Re: Tahan sebida

Mulle ka ajas ükskord üks homo paralleelklassist külge. Hakkas näppima ja küsima, et kas sulle poisid meeldivad jne. See kestis mitu nädalat, aglas vaikselt, kulmineeruski nende näppimiste ja küsimustega, kuni ma talle lõpuks käratasin, et kao minema kadakas*. Sul ka ei soovita ligi ajada. Vähe sellest, et igal pool meedias teist muudkui pasundatakse, ajate veel ligi kah.

Jap, võid rääkima hakata ka nt hetkel kuumast teemast, kooseluseadusest ja küsida nt mis ta sellest arvab ja mis ta samasoolistest paaridest üldiselt arvab ja siis edasi nt mis ta enda orientatsioon on nagu nii muuseas. See muidugi loogilisem kui olete varem ka rääkinud päevakajalistest teemadest.

Oz2 kirjutas: Siuke asi et tahaksin üht tüüpi hullult sebida jne. Agakuidas teda veenda vms
Mis kavatsused sul siis on? Mulle näib küll, et just sellised kavatsused. Lapsed, laske teistel lastel rahus koolitööga tegeleda ja laps olla! Inimene pidavat ju looduse kroon olema ja suutma enda ületalitlusest tingitud tunge alla suruda... Siinkohal soovitan tutvuda ka pediaatrite arvamustega lastevahelistest intiimsuhetest!! Ei kiideta nimelt heaks... Tekib küsimus, et kas siin siis antakse nõu teadmatusest või koguni teadlikult (!) lastele kahjulike toimingute osas. Olenemata orientatsioonist, et mõni targutama ei tuleks!

Minumeelest tänapäeval on see homovastane propaganda juba niivõrd tugev, et isegi lilla mees ei julge tunnistada avalikult, et tegelt ta on suht gei. Ma millegipärast arvan, et kui küsida mõnelt homolt otse, et kas oled sirge mees või mitte, siis üpris suure tõenäosusega tuleks sealt jah(eriti veel nooremas eas).

Külaline kirjutas:Mulle ka ajas ükskord üks homo paralleelklassist külge. Hakkas näppima ja küsima, et kas sulle poisid meeldivad jne. See kestis mitu nädalat, aglas vaikselt, kulmineeruski nende näppimiste ja küsimustega, kuni ma talle lõpuks käratasin, et kao minema kadakas*. Sul ka ei soovita ligi ajada. Vähe sellest, et igal pool meedias teist muudkui pasundatakse, ajate veel ligi kah.
Sul ei tasu ärbelda hälvik. Üks väike lokaliseerimine ja mu autod on su ukse taga :D
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”