Re: Vanusevahe?

Kui 12a vanusevahe oleks siis, kui üks on nt 24 ja teine 36, siis tunduks normaalsena. 16a ja 28a on aga niivõrd erienvates eluetappides, et keeruline on mõista, mis ühist saab olla ja kuidas tulevikku kujutatakse. Suurem osa vanematest ka vist rõõmust ei hüppa sellise uudise peale.

Kas vanemad on muidu sellega kursis, et sa poisse eelistad? Kui jah, siis pole mingeid takistusi. S.t kui nad on aktepteerinud su orientatsiooni, siis näitab see, kui palju nad sind tegelikult armastavad. Ja nad tahavad, et nende armastatud laps oleks õnnelik. Seega, kui sa oled oma poisiga õnnelik, on vanemad sinu üle õnnelikud. Lihtne.

tolerant kirjutas:Kas vanemad on muidu sellega kursis, et sa poisse eelistad? Kui jah, siis pole mingeid takistusi. S.t kui nad on aktepteerinud su orientatsiooni, siis näitab see, kui palju nad sind tegelikult armastavad. Ja nad tahavad, et nende armastatud laps oleks õnnelik. Seega, kui sa oled oma poisiga õnnelik, on vanemad sinu üle õnnelikud. Lihtne.
Poisiga?! Jutt käib ligi 30-aastasest mehest! Teemaalgataja on 16! See pole homoseksuaalsus, see on pederastia!

https://et.wikipedia.org/wiki/Pederastia

Aga no jah, kasutajanime järgi on aru saada, millise inimesega tegu on.

Teemaalgataja, saada see mees, kus kurat!

Anonüüm, mul on täiesti pohhui, mida sa minu kasutajanimest järeldad. Ühtlasi pole sul õigustatud voli soovitada kellelgi kedagi kuradile saata. Ma olen lihtsalt salliv ja poleks teemaks võtnud, aga olgu siis öeldud, et mina elan endast 16 aastat vanemaga mitmed aastad juba. Ja ei koti mingi vanus ei mind, teda ega meid ümbritsevaid inimesi.

(teema algataja) ahistamisega? Ega ma nii loll ka pole. Ma ei oleks 28 aastasega koos kui meil poleks koos nii tore, kui ta poleks nii perfektne jne. Tema just on see kes käsib oodata suhte algusega, et teada kas mina ja tema oleme kindlad selles.Ma olen selles väga kindel, et ta väga NORMAALNE ainuke asi on see esiteks tema kardab, et teda hakatakse pervoks nimetama jne. ja kuidas perele rääkida (jah nad teavad, et ma gei.)

Külaline kirjutas:(teema algataja) ahistamisega? Ega ma nii loll ka pole. Ma ei oleks 28 aastasega koos kui meil poleks koos nii tore, kui ta poleks nii perfektne jne. Tema just on see kes käsib oodata suhte algusega, et teada kas mina ja tema oleme kindlad selles.Ma olen selles väga kindel, et ta väga NORMAALNE ainuke asi on see esiteks tema kardab, et teda hakatakse pervoks nimetama jne. ja kuidas perele rääkida (jah nad teavad, et ma gei.)
Jah, temale hakatakse vaatama kindlasti kui pervole. Gei suhetel on eripära, et kuna järelkasvu pole, pole ka sotsiaalset riski ja suhete purunemist ei elata traagiliselt üle (Isiklikult on see muidugi draama). Seega kui su vanemad kõike teavd siis järgmine uudis, et sul on vanem boifrend, on lihtsalt uudis mis samuti ei pruugi olla lõplik.

