ei oska midagi arvata enam

Tervitus teile! Asi on nimelt selles, et ma armastan üht teist noormeest kes on 23 (ma ise 20) ja siis juhtus selline asi, et ma olin mingi aeg natuke purjus ning saatsin talle siis sõnumi, kus kirjutasin talle kõik ära mis ma tema vastu tunnen. Kuna me oleme ka tuttavad, siis olen ma peale seda asja teda näinud, oleme isegi rääkinud ühe korra, kuid tundub et ta nagu ei olegi minu peale vihane, nagu ma arvasin. Samuti pole ta kellelegi ka sellest sõnumist rääkinud, nagu enamus kipuvad tegema kui selliseid sõnumeid saavad kelleltki. Et nagu mis te arvate, äkki on ta ka homo? Ma ise ei oska enam midagi arvata.

Re: ei oska midagi arvata enam

Võimatu öelda, et kas ta on ka homo või mitte. Kui temagi sinust huvitatud oleks, küll ta sellest juba teada andnud oleks, selles mõttes ei tasu rohkem peale käia. Võimalik on ka, et ta ei räägi edasi, ei tee välja jne seetõttu, et saab aru, et sellised asjad nagu armumised vahel lihtsalt juhtuvad ja ei ole vaja privaatseid asju teistele edasi jagada.

On suur õnn olla armunud. Kui traditsionaalsete suhete puhul on käitumistavad selged ja avalikuse ees oodatud, siis vähemused on sunnitud oma peaga mõtlema. Kuigi sina oma avakäiguga (olgugi et purjus peaga) said hakkama, siis tema sellega veel hakkama saanud ei ole. Hirmud ja ebakindlus on mittetraditsionaalsete suhete lahutamatu osa.
Suhtle temaga edasi. Küllap juhus kättejuhatab, kus kokkupuutepunkt vältimatuks osutub.

teemaalgataja kirjutas:Aga missugust kokkupuute kohta sa täpsemalt silma pead?
Ma eeldan, et saa soovid omi tundeid väljavalituga jagada, st positiivselt jagada. Seega, kui otsene lähenemine pole jõukohane ja noortel see nii on, otsitakse - oodatakse seda imelist momenti. Mis siis parasjagu toimuma saab, seda ei tea keegi. Tähenduslik silmavaade, otsustavad sõnad, juhuslik puudutus, harilikust rohkem alkoholi, raamides väljaspool ööbimine vms.
Selleks et see juhtuks, peavad eelnevalt olema head usalduslikud suhted ja sõprus on selleks parim eeldus.

Tervist ! Ma tean et vana teema, aga kuna mina olen see kes selle teema kunagi algatas, siis mõtlesin et jagan teiega seda kuidas mul see asi siis vahepeal arenenud on. Asjad on nüüd niimoodi, et mul oli tookord ikkagi õigus kui ma arvasin et tal on kalduvused ka meesterahvaste poole. Nüüdseks olen ma temaga olnud juba 3 korda vahekorras, sitaks palju oleme tatti ka pannud ja ta ütleb mulle pidevalt kui hea tal minuga koos olla on ja et ma meeldin talle :) Ma olen õnnelik selle üle, et mu soov läks täide aga nüüd on see mure et viimasel ajal, kuna me oleme põhimõtteliselt koguaeg koos, hakkab ta mind vaikselt ära tüütama. Kuigi ta meeldib ka mulle, on siiski viimasel ajal nii et mida rohkem me koos oleme või mida rohkem ta minuga räägib seda rohkem ajab see mind närvi. Ja küsimus siis, et millest see olla võiks. Ma tahan, et selline asi kaoks ära, sest muidu võib juhtuda et ma lähen temaga tülli ja siis on kõik perses ning seda ma ei soovi kohe kindlasti. Oskab äkki keegi nõu anda ? Ette tänades A.

