Re: Miks vihatakse geisid?

buck kirjutas:
02 Dets 2014, 23:55
Ega geisid keegi väga vihkagi, lihtsalt kopsu üle maksa ajab see, kuidas nad heterode kui valdava enamuse väärtushinnagutest ja normidest lugu ei pea ning igal võimalikul moel end peale suruvad. Küll tahavad abielluda, mõnitades traditsioonilist abielu mõistet, küll tahavad lapsi lapsendada, surudes peale totaalselt erinevat peremudelit. Homokepp pole seadusega keelatud ja sellest piisaks, kas on vaja kõiksugu lollustega tegeleda? Võõrasse kirikusse ei tulda oma pühakirjaga, nagu vene vanasõna ütleb. Heterodele kui valdavale enamusele on igasuguste perverssuste vastutahtmist pealesurumine lihtsalt vastuvõetamatu. Omavahel tehke ükskõik mida, aga eneste säärane üldsusele vastu tahtmist peale surumine on liiast. Nagu läheks mittesuitsetajate seltskonda tossamaa, põhjendades seda sellega, et mina ju olen selline ja teie peate mind nüüd tolereerima.
Perverssne multikult ftw!
kui heterod oma lapsi hästi hoiaksid ja nood lastekodudesse ei satuks siis ei olekski geidel kedagi lapsendada? seega süüdi on ikka need kes lapsi toodavad. ja õigus kooselule ning abielule peaks olema kõigile täiskasvanud ning enda eest vastutavatele inimestele võrdne. me elami siiski 21. sajandil ja eesti ei ole teab mis vanamoodne kristlik maa

boyjoy kirjutas:
04 Veebr 2019, 00:46
apolloenjolras kirjutas:
03 Veebr 2019, 04:45
buck kirjutas:
02 Dets 2014, 23:55
Ära aja, kõiges on süüdi homod.
Vaoo, lausa kõiges süüdi. Homod suudavad siis tekitada maavärinaid, orkaane, tsunamisi, üleujutusi, ma ei teadnudki, et sa neid üliinimestena kujutad. Homod kõiges süüdi, kas siis nad on süüdi ka selles kui sa omast lollusest, mingi käki kokku keerad, kas samasoolised on süüdi, kui sa purjuspäi rooli lähed, kas homod süüdi selles, kui mõni paar lapsi ei taha ja laps satub seetõttu lastekodusse. Mõtle ka, mida ütled, keegi ei saa kõikides asjades süüdi olla, see on võimatu.
💚💜💚💜

Vulkaanipurse kirjutas:
04 Veebr 2019, 08:13
Tegelikult homosus on geenides. Ei ole võimalik saada homoks.

Pms seda ei saa ravida(kuna see pole haigus) vaid geeniviga.
Minuga vestlemisest privas oli miskitki kasu.
Tegelikult ma ei ütleks, et nüüd lausvihkamine oleks. Aga lihtsalt häirib väga paljusid ja mind ennastki, kuidas eputatakse paraadidel ja karjutakse et andke meile 1000 õigust. Mulle ei meeldi selline käitumine.
P.S. Olen ise gei.

Vulkaanipurse kirjutas:
04 Veebr 2019, 08:13
Tegelikult homosus on geenides. Ei ole võimalik saada homoks.

Pms seda ei saa ravida(kuna see pole haigus) vaid geeniviga.
Tean isikut, kes magas ca 10 aastat naistega, aga siis hakkas homoks. Raske öelda, kas ta oli juba enne homo, või mis juhtus, sest nüüd ta naistega enam üldse magada ei suuda ega taha. Niipalju kui rääkinud olen, ka ühe tema kunagise partneriga, puhtjuhuslikult, siis aastaid enne homoks hakkamist poleks kuidagi uskunud, et inimene võib niimoodi muutuda.

