Re: ma ei saa aru nagu päriselt noh

Tere!

Mina kustutan, kui tegemist on foorumi reeglitele mittevastava, viha õhutava, lahmiva, murelist mitte aitavat negatiivsust täis, liialt teemavälise vm jutuga. Vahel kustutab ka kaasmoderaator Reedetu ja harvem (kuigi viimasel ajal siiski nägu näitav) administraator Nika. Vahel annavad ka veebikonstaablid nõu, mis tüüpi teemad oleks mõistlik kustutada ja kuidas siinset modereerimispoliitikat kujundada, millest viimasel ajal ka lähtume. Kustutan tihti ka raportite (tihti samale postitusele korduva raporti ehk mitme inimese hinnangul ebasobivaks peetu) peale.

Kustutakse ka puhtfaktilist infot, mis pole mitte ühegi paragrahvi järgi viha õhutav. Puhas neutraalne informatsioon. Pole ka eriti teemaväline. Kui inimene on murele lahenduse leidnud, siis miks ei tohiks murega seonduvat süviti lahata? Laiendada inimeste silmaringi sel teemal? Tuleb ju ainult kasuks. Näiteks läks just ühes teemas termomeeter ise teemaväliseks. Seda ta muidugi ei kustuta.

Kuule... Nägin mina ka mõnda Su neutraalset informatsiooni. Neutraalse infoga on kõik osapooled nõus.
Kui küsida mõndade Su postituste peale Juudi sünagoogist kommentaari, siis vaevalt, et nad ütleks, et "jah, see on küll õiglane"
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Juudi sünagoogist? LOL. Sa küsi mõnelt rabilt, miks juute vihatakse. Selle küsimuse peale on nad kõik vait. Siis nad vaid ütlevad: "muh holocaust". Ja see info, mille ma postitasin, on faktiliselt täiesti õige! Kõik see info on ka juutide enda poolt kinnitatud. Seda ei tohi vaiba alla lükata.

"Miks juute vihatakse?" Räägid, nagu see oleks minu üldine tava....
Arvasin siiani, et ma ei tea kedagi, kes juute vihkaks. Nüüd ilmselgelt siis ühte tean.

Leia mõni tõsiseltvõetav allikas viimasest kümnest aastast ning siis räägime edasi.

Hetkel on Sinu jutt minu seisukohast põhjendamatu juutide-vastase meelestatuse väljendus.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Bucerus kirjutas:"Miks juute vihatakse?" Räägid, nagu see oleks minu üldine tava....
Sinu üldine tava? Mis asja sa ajad?
Bucerus kirjutas:Arvasin siiani, et ma ei tea kedagi, kes juute vihkaks. Nüüd ilmselgelt siis ühte tean.
Antisemitism on vägagi levinud. Sellest ei juleta lihtsalt rääkida ja antisemiidid ei julge ise nö kapist välja tulla.
http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/ ... itons.html
https://en.wikipedia.org/wiki/Antisemit ... tury_Italy ---- "According to the ADL opinion survey which was conducted in October 2002, 23 percent harbored strong antisemitic views across Italy."
Jne Jne. Pea igas riigis on vähemalt viiendik inimesi antisemiitsete vaadetega. Vähemalt. Paljudes hoopis rohkem. See, et sina kokku ei puutu, ei tee seda olematuks.
Bucerus kirjutas:Leia mõni tõsiseltvõetav allikas viimasest kümnest aastast ning siis räägime edasi.
Mille kohta?
Bucerus kirjutas:Hetkel on Sinu jutt minu seisukohast põhjendamatu juutide-vastase meelestatuse väljendus.
Hetkel on sinu jutt minu seisukohast põhjendamatu juute soosiva meelestatuse väljendus.

kasutaja112 kirjutas:Kustutakse ka puhtfaktilist infot, mis pole mitte ühegi paragrahvi järgi viha õhutav. Puhas neutraalne informatsioon. Pole ka eriti teemaväline. Kui inimene on murele lahenduse leidnud, siis miks ei tohiks murega seonduvat süviti lahata? Laiendada inimeste silmaringi sel teemal? Tuleb ju ainult kasuks. Näiteks läks just ühes teemas termomeeter ise teemaväliseks. Seda ta muidugi ei kustuta.
+1
Täpselt sama mõtlen minagi.

kasutaja112 kirjutas:
Bucerus kirjutas:"Miks juute vihatakse?" Räägid, nagu see oleks minu üldine tava....
Sinu üldine tava? Mis asja sa ajad?
Jah, vabandust. See oli minupoolt puhas trükiviga. Tahtsin kirjutada "nagu see oleks MINGI üldine tava"
Muus osas katsun veidi hiljem reageerida.
― R.J. Palacio, Wonder

Käsitleme siis holokausti.
Soovitan väga vaadata seda dokki: http://questioningtheholocaust.com/

Tuuakse välja head punktid. Kõige silmakirjalikum on tõsiasi, et holokausti illustreerivate piltidena kasutatakse alati liitlaste endi tekitatud laibahunnikuid. Markantseim näide oleks foto Nordhauseni laagri pommitamisest: http://c8.alamy.com/comp/DDG6DT/lager-n ... DDG6DT.jpg

Hukkunute arvuks hinnatakse maksimaalselt 3000.

