Re: sht jama

Ära muretse, sa pole ainus. Mul on peaaegu sama probleem. Ainult selle vahega, et see kellesse ma armunud olen ei ole mulle nii lähedane sõber ja ei räägi kõgest. Mida sa peaksid tegema? Vot see on hea küsimus, sest kuna mul sama probleem siis ma ei oska sulle eriti midagi soovitada. Ma mõtlen isegi iga päev ja ka vahel öösiti, et mida ma peaks tegema... Põhjus, miks ma sellele postitusele vastasin on selles, et ma tahtsin sind vähemalt natuke lohutada, et sa ple ainuke.

Kui te olete nii lähedased ja räägite kõigest, siis miks sa kardad küsida seda? Tõeline sõber saab aru ja ei jookse imestusest minema.
Kui siiski ei julge, siis näiteks vaadake midagi koos, näiteks filmi, kus enamus naised(millised teievanustele peaks peale minema) ja jälgi tema reaktsiooni. Tee juttu temaga, küsi mis arvab nendest ja nii ehk saadki oma vastuse?

Ära siis enne ütle, kui oled piisavalt taustainfot saanud, et ta üldse homode suhtes vähegi tolerantne on. Üldse ei soovita murdeeas väga avalik sellise infoga olla, kui just väga tugev ja kõrge enesehinnanguga inimene pole. Info ikka levib, kiusamine võib tulla päris kiirelt jne.

plemdgi kirjutas:Ära muretse, sa pole ainus. Mul on peaaegu sama probleem. Ainult selle vahega, et see kellesse ma armunud olen ei ole mulle nii lähedane sõber ja ei räägi kõgest. Mida sa peaksid tegema? Vot see on hea küsimus, sest kuna mul sama probleem siis ma ei oska sulle eriti midagi soovitada. Ma mõtlen isegi iga päev ja ka vahel öösiti, et mida ma peaks tegema... Põhjus, miks ma sellele postitusele vastasin on selles, et ma tahtsin sind vähemalt natuke lohutada, et sa ple ainuke.
Sama. Sa ple ainuke siin maamuna peal. :D
Mul jama ühe tüdrukuga. (Ta mu BFF) Ta ple bi ega midagi. Ta teab, et olen Bi ja ma armastan teda. (Kuigi ma ei tea millal ütlesin xD) Ikkagi tean, et talle meeldivad poisid aga ma ei anna alla. Ikkagi flirtin ja puha. Kuigi ta vahets ütleb välja, et see creepy. Aga üks päev (hiljuti) ta hakkas minuga mängima sellist mängu nagu keerutus batuudil. Mina olin nagu lamamis asendis ja tema keerutab mulle otsa. Mina püüan teda kinni ( sellises asendis nagu, et saaks teda lausa suudelda.)
Meil on tegelikuses mingisugused tuleviku plaanid kah. Lähme Tartusse koos elama ja puha. Juttu kokkuvõtteks on see, et sul võib mingisugune võimalus olla. ma ei anna isegi siis alla, kui inimesel keegi teine meeldib. :)
Lihtsalt vaata, kuidas asjad kulgevad. Ning võid isegi psüholoogi juurde minna, et kellelegi sellest räääkida. Mind aitas see tuju ja hinge tõsta.
Everyone Have Faith and Happiness~!
I'm an angel with a shotgun.
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”