Ei tea mida teha

Tere, mul on mure, nimelt ei oska ma midagi enam teha. Olen nii segaduses ja masenduses. Olen bioloogiliselt tüdruk kuigi ma ei tunne et ma oleksin tüdruk. Samas ei tunne ma ka et ma poiss oleksin. Kuigi soovin vahel et oleksin sündinud poisina. Nii segadusse ajab kui ei tea ise kaa enam kes ma olen, ma ei saa kellelegi oma murest rääkida kaa sest kardan et mõistetakse hukka ja et ma olen teiste arust hull. Nii raske ja vastumeelne on ennast tüdrukuna identifitseerida. Vahel ei tehta vahet kas ma olen poiss või tüdruk sest ma näen nii poisilik välja.Kas keegi oskaks mind natuke aidata või leidub ka veel selliseid nagu mina.

Re: Ei tea mida teha

Otsi googlest või facebookist OMA keskus välja. Sealt kaudu peaksid abi saama.
Lgbt.ee võib ka huvitav olla sulle.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Sest et hormonaalne tasakaal on meditsiiniline probleem. Lausvalesid levitavate homoorganisatsioonidega tegemist ära tee. Ma tean, kuidas seal käitutakse - pilti esitletakse vaid ühest küljest ning seejuures ka valetatakse. Seal nad ei aita sul endas selgusele jõuda, vaid teevad lauspropagandat. Selgusele jõuad endas nii, et kas sulle see propaganda mõjub või ei mõju. Keegi sind seal nõusta, hakkad hoopis üritustel käima, mille nimed on a'la vallatud poisteõhtud jne. Kas maksumaksja raha eest peavad sellised organisatsioonid eksisteerima?

Vai vai vai. Keegi siin paneb kohe diagnoose hormonaalseid. Soovitan enne siiski lugeda pisut rohkem nendest suguhormoonidest. Mini wikipedia artikkel ei teeks halba. Ning netis leidub hulgaliselt erinevate teadusuuringute tulemusi ning sarnaste muredega inimeste sisekaemusi. Suguhormoonid pole mingi aine mis tekitab sundmõtteid. Vaid nad aktiveerivad aju ja keha teatavad funktsioonid mis lapseeas ei toimi või on nö. "Talveunes". Homo, bi, heteroseksuaalsus ning sootunnetus on ajus olemas juba enne puberteeti. Selline on teadlaste hetke enemvähem konsensuslik arusaam. Suguhormoonide mõjul aga ärkab seksuaalsus ning enese sootunnetus. Seejuures paljud inimesed on oma seksuaalsusest ja sootunnetusest teadlikud ka enne puberteeti, kuid kuna seksuaalne aktiivsus on madal siis ei ole sellest tüüpiliselt ka erilist probleemi. Ning jumalaeest, see pole siin homopropaganda. Kui hiljem viitsin, otsin mõnede uuringute lingid üles.

Mujal maailmas on olemas vastavad spetsialistid, kes selliste probleemidega tegelevad. Eestis ma ei tea. Sul on mõistlik võimalikult kiiresti abi saada. See vähendab sinu hingevalusid jms. Identiteedi probleeme oluliselt. Ära jää üksi oma muredega! Kui sul on hea ja mõistev perearst, siis tema oskab kindlasti eestis midagi soovitada. Arstil on muuseas kohustus pidada saladust oma patsiendi tervise kohta. Et ära karda arsti. Hari ennast nii palju kui oskad ise. Otsi endasuguseid. Eks sa pead ise endas selgusele jõudma ise, kuid on hea kui sul on kellele toetuda.
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”