See pilt illustreerib holokausti pea igas ajalooõpikus, aga mis juhtus tegelikult... Kuningiku Lennuväe teene.

Õeldakse, et ajaloolist tõde ei pea seadusega kaitsma. Ometi seda tehakse. On julm tõsiasi, et holokausti lähemal uurimisel kukub kogu narratiiv kokku. Seetõttu on paljudes riikides koguni holokausti uurimine kriminaalseks kuulutatud. Igal aastal karistatakse hinnanguliselt 1000-1500 inimest. Need on rikutud elud. Töökoht läinud, kuulutatud sotsiaalseks paariaks. See märk on süüdimõistetute külge surutud tugevamalt kui kollane täht juutide riietele omal ajal.

Kuidas juudid holokaustist kasu lõikavad? Igal moel. Toon ühe näite. USA meedias lõi hiljuti laineid kohtuprotsess Gawkeri (kõmuportaal) ja Hulk Hogani (profimaadleja) vahel, Gawker avalikustas siis maadleja seksivideo luba küsimata. Et Gawkeri omanik on jällegi juut (üllatus-üllatus! Juudid igal pool), lõi ta advokaat kohe holokaustikaardi laulale! :D

http://nypost.com/2016/03/07/gawker-law ... gan-trial/

Kui juute ükskõik milles süüdistada ja kritiseerida, on kohe holokaustikaart varrukast tõmmata. Muuseas, holokausti ajal kogetud õudused pidada geneetiliselt edasi päranduma, mistõttu juudiorganisatsioonid töötavad selle nimel, et Saksamaa peaks ka holokausti ohvrite järeltulijatele kompensatsiooni maksma. Tõsijutt. :D

See on makartistide liikumise lõpu soodsates tingimustes tekkinud religioon oma dogmadega. 6 miljonit on täpselt samasugune absoluutne väide, nagu ka see, et maakera on ümmargune.
Norman Finkelstein ütles oma raamatus tabavalt holokausti erakordsuse kohta - soovitan lugeda, sest kirjanik ise on selle tulemusena juudiorganisatsioonide poolt palavalt põlatud juut ehk siis ketser.
Ent mulle meenutab kogu see asi siga aia vahel - rabeleb, kiunub, kisab ja kui selgub, et enam pole põhjust tähelepanu otsida (loe: pole enam raha kusagilt küsida), tõmbab kõhu sisse ja jalutab rahulikult minema. Mitte et ma nüüd Jahve poolt kannatama valitud rahvast sigadeks peaks - lihtsalt võrdlusmomenti sisaldav näide.

Külaline kirjutas:.... ja selle seos foorumi alateemaga?
Seos on ehk selles, et just tänu juutidele on tänapäeval arenenud maad homoabielud legaliseerinud. Jah, see on suuresti juutide teene ning nad peavad endast selle tõttu väga lugu. Alles hiljuti pidas George Soros ehk György Schwartz ühel ÜRO istungil maha pika kiidulaulu juutidele nende rolli tõttu homorindel.

Niisama igavusest
Maximum-security prisons in the United States have relatively few Jewish inmates, according to the Aleph Institute, a Chabad-affiliated organization that reaches out to Jews behind bars. Most Jews in the prison system usually end up at lower-security facilities for crimes such as fraud or tax evasion.
- http://www.jta.org/2009/09/14/life-reli ... flourishes

Et siis vähemalt ameerikamaal pannakse juudid tavaliselt (maksu)pettuste tõttu kinni. Muudes riikides sellist statistikat tehtud pole, kuna arengumaades on niivõrd kõrge korruptsioonitase, et seal suuri pettureid kinni lihtsalt ei panda, arenenud riikides oleks see aga rassistlik. Ehk siis sterotüüp juutide rahaahnuse kohta vastab tõele. Kes oleks võinud uskuda :roll:

Ma ei saa ikka veel aru, miks juute ei sallita. Meedia on nende käpa all, tegelevad suuremahuliselt finantskuritegudega, koguni maailma üks kuulsaimaid juute, nn. Soros, on tuntud oma kahtlaste pankrotiskeemide ja võimalike pettuste poolest (wikipediast võib isegi lugeda), suur holokaustipettus, kogu see nn. progressiivsus on väga oluliselt juutide poolt pushitud - kaasaarvatud praegune immigratsioonikriis -... Neid asju võib loetlema jäädagi. Ja kõik see on juutide enda ajakirjades-ajalehtedes, dokumentaalfilmides, ajalooraamatutes jms sulaselgelt kirjas (väljaarvatud holokaust 6 miljonit juhtus tõepoolest!!!). Lihtsalt et need ongi juutidele mõeldud, goid neid uurida ei tohi, või kui tohivad, siis ainult kaasa kiita. Vastasel juhul pannakse paljudes riikides lihtsalt vangi. Meil veel õnneks mitte.