See ei ole mingi suvaline viga, armastuses lähebki kõik nässu, see on niimoodi programmeeritud, isegi kui soovid et mitte. :D
Kuri süsteem, et tekitada tunded, et meelitada inimesed kokku ja siis öelda: "tüng, ma petsin su ära inimlollike". Ega inimesed ei juhi asju maailmas, inimeste sees on masinad, programmid, mis juhivad. Et aegamööda tekib viha ja ükskõiksus ja teine hakkab närvidele käima jne ja kui siis hambad ristis proovid tülidega olla ja lahkhelis ja vihkamises, siis hakkad ennast veel rohkem vihkama ja teistki. See on kõikide suhetega niimoodi. Ja seepärast see polegi armastus, see on mingi muu asi.
See vastus vis väga ei meeldinud sulle või arvad teisiti? :)

mrg kirjutas:See ei ole mingi suvaline viga, armastuses lähebki kõik nässu, see on niimoodi programmeeritud, isegi kui soovid et mitte. :D
Kuri süsteem, et tekitada tunded, et meelitada inimesed kokku ja siis öelda: "tüng, ma petsin su ära inimlollike". Ega inimesed ei juhi asju maailmas, inimeste sees on masinad, programmid, mis juhivad. Et aegamööda tekib viha ja ükskõiksus ja teine hakkab närvidele käima jne ja kui siis hambad ristis proovid tülidega olla ja lahkhelis ja vihkamises, siis hakkad ennast veel rohkem vihkama ja teistki. See on kõikide suhetega niimoodi. Ja seepärast see polegi armastus, see on mingi muu asi.
See vastus vis väga ei meeldinud sulle või arvad teisiti? :)
Sellist juttu lugedes tekib küsimus, et mida sa ajad, mees? Donald Trump oleks ehk sellise sõnavõtu järel uhke, ometigi on ju kasutatud palju "tarku" sõnu. See on niimoodi programmeeritud? Inimeste sees on masinad, programmid, mis juhivad? No täitsa ulme.
Olenemata sellest, et see on avalik foorum ning kõik võivad oma mõtteid avaldada, tasuks vahest paar korda üle mõelda, ennem kui kirjutada. Inimesed tulevad siia abi otsima, noored, lapsed. Ma olen kindel et suurem osa neist peab sinu teksti naljanumbriks, aga on ka kindlasti neid, kes jäävad sind uskuma. Sinu jutul ei ole reaalse maailmaga kahjuks mingit seost. KINDLASTI ei ole kõikide suhetega niimoodi.
Teema algatajale:
Inimese psüühika on oma loomuselt üsna keeruline, isegi praegu 21. sajandil jääb mingi osa psüühikast meile müsteeriumiks. See ei pruugi olla seotud üldse sinu kaaslasega, ega ka sinu närvisüsteemiga. See võib olla tingitud ärevusest, stressist, depresioonist. Neid tekkepõhjuseid võib veel olla, aga ma ole psühholoog, seega ei julge hakata nimetama asju, mis võivad olla valed.
Põhjus miks ma otsustasin vastata ning miks see eelmine hülgemöla mind endast välja viis, on nimelt selles, et ma olen ise ka bi ning me olime kutiga paar aastat tagasi üsna saranases olukorras. Oleks ehk ma tollel hetkel eelmise "IT spetsialisti" arvamust lugema juhtunud, ehk oleks ma siis enda kuti maha jätnud. Aga õnneks nii see ei läinud, me oleme siiamaani koos.
Võti peitub rääkimises. Kuna ma ei tahtnud nii kergelt alla anda, otsustasin ma kõigepealt sellest temaga rääkida. Et juttu mitte liiga pikaks venitada - jõudsin ma omadega psühholoogini välja ning üllatus-üllatus, mul oligi deprekas. Nüüdseks on sellest pea kaks aastat möödas ning kõik on hästi ja me oleme siiani koos.
Ma ei üritagi öelda, et sul võib sama asi olla. Võib-olla teil lihtsalt ei klapi. Aga juba asjaolu, et sa tahad ise sellest üle saada ning tulid siia abi otsima, ütleb palju. Sa ei taha käega lüüa ja minema jalutada, mis tähendab seda, et sa ei vihka teda. Sul on tema vastu tunded, kuid kas see on armastus, seda ma öelda ei oska.
Muide, armastuses ei lähe kõik nässu.

Pead leidma mis täpselt sind tema juures närvi ajab või ära tüütab. Võib-olla kui prooviksite mingeid uusi asju või otsiksite uusi teemasid, millest rääkida muudaks see su emotsioone ka. Aga vahepeal tõesti juhtubki see, et tüdined ja pead inimesest puhkust saama, kasvõi siis et ei räägi kogu aeg ja ei ole koos kogu aeg vaid veidi vähem.
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”