Mida teha??

Ise olen 16 poiss ja mul on tüdruk, me tegeleme sellega alati kui kokku saame, aga hiljuti hakkas mulle külge lööma üks poiss. Me suhtlesime interveebis 2 nädalat ja ta hakkas mulle ka meeldima.. Ta on mulle otse öelnud et tahab minuga proovida ja ma olen nõus aga ma ei taha oma tüdrukut reeta.. Ma nii väga tahaks kõike oma elus proovida, teise poisiga vahekord pole välistatud, aga ma ei tea kuidas nii teha et pärast meie sõprus ära ei kaoks.. aidake

Re: Mida teha??

Eks võid tüdrukult esmalt ääri-veeri uurida, mis ta sellisest asjast üldse arvab, aga kahtlustan, et 16-aastaselt ei ole väga loota sellist vabameelsust ja avatust, et enda poissi teistega jagada, olgu see siis poisiga või tüdrukuga. Kas see küsimus, et mida teha, et sõprus ära ei kaoks, oli poisi kohta?

Re: Mida teha??

Termomeeter pidas silmas seda, et ehk lubab selle poisi tüdruk tal seksuaalsuses selgusele jõuda. On erinevaid suhteüüpe ja mis sinu jaoks on petmine, ei pruugi olla teiste jaoks. Aga nagu Termomeeter juba mainis, siis sellises vanuses ilmselgelt pole oodata erilist avameelsust selliste teemade suhtes, kuna inimesed näevad asju (üldiselt) pealiskaudselt. Mitte, et vabasuhe või muu selline oleks mingi küpsuse tunnus, aga just 16-aastaste seas vaevalt keegi sellise mindset'iga olla saaks.
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”