Re: ei taha olla homo

No sorry ikka ei saa küll, kui oled siis oled. "Sininearbuus" kui sa arvatavasti hetero siis sa ju ei tea, et muutuda ei saa.Nagu kui oled hetero siis sa ei muutu ju geiks, kui sa just pole olnud terve aja ja alles nüüd aru saanud.Jah ega me keegi polnud algul endaga rahul aga tuleb õppida aru saama, et selline inimene oled.Kui sulle meeldib soojus siis ei saa see sulle hakata mitte meeldima (ma ei tea kas parim näide) aga "Muutuda" saab ainult siis kui sa tegelt ainult arvad, et oled gei. Aga see kes juba gei on Pääsu pole! :D

Seksuaalsust ise ei saa muuta. Seda saab allasuruda. Saab mitte reageerida kui mõni poiss sulle meeldib. Kuid midagi puhta tahtejõuga meeldivaks teha on ikkagi võimatu. Kuna biseksuaalsust esineb rohkem kui 100% homoseksuaalsust, siis on võimalik, et avastad, et ka mõned tüdrukud võivad sulle meeldida. Väga pika aja jooksul võid avastada et su seksuaalsus on pisut muutunud. Kuid ise seda suunata on võimatu. Mind ajab alati naerma kui teatud usukad satuvad paanikasse kui kusagil nn. "homopropagandat" näevad, justkui see muudaks inimesed homoks.
Kuid ma mõistan täielikult sinu pettumust oma seksuaalsuse osas. See ei pruugi sinu maailma pildiga kokkusobida ja võib tekitada palju masendust. Kuid katsu endale andestada asjad mida sa muuta ei saa. Avasta ennast, äkki oled pisut biseksuaalne. Kui see sind lohutab.

Palun lugege epigeneetika ja neuroplastilisuse kohta. Homoseksuaalid toovad alati välja, et nemad on selliselt sündinud ja ei saa muutuda. See arvamus põhineb poole sajandi tagusel valearvamusel, justkui DNA ja peaaju ei muutu peale sündi või varast lapsepõlve. See on vale. Peaaegu kõik uuemad uuringud väidavad, et geneetikal on homoseksuaalsusega väga vähe seost, hoopis keskkond on peamine faktor. Et homoseksuaalsust põhjustab homoseksuaalsust soosiv keskkond ja käitumine, ka homoseksuaalne käitumine ise. Homod toetuvad oma "ma sündisin sellisena" jutuga kümnete aastate tagustele teadustöödele. Kahjuks uuem teadus väidab pigem vastupidist.

Viimasele külalisele: aga palun seleta siis kuidas näiteks ülikristlikkusse Texase perekonda, kus terve perekonna ning naabruskonna, peaaegu üle poole osariigi, arvates on geiks olemine suur patt ning sellepärast tihti lapsed isegi kodust välja visatakse, gei laps sünnib? Võin kasvõi ka enda näiteks tuua. Terve mu pere on geide vastu, lapsest saati sisestas mu ema oma arvamust kui rõve see on, ning ka Eestis enam jaolt jagatakse väga homofoobseid arvamusi. Aga näed vaata, ometigi olen gei :) Üritasin ikka hea 1-2 aastat seda alla suruda ja uskuda, et ma ei saa ju mingi rõve gei olla, nagu sünnist saati on räägitud, aga vot, ei saa sellist asja ei muuta ega allasuruda. Sinu jutt on puhas lollus, mõtle natuke kaugemale ja saad aru, et selles pole mingit loogikat.
To me, love is about being able to see light inside of the person who knows nothing but darkness.

Pigem võib hoopis sünnipärast homoseksuaalsust toetavaid uuringuid """teaduslikeks"""" lugeda. Viimase uuringu kohta, mida homoseksuaalid juubeldades tähistasid:
“The reality is that we had basically no funding,” he said. “The sample size was not what we wanted. But do I hold out for some impossible ideal or do I work with what I have? I chose the latter.”
- uuringu läbiviia
“It’s not personal about [Ngun] or his colleagues, but we can no longer allow poor epigenetics studies to be given credibility if this field is to survive. By ‘poor,’ I mean uninterpretable.”
- juhtivamaid epigeneetikuid.

More often than not on hoopis pro-LGBT uuringud """teaduslikud""". Ära postita, kui sul midagi lisada pole ja niisama lahmid emotsionaalselt, eks.

See kes arvab, et enda DNA'd on võimalik tahtejõuga muuta võiks ajaviiteks kasvõi wiki dna artikli läbilugeda.
Ma ei saa aru miks homovastased muudkui kleebivad seda dna teemat koguaeg külge nagu kõik homod usuksid seda? See on üks ammune teooria, mis pole kinnitust leidnud. Seejuures eitähenda, et see vale oleks, sest pole ka vastupidist tõestatud. Milles aga teadlased on ühisel meelel on see, et tahte jõuga, või mingi muu välise psühholoogilise mõjutamisega ei ole võimalik kedagi homoks ega heteroks pöörata. Samas aga on seksuaalsus fluidne, mis pika aja kestel võib pisut muutuda. Ning seda tahtest sõltumata.