Võta siis kinni. Teooriaid on palju, sarnane teema trans-gender inimeste kohta, kes enamasti ikka lapsest saati juba teistsugusena tundunud ning nende aju on vastava reaalselt soovitud soo järgi kujunenud, aga välimus ei pruugi sellele vastata.

mery17 kirjutas:
08 Veebr 2019, 15:35
Seleen tõesta, et samasoolisus pole seotud geenidega.
üks näide on tartuka postitus

samas on terve internet täis igast informatsiooni, kus osad artiklid väidavad, et on geenides, teised väidavad, et ei ole. usutakse ikka seda, mida tahetakse uskuda. mina nt usun, et kinni makstud on osa neist artiklitest, mis väidavad, et on geenides, samamoodi ka osa neist, mis väidavad vastupidist. pole minu asi hakata geeniteadlaseks, et sulle midagi tõestada.
aga kui oleks seotud geenidega, millal see siis esimene "homogeen" tekkis ja kuidas see just heaoluühiskonnas on niivõrd suure esinemisega? miks ei ole arengumaades seda geeni sama palju, kui kohtades, kus istutakse päevad läbi sotsiaalmeedias ja saadakse igast eeskujusid ja ideid? ma olen suhteliselt kindel, et kui nendel tänapäeva homodel poleks olemas olnud internetti, siis nad ei oleks hetkel lillade juuste ja meigiga omasooiharad. seega - ei saa asi olla geenides, pigem ümbritsevas keskkonnas.
ma ei ütle, et kõik homod on lillade juuste ja meigiga, aga no minuvanused siiski enamasti on. mõni on nt biseksuaalne (pooleldi homo siis) sellepärast, et ta tahab armastada inimest inimese pärast, mitte selle pärast, mis tal püksis. selline veendumus on ka ajus, mitte mingi krdi geenides. kui meest ei eruta naine (või naist ei eruta mees), siis see ju samamoodi ajus, või ei?

mery17, tõesta, et omasooiharlus pole seotud ajuga.
kõik on sodi

Minu näide küll ei olnud mingi argument, et asi pole geenidega seotud, pigem ma ei välistaks ka ühiskonna mõju. Samas võib olla see geen ka selline, mis avaldub mõnel hiljem. Kõik see nõuaks väga palju uurimist, eelkõige teiste uuringute koondamist ja analüüsimist, mina seda teha ei viitsi. :)

Kui sa Seleen räägid ajust, siis aju areng sõltub ka geenidest, seega ma täpselt ei saa sinu vaidlemisest aru.

Seleen kirjutas:
08 Veebr 2019, 21:37
mery17 kirjutas:
08 Veebr 2019, 15:35
aga kui oleks seotud geenidega, millal see siis esimene "homogeen" tekkis ja kuidas see just heaoluühiskonnas on niivõrd suure esinemisega? miks ei ole arengumaades seda geeni sama palju, kus istutakse päevad läbi sotsiaalmeedias ja saadakse igast eeskujusid ja ideid?
mery17, tõesta, et omasooiharlus pole seotud ajuga.
Inimese tunnused kujunevad geenide+keskkonna koosmõjul.
Aju areng on seotud geenidega.
Näiteks geenides on ka see kui hea õppija sa oled, kui hea mäluvõime sul on jne. Mõned peavadki õppimisel palju rohkem vaeva nägema kui teised, sest kõik on kinni geenides ning loomulikult ka selles, millises keskkonnas kasvad. Kui oled hea sportlane, siis ühelt poolt on see seotud geenidega, teisalt keskkonnaga. Nt kui oled hea mõtlemisvõime eeldustega ning oma oskusi edasi ei arenda, siis su aju ei arene samuti edasi.
Nt kui sul olemas mingit allergiat soodustav geen, siis selle avaldumist mõjutavad keskkonnategurid.
Kui väldit allergeeniga kokku puutumist, siis ei avaldu see allergia.

Võibki selliselt öelda, et omasoolisus on geenides, sest geenid mõjutavad ka aju arengut.