Ma ei saa siiani aru, miks juute ei sallita. Miks neid ajaloo jooksul 109 erinevat riiki välja saatnud on ja nende peal koguni genotsiidi läbi viinud. Ma ei saa aru. :(

Muuseas selle fakti, et Ekspress Grupi juht juut on, avastasin ma täiesti kogemata. Hakkasin lihtsalt mõtlema, et suurriikides on ajakirjandus internetist kergelt kontrollitava info (wikipedia jms) põhjal pea täielikult juutide käpa all. Kas ka Eestis? Selle teada saamiseks sai koguni raamatukogus tuhnitud. Ja mis ma avastasin? Gunnar Kobin on juut mis juut. Sama on olnud ka teise valdkondadega. Näiteks hakkasin ma hiljuti mõtlema punkmuusika üle, ja mis ma leidsin! Et punkmuusika on suuresti juutide teene! Lingid said ka siia foorumisse vastavasse teemasse postitatud, praegu ma ei viitsi otsida. Mida ma öelda tahan, on see, et ükskõik, milline vähegi ühiskondlikult negatiivne asi - piisavalt sügavalt uurides leiad sa selle keskmest alati juudi. Kuidas see võimalik on?! Bucerus või kes see minuga dialoogi arendada soovis - selgita palun! Tõesti, teema pealkiri on väga asjakohane. ma ei saa nagu päriselt aru noh

Võta kõrvale misiganes vandenõu teooria - Putin on kõige taga, ameeriklased kõige taga, juudid kõige taga, ...
Tõenäoliselt kui piisavalt laia gruppi otsid, võid ikka siit-sealt esindajaid leida. Siis jääb järgi vaid endale sobivate tõlgenduste tegemine.

Igaühel on õigus oma arvamusele, eneseteostusele. Mis me nüüd siis teeme, kui juut midagi teha tahab? Jätame kõrvale lihtsalt religiooni pärast?

Kogu Su teemaga ma ei saagi aru, et miks Sa seda juttu räägid. Mis Sa saavutada tahad?
― R.J. Palacio, Wonder

kasutaja112 kirjutas:
Külaline kirjutas:.... ja selle seos foorumi alateemaga?
Seos on ehk selles, et just tänu juutidele on tänapäeval arenenud maad homoabielud legaliseerinud. Jah, see on suuresti juutide teene ning nad peavad endast selle tõttu väga lugu. Alles hiljuti pidas George Soros ehk György Schwartz ühel ÜRO istungil maha pika kiidulaulu juutidele nende rolli tõttu homorindel.
...see võibki nii olla aga see pole veel kõik! Tänu juutidele on maailmas relatiivsusteooria, no täielik sõnnik ütleks...

Bucerus kirjutas:Võta kõrvale misiganes vandenõu teooria - Putin on kõige taga, ameeriklased kõige taga, juudid kõige taga, ...
Miks sellised näited? Putinihirmu pushivadki juudid ju. Ma toon ühe absurdse näite. NATO analüütikud on nimelt arvamusel, et Putini huvides on võimalikult palju immigrante Euroopasse ajada, et lausa selle nimel sai Süüriasse mindud. Euroopa vastus Putini kurikavalale plaanile? Võtame veel rohkem immigrante! F*ck logic, right? Enamik vandenõuteooriaid on loogika abil lihtsalt purustatavad, vandenõuteooriat juutide püüdlusele ühiskonda hävitada aga loogika, statistika ja faktid hoopis toetavad!
Bucerus kirjutas:Tõenäoliselt kui piisavalt laia gruppi otsid, võid ikka siit-sealt esindajaid leida. Siis jääb järgi vaid endale sobivate tõlgenduste tegemine.
Jällegi, sul puudub igasugune loogiline mõtlemisvõime antud teemas su pestud aju tõttu. See on ilmvõimatu, et juudid nii üleesindatud kõikides valdkondades on. Seal pole muud järeldust teha, kui et juudid on kas teistest etnostest lihtsalt niivõrd suurel hulgal intelligentsemad või on juudid kindlustanud oma võimu nende kirjutatud piibli läbi. Esimene selgitus oleks rassistlik. Kas sa oled rassist?
Bucerus kirjutas:Igaühel on õigus oma arvamusele, eneseteostusele. Mis me nüüd siis teeme, kui juut midagi teha tahab? Jätame kõrvale lihtsalt religiooni pärast?
Ma ei saa sellele küsimusele vastata. Nii palju võin öelda, et ka Kolmandas Riigis oli tiitel "au-aarialane".
Bucerus kirjutas:Kogu Su teemaga ma ei saagi aru, et miks Sa seda juttu räägid. Mis Sa saavutada tahad?
Näidata juutide tohutut mõju maailma üle. Pmst 14 miljoniline rahvas valitseb maailma. Kuidas selline asi võimalik on?
...see võibki nii olla aga see pole veel kõik! Tänu juutidele on maailmas relatiivsusteooria, no täielik sõnnik ütleks...
Juba Albert Einsteini vanemad olid sekulaarsed juudid ning Einstein ise ütles enda usust hoopis lahti. Juut oli ta vaid geneetiliselt. Enne postitamist vaata faktid üle.

