Palun loe:)

Tere.
Olen 16 aastane tüdruk. Olen kaua aega arutlenud selle üle, et kes ma õieti olen. Nimelt oma orientatsiooni poolest.
Pikka aega ei saanud ma aru, miks keegi mulle ei meeldi. 12-13 aastaselt hakkasid sõbrannad poisse vaatama, itsitasid omavahel ning võis juhtuda, et 'hakksid isegi käima' mõnega-no nagu need asjad ikka käivad. Mulle see kõik ei sobinud ja keegi ei meeldinud.
Koolis hakati 5-ndas klassis seksuaalsusest rääkima jne.
Mina aga mõtlesin sellel ajal, et milleks. Ma saan aru, milleks on vaja seksida, sain ka siis, ent see tekitas ja siiani tekitab minus vastakaid tundeid.
Miks on vaja seksida, kui sa ei taha lapsi saada-jah see võib olla mõnus ja rahuldav ent minule tundub see siiski 'õõvastav(?)'.
Isegi kui ma vaatan, kuidas teised suudlevad, see ei tekita häid tundeid. Ma olen ise suudelnud poisiga ja ma ei tundnud muud kui vastikust.
Vahepeal ma arvasin, et äkki on mingi võimalus, et mulle meeldivad hoopis tüdrukud, aga ei.
Kas võib olla, et ma olen aseksuaalne? Ma olen selle kohta uurinud ja see tundub nagu see olevat.
Siin sooviksin kuulda teie arvamust.

Päikest! :)

Re: Palun loe:)

Annuisnotonfire kirjutas:Ma arvan et võid küll täitsa vabalt olla, jah :D Ega sa selle üle nii palju pead murdma ei pea, kui ei ole soovi siis lihtsalt ütledki 'ei' ja kõik. Aga oled vist tõesti aseksuaalne.
Lõpeta see diagnoosimine siin foorumis! Sina ei tea paar lause põhjal, kes keegi on! Tõsiselt häirib.

Kuigi meie esivanemad olid ahvid siis jama on oma valikuid kaaslaste järgi sättida. Seksuaalsus (ka aseksuaalsus) pole asi mida oleks vaja 15 aastaselt ära diagnoosida. Kui pole huvi, siis ei pea järgnevaid aegu selle pärast lukku panema.
Mul oli kunagi ühel sõbrannal suur ootus, et ma olen vinge suudleja. Küllap tal oli olnud varasemast vapustav kogemus ja eeldas, et minuga juhtub sama. Mõlemad pettusime. Oleme lihtsalt sõbrad edasi.

Nõuanne tulevikuks ja ka teistele sarnastele et aseksuaalsuse puhul tingimata proovida igasugu teraapiaid kasvõi kalli raha eest et vähemalt üritada sellest lahti saada sest hilisemas elus hakkab see tõenäoliselt väga palju probleeme valmistama. Suur osa aseksuaalseidd lõpetad oma elu enesetapuga ning enesetapukatseid sooritanute või mõtteid mõtelnute, depressioonis vaevlevate jne sagedus on aseksuaalsete seas üks suurimaid kui mitte suurim erinevatest gruppidest.

Tere.
Olen teemaalgataja ja tänan kõiki, et te vaevusite vastama.
Kallide vastu konkreetselt pole mul midagi, aga just kõik muu on vastumeelt.
Lisaks on mul juba praegu depressioon, ent ma ei näe, et see just antud olukorra tõttu süveneks. Kuigi, ega ma ju ei tea, mis tulevik toob. Siiski olen ma üsna kindel.

Tervitustega:)
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”