Mõnuaine

Juuli keskel kohtusin ühe juhututtavaga, kellega olin internetis tutvunud.. gei. Tema oligi see esimene inimene, kellega kohe alguses tekkis see tunne, et temaga võiks kõike proovida.. ja ka suhe polnud välistatud.. kuigi varem ma isegi ei julgenud selle peale mõelda.
Kõik arenes, regulaarselt kohtume ja nagu nüüd võiks juba rääkida, et kas suhe oleks mõistlik.. aga mind teeb ärevaks teadmine, et tema geitutvusringkond on meeletu.. Ta ei pruugi olla kõigiga kohtunud aga nime ikka teatakse, kuigi välimuselt pole üldse gei.
Teiseks, hiljuti leidsin kogemata ta kodust poppersi pudeli.. kas see on siis suht ilmselge, et ta ei veeda ainult minuga aega? Kas ma peaksin muretsema?

Re: Mõnuaine

Kui üht seltskonda seob seksuaalne eripära, siis on iga osalise roll seal ringi sees olla jahitav või jahimees. See ei puuduta üksi homosi vaid kehtib ka heterote (nt swingerid) kohta.
Kui sa pole valmis seda osa oma isiklikust elust jagama siis kuuludes ise (või partner) sellesse ringi, oled varem või hiljem kannataja.
Homosi endeid tabab aeg-ajalt enesekindlusetuse paanika ja selle turgutamiseks pole paremat vahendit, kui tunda end taas ihaldatuna, seda see kogukond teebki.
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”