Kuhu sa jäid nüüd? Ei oska vastata või milles probleem? Ehk siis tunnistad, et sina ise mitte midagi juudi probleemi kohta öelda ei oska, teemat ei valda ja ajad ajaviiteks niisama peavoolu valelikku propagandat? Millest sul endal ka muidugi aimu pole. Nii piiratud olla, et algul antisemitismi nähtusena olematuks kuulutasid... Või mida sa sellega silmas pidasid? Ma ei tea ühtki miljardäri ka, kas miljardäre pole olemas?

samuti peaksid seda linki kõik inglise keelt oskavad inimesed nägema - http://thezog.info/list-summaries/ et Ameerika juutidest täienisti läbi imbunud on - see pole vist kellelegi uudis. Kuid Ameerika on ju maailma liider - meedia ja internet. Samas seal on ka natuke globaalses kontekstis.

Tähtis info sotsiaalmeedia kohta

Erinevad platformid pole tegelikult sellised, nagu nad end välja reklaamivad. Eestikeelses meedias vist kajastamata uudis: https://www.theguardian.com/technology/ ... guidelines
see on nüüd otseselt uudiste kohta, kuid on olnud ka sahinaid, et tegelikult kontrollitakse ka palju muud... Sellised paljastused on olnud näiteks otseselt twitteri kohta, ning nad nüüd hiljuti tunnistasid avalikult, et laialdane tsensuur toimub seal tõepoolest. kes sotsiaalmeediat aga kontrollivad?

okei, ma arvan, et olen siin teemas nüüdseks tõestanud, et juudid sisuliselt kontrollivad maailma ning on kõige liberaalse ja progressiivse taga, mida mõned meist ühiskonnale kahjulikuks peavad. et juudid on holokausti kohta kas sulaselgelt valetanud või seda vähemalt tugevalt üle võimendanud ning lõikavad selle peale igasugust kasu. antisemitism pole vaid hetkeline alusetu mõttevälgatus, et juudid kõige taga on. ei, see on hoopis tõsi. seda tõtt hoitakse aga varjul, juudid ise tähelepanu ei soovi. näiteks on tänapäeval juutide seas moes kirurgiliselt juutidele iseloomulikud näojooned eemaldada, eelkõige ninalõikused...

mis te selle infoga nüüd peale hakkate, on teie enda teha.

muuseas, 2013. aastal läbi viidud küsitlusest selgus, et 54% austerlaste meelest oleks väga tõenäoline, et hitleriaegne natsionaalsotsialistlik partei võidaks tänases austria parlamendis kohti. - http://www.independent.co.uk/news/world ... 28218.html
ma olen seda ise ka tähele pannud, et sügaval sisimas paljudele inimestele tegelikult kolmas riik ja hitler sümpatiseerivad...

lisaks see teema - http://www.lapsemure.ee/forum_est/viewt ... 46&t=55672
So there you have it. The correlations between today’s world and the radical views and attitudes described above speak for themselves: the rabid anti-Whiteness, political correctness, media support and incitement of Black rioters (euroopas toimuv, meil mitte, kuna araablasi/neegreid lihtsalt pole) and widespread sexual degeneracy we see today all follows the “long march through the institutions” of these scumbags in a perfectly predictable fashion.
- tollal radikaalse ja terroristliku liikumise - mille tollal sätestatud eesmärgid on tänaseks kujunenud sotsiaalseks reegliks, millele ka siin foorumis takka kiidetakse - juhid ja suur osa liikmetest olid muidugi juudid.
Suletud

Mine “Homoseksuaalsus.”