Tegelikult on see tõesti päris suur vanusevahe. Mitte sellepärast, et see teine osapool oleks tingimata kahtlane või halb tegelane. Lihtsalt inimestel on selles vanuses tavaliselt väga-väga erinevad vaatenurgad ja soovid elule. Nii noorelt toimub isegi viie aasta jooksul väga palju asju, kümnest või kaheteistkümnest rääkimata. Kuueteistaastane lõpetab põhikooli, on loogiline oletada, et peaagu kolmekümneaastasel on erinevad sihid ja eesmärgid.
Loomulikult te teete ikkagi nagu ise tahate. Lihtsalt soovitaksin mõelda, kas suhtest tuleks lõppkokkuvõttes rohkem head või halba välja.

Tundub mõistlik, et kui sa temaga koos end hästi tunned, siis nii ongi. Oma suhet pole sul mõtet aga eksponeerida. Seda lihtsalt ei mõisteta suures osas. Kui sa tahad sellest oma vanematele rääkida, siis arvesta, et sul võib kaua aega kuluda oma vanemate harimiseks. Alati ei pruugigiõnnestuda. Samas on mõned vanemad mõistvad. Eks sa tead neid ise paremini.
Ja muidugi see ka, et võid arvestada et see suhe ei pruugi 10a pärast enam sama olla mis praegu. Isegi 5a aasta pärast võib kõik teistmoodi tunduda. Muidugi, võibolla on 10a pärast kõik veelgi parem. Aga lihtsalt sellega peab arvestama. Seniks aga rõõmustage selle üle mis teil praegu on.

Appi misasja nii negatiivne vastukaja siin :D Mul on kutt 33, ma olen 17. Ma tean ja muretsesin alguses täiega, et nii suur vanusevahe on taunitav ja.. maailmavaated võivad erineda. Aga me olene koos oma pool aastat ja nagu siiamaani pole mingeid probleeme olnud. Muidugi tema maailapilt on avaram aga see jällegi rikastab mind :)

GkUTT kirjutas:Appi misasja nii negatiivne vastukaja siin :D Mul on kutt 33, ma olen 17. Ma tean ja muretsesin alguses täiega, et nii suur vanusevahe on taunitav ja.. maailmavaated võivad erineda. Aga me olene koos oma pool aastat ja nagu siiamaani pole mingeid probleeme olnud. Muidugi tema maailapilt on avaram aga see jällegi rikastab mind :)
33, kas ta juba laste peale ei mõtle vaikselt?

asdfg123 kirjutas:Geid ei saa lapsi ju.
Mis mõttes ei saa? igaüks saab lapsi, kui seda väga tahta (ja teatud vanuses see tahe tekib)..Iseasi, kas bioloogiliselt või lapsendades.
Aga üldjuhul geid saavad spermadoonoriks olla ning seeläbi lapse... ehk siis see ei tähenda otsest vahekorda vastassooga.

mida te ajade et see ei ole normaalne?? hirmutate veel niii siin lapsed ara ,nu kui suhtes on koik vajalik mida sa vajad hoolivus armastus jne muud asjad siis pole vanus Tahtis, vaata ise kui see tundub sinu jaoks oige siis mine seda teed,see ikkaki sinu elu kulla inimene :D Edu!!! Srry arge nyyd moistke mind hukka!!!

Külaline kirjutas:Huvitav mis tunne on lapsel kui teda kasvatavad 30- ja 50aastane mees. Mul oleks halb. :?
Sa arvad, et sul oleks halb, sest praegu on sul traditsiooniline perekond. Kui sa oled lapsest saati kasvanud kahe isaga, siis sa ei pea seda ebanormaalseks. Muidugi, kui selline geide hukkamõistmine jätkub, siis eakaaslased hõõruksid nina alla, et kle vaata sul kaks papsi, sa oled imelik..
Olgu, sul võib halb olla, aga mitte sellepärast, et sul on kaks isa, vaid sellepärast, et su eakaaslased ei pruugi seda heaks kiita.

