..ma toetan hahah
täpselt, miks enamus eestlasi nii ignorantsed on, kui keegi sellisest teemast räägib jfc avage oma silmad, miks see kohe teid käima tõmbab, kui keegi on piisavalt julge, et sellise asja välja ütleb
oof

Hei, vähemalt pole ma ainus!
Olgu, päriselt ka, ise olen 15 aastat vana ning olen leppinud sellega, et ma võin olla biseksuaal.
Kuid mulle vist meeldivad tüdrukud rohkem, aga samas mul pole poiste vastu midagi. Ma tunnen mugavalt olla kas poisi või tüdrukuga :3

kadakas* ma ei saa aru miks on vaja kõigile kuulutada, et oled homo või bi, kas te näete heteroseksuaalseid ringi käimas, et vaadake nüüd mind, ma olen hetero, kadestage?
Seepärast olengi võibolla natukene homofoob, et krdi selliseid asju ei ole vaja avalikult arutada, pole vaja mingeid paraade, konverentse ja ma ei tea mida. Kui see tuleb kuidagi välja, siis tuleb, nende tagasihoidlikumate homode vastu ei ole mul midagi.

boyjoy kirjutas:
23 Mai 2018, 17:10
kadakas* ma ei saa aru miks on vaja kõigile kuulutada, et oled homo või bi, kas te näete heteroseksuaalseid ringi käimas, et vaadake nüüd mind, ma olen hetero, kadestage?
Seepärast olengi võibolla natukene homofoob, et krdi selliseid asju ei ole vaja avalikult arutada, pole vaja mingeid paraade, konverentse ja ma ei tea mida. Kui see tuleb kuidagi välja, siis tuleb, nende tagasihoidlikumate homode vastu ei ole mul midagi.
Yep, näeme küll. Mis on pulm? Heteroseksuaalsuse demostratsioon. Kas me vingume? Nope, mitte väga. Laulu ja tantsupidu? Nimetaks selle äkki ümber heteroparaadiks, sest kõik tantsupaarid koosnevad poisist ja tüdrukust. Võib-olla ma elan kuskil kiviall, aga tänavatel käivad koguaeg armastavad heteropaarid ringi ning mõnda homopaari on üpriski raske silmata. Kui aga üks välja ilmub on kohe suur probleem. Avalikult oma vastassoost elukaaslase naiseks/meheks palumine on armas, eks ole? Mõtle ümber, äkki sa surud kellelegi oma heteroseksuaalsust näkku. Näed, kui jaburalt see kõlab, kui asjad niiviisi ümber tõsta?
Ja ma ei arva, et "kapist välja" tullakse selleks, et keegi sind "kadestaks". Pigem ajab sealt välja ronima soov leida mõttekaaslasi ja tunda, et hoolimata oma erinevustest oled sa ikkagi väärtuslik ühiskonna liige ning samuti ka selleks, et anda teistele veel kapis viibijatele teada, et elu pärast kapist välja tulemist on võimalik.
Aga eks tähelepanu soovijaid ja muidu kehkenpükse leidub absoluutselt igal elualal ja absoluutselt igasuguse seksuaalsusega. :) Siiski selle teema autor oli üpriski selge selles osas, miks ta selle teema tegi ja oma seksuaalsuse meile avaldas.

Trash, sa oled peast juba homo, et selliseid asju võrdled. Mul pole midagi selle vastu, et mõni kadakas* kuskil kedagi endale kedagi kaasaks palub, ma ei taha seda kuskil telekas näha, et vaadake nüüd, pedepaar tuli USAst Eestisse jne, nahuj küll, keda kotib. Samuti ei huvita mind meedias üldse mingit pulmad, nt kuninglik laulatus jms, gtfo pls, maailamas juhtub nii palju muud jama, mida võiks kajastada.

Nagu juba vanasti öeldi "kadakas* kaudu lapsi ei saa". Isiklikult arvan, et kui need "p3d3rastid"(jah bid lähevad ka sinna alla) kusagil omas kodus, või kus iganes üksteisele kadakas* küttavad on nende isiklik asi. Ja jumals eest, paluge üksteist meheks,naiseks, kelleks iganes(lihtsalt läheks mööda kui näeks)
Aga meil on teine ühiskond, see pole aksepteeritud. Pole vaja mingi loosungeid, paraade.
Kui omasoo ihardajad hoiavad madalat profiili, leian ,et kõigil on nendest savi.
Hoiame pere väärtusi ema+isa+laps.
P.S Vastan privas.

boyjoy kirjutas:
01 Juun 2018, 16:03
Trash, sa oled peast juba homo, et selliseid asju võrdled. Mul pole midagi selle vastu, et mõni kadakas* kuskil kedagi endale kedagi kaasaks palub, ma ei taha seda kuskil telekas näha, et vaadake nüüd, pedepaar tuli USAst Eestisse jne, nahuj küll, keda kotib. Samuti ei huvita mind meedias üldse mingit pulmad, nt kuninglik laulatus jms, gtfo pls, maailamas juhtub nii palju muud jama, mida võiks kajastada.
Sa vingud ja ma vingusin sulle vastu. Sa võid ka täitsa vabalt gtfo pls, sest maailmas juhtub nii palju muud jama, mille üle vinguda, kui lgbtq+ inimeste püüd võidelda endale välja põhilisi inimõigusi või leida kaaslasi :) Jah, ma olen homo. Elame edasi.

See võitlemine on peaga vastu seina jooksmine, sest see propaganda ise juba töötab teie endi vastu. Mul pole homode vastu midagi, aga kui pidevalt kuulata kuidas peded oma nö õigusi otsivad ja kuidas neist nö staarid tehakse, sest nad abielluvad, siis kadakas* off pls. :D
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”