Aidake

Tervist, kuida teada saada, kas ma olen tegelikult homoseksuaal, kuna mul tüdrukutega üldse ei lähe olen 16, ma lihtsalt ei oska tüdrukutega suhelda,
mulle iseenesest poisid ei meeldi, aga mu klassivend Holger, temaga meil on selline eriline handsake ja ta paneb mu tundma eriliselt, nii nagu ükski teine tüdruk ei oska panna. Well noh, mul on selline tunne et ta pooldab ka homoseksuaalsust. Aga kuida ma küsin seda,
kas keegi oskab aidata?

Re: Aidake

Tere!

See, et üks poiss paneb tundma eriliselt, võib tähendada ka lihtsalt head sõprust. Ma tunnen ka vahel nii mõlemast soost sõpradega. Ära kiirusta enda homoseksuaalseks sildistamisega - oled, kes oled, ega see sõnastamine seda nagunii muuda. Jälgi lihtsalt ennast, mis tunded mis olukorras on. Ära selle klassivennaga kohe homoseksuaalsusest selles vormis rääkima hakka, et "kuule, ma vist olen, sa muide meeldid mulle". See võib ta ära hirmutada, eriti kui tema siiski pole homoseksuaalne. Pigem küsi alustuseks näiteks, kui ükskõik kust midagi geidega seoses kuuled/kuulete (a la keegi on gei, kooseluseadus, mõni tuntud homoseksuaal vm), et mis sa sellest teemast arvad.

Edu!

termomeeter kirjutas:Tere!

See, et üks poiss paneb tundma eriliselt, võib tähendada ka lihtsalt head sõprust. Ma tunnen ka vahel nii mõlemast soost sõpradega. Ära kiirusta enda homoseksuaalseks sildistamisega - oled, kes oled, ega see sõnastamine seda nagunii muuda. Jälgi lihtsalt ennast, mis tunded mis olukorras on. Ära selle klassivennaga kohe homoseksuaalsusest selles vormis rääkima hakka, et "kuule, ma vist olen, sa muide meeldid mulle". See võib ta ära hirmutada, eriti kui tema siiski pole homoseksuaalne. Pigem küsi alustuseks näiteks, kui ükskõik kust midagi geidega seoses kuuled/kuulete (a la keegi on gei, kooseluseadus, mõni tuntud homoseksuaal vm), et mis sa sellest teemast arvad.

Edu!
ära usu termomeetri jama, suht homo tundud olevat.

Ei tasu kiirustada selle sildistamisega. Mul on ka olnud sõpru(messoost), kes mind on mind end paremini tundma pannud. Aga seda suuresti sellest, et mul lihtsalt on nende inimestega hea läbisaamine ka pärast seda, kui pole aastaid suhelnud. Hell, jermakoviga heal juhul paar-kolm korda mitme aasta jooksul saanud juttu ajada. Siiiski kõik tõsisemad suhted on olnud heterosuhted:P
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Apocrypha kirjutas:Ei tasu kiirustada selle sildistamisega. Mul on ka olnud sõpru(messoost), kes mind on mind end paremini tundma pannud. Aga seda suuresti sellest, et mul lihtsalt on nende inimestega hea läbisaamine ka pärast seda, kui pole aastaid suhelnud. Hell, jermakoviga heal juhul paar-kolm korda mitme aasta jooksul saanud juttu ajada. Siiiski kõik tõsisemad suhted on olnud heterosuhted:P
aga mõni homo suhe ka vä

Ananymous kirjutas:
Apocrypha kirjutas:Ei tasu kiirustada selle sildistamisega. Mul on ka olnud sõpru(messoost), kes mind on mind end paremini tundma pannud. Aga seda suuresti sellest, et mul lihtsalt on nende inimestega hea läbisaamine ka pärast seda, kui pole aastaid suhelnud. Hell, jermakoviga heal juhul paar-kolm korda mitme aasta jooksul saanud juttu ajada. Siiiski kõik tõsisemad suhted on olnud heterosuhted:P
aga mõni homo suhe ka vä
Eip.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Nojah, mis ma oskan öelda. Kui sul on küsimus, et kas sa ikka oled päris homo või mitte, siis ilmselt sa ei ole. Sa ei ole ennast veel piisavalt harinud inimese erinevate võimalike seksuaalsete eelistuste osas. Ning ilmselt ei mahu sa tüüpilise homoseksuaali raamidesse. Usalda oma tundeid ja ära püüa ennast suruda mingitesse ette antud raamidesse, kuigi need ette antud raamid on hea võrdlusmoment enese mõistmiseks ja väljendamiseks. Oled sa biseksual, aseksuaal transseksuaal, homoseksuaal, või midagi eksootilisemat, näitab vaid aeg. Kui on võimalusi, siis katseta. Ohutult. Loe võimalikult palju teiste endasuguste kogemusi ja südamepuistamisi, see annab sulle aimu inimese seksuaalsuse mitmekesisusest ja annab sulle vihjeid sinu enda kohta.

Tundmatu123123 kirjutas:Tervist, kuida teada saada, kas ma olen tegelikult homoseksuaal, kuna mul tüdrukutega üldse ei lähe olen 16, ma lihtsalt ei oska tüdrukutega suhelda,
mulle iseenesest poisid ei meeldi, aga mu klassivend Holger, temaga meil on selline eriline handsake ja ta paneb mu tundma eriliselt, nii nagu ükski teine tüdruk ei oska panna. Well noh, mul on selline tunne et ta pooldab ka homoseksuaalsust. Aga kuida ma küsin seda,
kas keegi oskab aidata?
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”