Re: 13 poiss kysib

Okei, te olete 12, mul pole midagi selle vastu et noor oled ja seksid aga kas oled kindel et oled haritud sellel teemal piisavalt?
Kui õigesti aru saan siis te olete mõlemad poisid ja see teeb seksi palju keerulisemaks.
Kas te seksi all mõtlete anaal seksi? kas oskate seda turvaliselt teha ja kas teate riske?

Vaatake et kasutate palju libestit ja kindlasti kondoomi et haiguseid vältida (pärak ei ole looduslikult mõeldud olema puhta kohana)
Vaatake et haavu ei tekiks sest mudu võib haigus nimodi sisse pääseda organismi.

ruuno kirjutas:See on täitsa tavaline, ma ka 13 ja seksin oma 14 aastase sõbraga igapäev. See on nii vägev tunne. Tavaliselt ma käin võttan enne seksi natuke seepi ja määrin oma peenisele, et see talle paremini sisse pista.
Hea taun oled ju! Kas sa ei tea et seep võtab persest kipitama, Jah olen proovinud millega on kõige parem proovisin Bensiiniga alkoholiga ja seepiga pärast kipitas sitaks!

Mina olin ka tapselt kuskil 15 aastane kui vottsin oma sobralt suhu ja taitsa monus tunne tekkis aga anaalsexi monusid akkasin nautima kuskil 20ne aastaselt taitsa monus on mestega sexida igatahes parem ja monusam sex on kui naisega ema algul kui kappist valja tulin siis laks segi kul aga nuud on maha rahunenud ja kindlat pusi elukaaslast pole veel leidnud
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”