StwBerry kirjutas:mida te ajade et see ei ole normaalne?? hirmutate veel niii siin lapsed ara ,nu kui suhtes on koik vajalik mida sa vajad hoolivus armastus jne muud asjad siis pole vanus Tahtis, vaata ise kui see tundub sinu jaoks oige siis mine seda teed,see ikkaki sinu elu kulla inimene :D Edu!!! Srry arge nyyd moistke mind hukka!!!
Lapsed päris suhtes ei tohiks olla, noorukid siiski.
Selles mõttes, et ühiskonnas kehtivad ju teatud normid. Muidugi, kui vanusevahe on meeletu, siis inimesed ei pea seda suhet heaks, sest nad ei taju neid tundeid, mida sina võid tunda.
Samas need vanused ju varieeruvad.. Kui suhtes on 16 ja 26 siis tundub hullult suur vahe, kui suhtes on 26 ja 36 siis seda ei peeta enam nii taunitavaks.
Samas kui 16-aastane läheb 50-aastasele vanamehele külla, siis see on ju natukene veider? Alaealine nooruk ja peaaegu pensionär :D

BlackTeamZone kirjutas:ja siis? ega see ka halb pole...
No näed, siit tulebki nüüd oma arvamus välja. Mina arvan, et nooruk ei peaks minema segastel asjaoludel pensionärile külla :D Aga samas sina arvad, et võiks.. Ja no eks seal kehtibki see sama, et kui mõlemad kiidavad heaks, siis kellegi kolmanda arvamus ei loe :D

GkuTT kirjutas:Sa arvad, et sul oleks halb, sest praegu on sul traditsiooniline perekond. Kui sa oled lapsest saati kasvanud kahe isaga, siis sa ei pea seda ebanormaalseks. Muidugi, kui selline geide hukkamõistmine jätkub, siis eakaaslased hõõruksid nina alla, et kle vaata sul kaks papsi, sa oled imelik..
Olgu, sul võib halb olla, aga mitte sellepärast, et sul on kaks isa, vaid sellepärast, et su eakaaslased ei pruugi seda heaks kiita.
Siin nüüd küll suured vasturääkivused ju. Kui uuringud ütlevad, et samasooliste kasvatatud laste seksuaalne orientatsioon sellest mõjutatud ei saa, siis miks saab suhtumine samasoolistesse üldiselt? Aga et geivanemad teevad sünnist saati propagandat? Samas paljud usklikust peret pärit inimesed räägivad, et vanemad on teinud sünnist saati propagandat ja sundinud, aga nemad usklikuks ei hakanudki või ütlesid usust kohe peale pesast välja lendamist lahti. Et neile see pealesurumine ei meeldinud ja usklik olla ei tahtnud. Samas geivanemate poolt kaasa antud tolerantsus jääb eluks ajaks külge? Et kui on samasoolised vanemad, siis on default tolerant? Seega mis alusel sa väidad, et lapsele see meeldima peab, kui vanemad on samasoolised?

Mina näiteks tunnen läbi ühe välismaise internetifoorumi üht inimest, keda kasvatasid kaks naist. Tema on homovastane ja talle see ei meeldinud. Seega sinu väide ei päde.

asdfg123 kirjutas:Kui uuringud ütlevad, et samasooliste kasvatatud laste seksuaalne orientatsioon sellest mõjutatud ei saa,
Lihtsalt nendin, et uuringud väidavad siiski enamasti vastupidist.

"Do the sexual inclinations of parents influence those of their children? Of 77 adult children of homosexual parents who volunteered for three different investigations, at least 23 (30%) were currently homosexual: twelve (55%) of 22 daughters and three (21%) of fourteen sons of lesbians; five (29%) of seventeen daughters and three (17%) of eighteen sons of gays; none of six sons with both a gay and a lesbian parent. At least 25 (32%) were currently heterosexual. Of the ten with transsexual parents, one of nine daughters was currently lesbian, one was currently heterosexual, and one was transsexual. The son's sexual preference was not reported. These findings suggest that parents' sexual inclinations influence their children's." - http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16613625
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”