õpetaja

Meile tuli kooli eelmine aasta uus õpetaja. Tänu ühele ringile pidin ma temaga suhteliselt palju suhtlema. Järsku ühel hetkel ma avastasin et ma olen temasse kõrvuni armunud. Siis oli suvi, suvel ma vaatasin ta pilte ja mõtlesin, et kuidas ma sain temasse armunud olla?!?! Nagu tsiisas, how the kadakas* see võimalik oli. Hakkas siis see kooliaasta pihta, esimesest silmapilgust kui ma nägin teda olin ma jälle kõrvuni armunud.
Ma kusjuures ei tea mida ma selle jutuga saavutada tahan. Võibolla tahtsin lihtsalt välja rääkida, kuna seda ma ju tõesti ei saa MITTE kellegile rääkida. Kuigi mu parim sõbranna ei arva lesbidest halvasti ega midagi, aga see oleks ju väga kahtlane kui ükspäev lähen ta juurde jutuga, et kle mulle meeldib see õps ja ma olen temasse nagu räigelt armunud.
Öelge lihtsalt midagi :D

Re: õpetaja

Normaalne on seetõttu, et selles vanuses otsitaksegi eeskujusid ja seda siis nii eakaaslaste kui ka täiskasvanute seast. Mõnes mõttes saab sellist õpetajasse armumist võrdsustada ka sellega, kui ollakse armunud mõnda näitlejasse, kuulsusesse vms. Misiganes põhjusel võib selline sügav kiindumus/jumaldamine tunduda siis tõesti ka klassikalise armumisena.

See, et sa tunned inimese suhtes selliseid tundeid ei tähenda nüüd kohe seda, et sa peadki minema ja neid väljendama või midagi üldse ette võtma. Reeglina sellised õpetajasse kiindumised on ühepoolsed ja mööduvad ajaga.

Re: õpetaja

Sama. Ja lihtsalt lepi sellega, et sulle ta meeldib, küll üle läheb. Mind näiteks motiveerib see ka, et ma õpiksin tema tunnis hästi ja olen kukupai...Maybe märkab sind siis...Aga see on väga vale...Õpetaja ja õpilase vahel ei tohi olla midagi muud peale sõpruse.
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”