wtf naq? :D

Tere. Üritan võimalikult lühidalt ära seletada. Asi on siis sedapsi, et mul on üks sõber, kellega ma veedan koos päris palju aega, no pm koguaeg oleme koos. Igastahes, alguses oli kõik naq normaalne, aga nüüd viimasel ajal on ta hakanud kuidagi veidralt käituma. Vaatab pidevalt mulle kuidagi sellise, noh kuidas seda nimetada, naq "oleks armunud näoga" otsa. Veel on ta pidevalt hakanud mulle telefonis mingite naiste pilte näitama ja küsib koguaeg, et on ju ilus piff jne. Kuna ma enne postitamist kolasin siin foorumis natuke ringi ja uurisin siit/sealt siis sain teada, et mõned kasutavad seda piltide näitamise taktikat uurimaks välja, et kas sa oled huvitatud naistest või mitte. Et siit ka küsimus, et kas mu sõber võib samuti olla homo ja üritab niimoodi välja uurida kas ma ka olen? Et mida te naq arvate?

Re: wtf naq? :D

Kuidas saaks selles võõra inimesena teid tundmata kindel olla? Mõtle ikka ise ka kaasa. Kui sina, kes oled selle tüübi sõber, mingeid vihjeid homoseksuaalsusele välja lugeda ei suuda, siis kuidas meiegi seda teha peaks saama. Mu arust see naiste piltide näitamine küll mingi tüüpiline test ei ole, pigem viitab just heteroseksuaalsusele, kuna selline piltide vaatamine on täiesti tavaline asi poiste seas.

Re: wtf naq? :D

termomeeter kirjutas:Kuidas saaks selles võõra inimesena teid tundmata kindel olla? Mõtle ikka ise ka kaasa. Kui sina, kes oled selle tüübi sõber, mingeid vihjeid homoseksuaalsusele välja lugeda ei suuda, siis kuidas meiegi seda teha peaks saama. Mu arust see naiste piltide näitamine küll mingi tüüpiline test ei ole, pigem viitab just heteroseksuaalsusele, kuna selline piltide vaatamine on täiesti tavaline asi poiste seas.
Asi ongi selles, et ma kahtlustan teda et ta on homo, aga ma ei tea ju kuidas täpselt homo sümptomid avalduvad. Ja teiseks ta pole nii noor midagi, ta 25 juba :)
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”