Fakt on see, et homoseksuaalid on ikkagi eksisteerinud läbi aegade heterodega koos ja ei kao nad ka kuhugi, seni kuni on heterod, on ka homod ja ükski propaganda seda muuta ei saa. Ehk pole meie teadus veel piisavalt täpne seal vallas, et me crackiks lahti homoseksuaalsuse saladuse. On seal vahet kas see tuleb geenist või varajasest keskkonnast, ega inimene ei saa enda varajast keskkonda samamoodi valida nagu enda geenegi. Fakt on ka see, et homod tulevad ka gei teemadel vaenulikkudest peredest ja sealne keskkond pole ju soodne selleks, et keegi homo oleks? aga ikkagi selliseid juhtumeid on, ja mitte vähe. Ja see kõik tõstatabki väga palju küsimusi. Ehk taandub kõik lihtsalt sellele, et kuidas mingil teatud ajajärgul raseduse ajal naise hormoonitase on ja boom, korras :D ma isiklikult arvan, et ikkagi on mingisugune geneetiline soodumus, mis siis kuidagi eriti varajase keskkonna pärast triggerib..

VahetPole2001 kirjutas:
Külaline kirjutas:Homseskuaalsust saab jumal ravida, see järeleproovitud asi. Kui usklikuks hakata siis kaob homo ära.
Lic mainin et on olemas uskilke kes on gayd, ma lugesin isegi kudkilt et mingi tähtis preester oli kapist välja tulnud... Vatikan saatis ta kuskile ravile vist
Ravi aitas ka? -.-

VahetPole2001 kirjutas:Mdea ss teda alles saadeti sinna... Aga lic tahaks teada mis sa arvad kuidas gayd tagasi heterodeks "ravitskse" ja kui ta juba preestrina oli homo ss vaevlat väga jumal teda selles aitab
Ei ravitagi, sellist asja pole olemas. Võimalik on aga suur hulk muid probleeme tekitada ja inimene psühholoogiliselt täiesti murda. 1950ndatel ju nt kasutati ka igasuguseid ebaeetilisi võtteid homoseksuaalsuse "raviks".

Ma olin samas kohas kus sina. Ma mõtlesin paar aastat tagasi, kuidas ma lähen kunagi salaja geiteraapiasse, siis kui mul selleks raha on, ja kõik oleks siis ometi korras. Ma ei kasvanud üles keskkonnas, kus homoseksuaalsust oleks taunitud, pigem oli see meie ühiskonna heteronormatiivsus, mis oli mulle külge hakanud, seda juba lasteaiast saati. Nüüd, umbes 8-9 aastat hiljem ma olen kõigile kapist väljas ja mida rohkem ma end ühiskonnale tõelisena portreteerin, seda rohkem ma tunnen end oma kehas paremini. Ja tegelikult ainus, mida ma selleks tegin, oli oma suhtumise muutmine. Ma ei näinud enam oma homoseksuaalsust needusena vaid võimalusena. Paljud arvavad, et nad ei saa maailma muuta iseendaks olemisega kuid me oleme ju kõik tellised seinas. Kui üks tellis muudab end ristkülikust hoopis keraks siis variseb ju terve sein suurema tõenäosusega kokku. Ma ei mõtle, et kirjuta raamatuid oma erinemisest ja selle aktsepteerimisest ning võida Nobeli preemia. Sul on võimalus erineda, olla see telliskivi, kes muutus keraks, ning inspireeris sellega teisi tegema sama. Sul pole valida kas olla homo või mitte, sul on valida, kas suruda seda alla ja tuua sellega kaasa täielik vaimse maailma kahjustumine või elada iseendana ja nautida seda üürikest elu, mis sulle antud on.

Külaline kirjutas:Palun lugege epigeneetika ja neuroplastilisuse kohta. Homoseksuaalid toovad alati välja, et nemad on selliselt sündinud ja ei saa muutuda. See arvamus põhineb poole sajandi tagusel valearvamusel, justkui DNA ja peaaju ei muutu peale sündi või varast lapsepõlve. See on vale. Peaaegu kõik uuemad uuringud väidavad, et geneetikal on homoseksuaalsusega väga vähe seost, hoopis keskkond on peamine faktor. Et homoseksuaalsust põhjustab homoseksuaalsust soosiv keskkond ja käitumine, ka homoseksuaalne käitumine ise. Homod toetuvad oma "ma sündisin sellisena" jutuga kümnete aastate tagustele teadustöödele. Kahjuks uuem teadus väidab pigem vastupidist.
Ennäe Kodanik Kandja on tagasi tulnud, mis juhtus su kasutajaga pandi kinni we? Heh sinu Antihomosexeducation on mõttetu just lugesin et homoseksuaalsed loomad saavad rohkem järglasi niiet oma teooria lükka kadakasse ja tule kapist välja, et mainida ära siis ma pole homo.

yeahh kirjutas:
VahetPole2001 kirjutas:Mdea ss teda alles saadeti sinna... Aga lic tahaks teada mis sa arvad kuidas gayd tagasi heterodeks "ravitskse" ja kui ta juba preestrina oli homo ss vaevlat väga jumal teda selles aitab
Ei ravitagi, sellist asja pole olemas. Võimalik on aga suur hulk muid probleeme tekitada ja inimene psühholoogiliselt täiesti murda. 1950ndatel ju nt kasutati ka igasuguseid ebaeetilisi võtteid homoseksuaalsuse "raviks".
Sest inimesed on idioodid! :D
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”