Kas tuleks midagi välja?

Terekest!
Ma saan varsti 13 ja olen Bi. (ärge hakake rääkima, et ma liiga noor ja puha) :roll:
Ma olen arendanud ühe oma sõbrannaga, keda ma tõsiselt armastan, mingi sugust suhet
ja ta teab, et olen BI ja teda armastan. Ma kutsun teda printsesiks ja paitan ja puha.
Kuigi ta näitab välja, et talle ei meeldi, aga ma siiski arvan teisiti.
Meil oli hiljuti ka laager, kus ta tunnistas, et mõtleb minu peale päris tihti võibolla isegi koguaeg,
aga ta ei tea miks. (sisimas ma nagu täiega kiljun)
Meil tulevikuks on plaane kah tehtud, et kolida Läänemaalt Tartusse, osta sealt maja koos jne.
Tahtsin siis lõpuks küsida, kas te arvate, et me jõuame kah kusagile?

N.B! Küsige, kui te millestki aru ei saa või soovite midagi lisa teada.

~ Cookie aka Veronika <3
Everyone Have Faith and Happiness~!
I'm an angel with a shotgun.

Re: Kas tuleks midagi välja?

termomeeter kirjutas:Tere!

Ei tahaks küll rõõmu rikkuda, aga ega ausalt öeldes eriti ei usu küll. See on ka heteroseksuaalsete puhul ülim haruldus, kui 13-aastasena valitud kaaslasega ka täisealisena ning ka majaostu vanuses (tõenäoliselt 25+) koos olla tahetakse ja ollaksegi.
Olgu. Aga ma siiski üritan edasi. :D

Me ka kunagi sarnases eas sõbrannaga rääkisime, et oleks lahe koos ülikooli minna, samasse majja korterid osta jne. Asi oli selles, et tema oli minust kaks aastat noorem ja oleksin pidanud seda mõtet jälgides ootama ülikooli minekuga kaks aastat pärast lõpetamist. Me olime muidugi niisama sõbrannad mitte midagi enamat. Ei taha küll magusat elu rikkuda, aga 13-aastasena pole inimesed veel välja kujunenud ja blabla ning eluaegset püsivat truud kaaslast vast sellest armumisest välja ei kujune, eriti kui mul jäi su tekstist mulje, et talle endale vist tüdrukud ei meeldigi otseselt(?).

nurmenukk kirjutas:Me ka kunagi sarnases eas sõbrannaga rääkisime, et oleks lahe koos ülikooli minna, samasse majja korterid osta jne. Asi oli selles, et tema oli minust kaks aastat noorem ja oleksin pidanud seda mõtet jälgides ootama ülikooli minekuga kaks aastat pärast lõpetamist. Me olime muidugi niisama sõbrannad mitte midagi enamat. Ei taha küll magusat elu rikkuda, aga 13-aastasena pole inimesed veel välja kujunenud ja blabla ning eluaegset püsivat truud kaaslast vast sellest armumisest välja ei kujune, eriti kui mul jäi su tekstist mulje, et talle endale vist tüdrukud ei meeldigi otseselt(?).
Ma saan aru küll, mis mõtlete aga nüüd on kuidagi selline tunne, et ta ise proovib juba midagi teha.
Meil selline batuudi mäng,(tema mõtte oli see) kus me mõlemad oleme külili ja tema keerutab mulle otsa, nii, et ma saaks teda, kas või suudelda. Aga kui vanemad tulevad, teeskleme, et niisama hüppame. Ise kiusab ka mind mänguliselt.
Ega näeme, mis tulevikus juhtuma hakkab. :)

Ma ei suutnud oma arvamust endale jätta, vabandust. Ausalt öeldes mul oli väga vastik teemaalgataja teksti lugeda. Kutsud teda printsessiks ja paitad ja puha? (Osta kass endale) Asdfghhjkl mul hakkas reaalselt paha nüüd. Mis planeedil ma küll elan, appi. Sa oled alles 13-aastane ja sul on terve elu ees päriselt ka. Sa üritad teda suudelda? Väkk, mitte, et ma seda esimest korda kuuleksin, aga reaalselt mul ei ole sõnu. No hate pls nüüd.

Skyscraper kirjutas:Ma ei suutnud oma arvamust endale jätta, vabandust. Ausalt öeldes mul oli väga vastik teemaalgataja teksti lugeda. Kutsud teda printsessiks ja paitad ja puha? (Osta kass endale) Asdfghhjkl mul hakkas reaalselt paha nüüd. Mis planeedil ma küll elan, appi. Sa oled alles 13-aastane ja sul on terve elu ees päriselt ka. Sa üritad teda suudelda? Väkk, mitte, et ma seda esimest korda kuuleksin, aga reaalselt mul ei ole sõnu. No hate pls nüüd.
Okey... No hate. Aga esiteks ma ei saa endale kassi lubada xD, teiseks, vabandust, et mu ajud segamini on (ma tean, olen imelik), kolmas, tean, et terve elu ees, aga mul tunne, et inimesed pressivad peale, neljandaks, ma tean, et mu "romance" on ilmelik või mis iganes, viies, tore, et hakkasite minuga kaasa mõtlema :) : ,, Mis planeedil ma elan?" Oeh. Ega sa pole esimene vastu oluga inimene.
Tänud, et jagasite oma arvamust. Need olid minu vastused/vaidlused. :)

Cookie_Lover kirjutas:
Skyscraper kirjutas:Ma ei suutnud oma arvamust endale jätta, vabandust. Ausalt öeldes mul oli väga vastik teemaalgataja teksti lugeda. Kutsud teda printsessiks ja paitad ja puha? (Osta kass endale) Asdfghhjkl mul hakkas reaalselt paha nüüd. Mis planeedil ma küll elan, appi. Sa oled alles 13-aastane ja sul on terve elu ees päriselt ka. Sa üritad teda suudelda? Väkk, mitte, et ma seda esimest korda kuuleksin, aga reaalselt mul ei ole sõnu. No hate pls nüüd.
Okey... No hate. Aga esiteks ma ei saa endale kassi lubada xD, teiseks, vabandust, et mu ajud segamini on (ma tean, olen imelik), kolmas, tean, et terve elu ees, aga mul tunne, et inimesed pressivad peale, neljandaks, ma tean, et mu "romance" on ilmelik või mis iganes, viies, tore, et hakkasite minuga kaasa mõtlema :) : ,, Mis planeedil ma elan?" Oeh. Ega sa pole esimene vastu oluga inimene.
Tegelt sa suht fun inimene, aga jah xd

Skyscraper kirjutas:
Cookie_Lover kirjutas:
Tegelt sa suht fun inimene, aga jah xd
xD
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”