See nn homogeen on olnud vast alates sellest ajast, kui elu planeedil Maa tekkima hakkas.
Loomade seas esineb ka samasoolisust, nt esineb samasoolisust lammaste, kitsede (olen ise näinud, kui oled loomakasvataja, siis sa tead väga hästi, et homoseksuaalsus on tavapärane), flamingode, pingviinide, mustad luiged (umbes 20% mustade luikede paaridest on samasoolised) jne, neid loomaliike on päris palju, kus esineb samasoolisust.
Loomad ei saa kuskilt sotsiaalmeediast eeskuju, et olla samasooline, aga on ka maailmas olemas samasoolisi, kes on seda trendi pärast, aga samasooliste enamuse moodustavad need, kes on tõelised samasoolised, lõppude lõpuks on maailmas igasugu inimesi.
💚💜💚💜

Niinimetatud homogeeni pole leitud, Homoseksuaalsuse geneetilised põhjused on ainult oletus homopropagandistide poolt. Kõik need "homogeeniuuringud" on tellitud uuringud (kõik uuringud on tellitud), mis räägivad aia asemel aiaaugust.

Lindude seas esinev "Homoseksuaalsus" arvatakse olevat põhjustatud just sotsiaalsete tegurite poolt

https://academic.oup.com/beheco/article/18/1/21/209396

Kolmandaks ei saa inimest loomaga võrreldagi, intellekt On hoopis teistel tasemetel. Kiimas koer kargab ka kõike, mis ette juhtub, alates auto kapotinurgast lõpetades lauajalaga. Mery17 arvates on see vist nüüd ilmselge tõestus, et autoga seksimine on normaalne. Koer ju teeb nii vahel. Aga kas ta teeb seda tegelikult sellepärast, et ta autoseksuaalne, või sellepärast, et ta on lihtsalt loll ja kiimas koer, kes arvab, et autokapotti karates saab ka paugu lahti, see Mery17 ei huvita. Peaasi et saab homopropagandat teha ja tark välja paista.

eiviitsimõelda kirjutas:
09 Veebr 2019, 10:50
Niinimetatud homogeeni pole leitud, Homoseksuaalsuse geneetilised põhjused on ainult oletus homopropagandistide poolt.
Kolmandaks ei saa inimest loomaga võrreldagi, intellekt On hoopis teistel tasemetel. Kiimas koer kargab ka kõike, mis ette juhtub, alates auto kapotinurgast lõpetades lauajalaga. Mery17 arvates on see vist nüüd ilmselge tõestus, et autoga seksimine on normaalne. Koer ju teeb nii vahel. Aga kas ta teeb seda tegelikult sellepärast, et ta autoseksuaalne, või sellepärast, et ta on lihtsalt loll ja kiimas koer, kes arvab, et autokapotti karates saab ka paugu lahti
On olemas nii lolle inimesi kui ka lolle loomi. Koer võib karata asju, sest tal tugev sugutung ja kui ei leia kaaslast jooksuajal, siis võibki koer end rahuldada autoga vms. Võib siis tekkida küsimus, et miks siis selline geeniviga on evolutsioonis säilinud, lihtne vastus oleks see, et samasoolisus on säilinud mõnu pärast.
Kuidas ei saa inimest loomaga võrrelda? Ikka saab. Inimesel on loomadega ühine eellane, inimene on ka loom. Nt selle tõestuseks, et inimesed ja loomad on ühisest eelasest, saab võrrelda erinevate loomade looteid, embrüod sarnanevad omavahel varajases arenguetapis, mis tähendab, et inimestel on teiste imetajatega/loomadega ühine eelane. Mida vanemaks saavad erinevate liikide looted, seda erinevamaks erinevate liikide looted muutuvad, aga väga varajases arenduetapis on nad väga sarnased, vaata:
https://socratic.org/questions/how-does ... -evolution
Kui võrrelda homoloogilisi jäsemeid erinevate liikide vahel, siis näha, et see viitab sellele, et ühisel eelasel oli viievarbaline jäse. Homoloogilised jäsemed siis on sarnase päritolu ja ehitusega, aga erineva funktsiooniga. Analoogilised jäsemed olid siis erineva ehituse ja päritoluga, kuid sama funktsiooniga, nt linnu tiib ja putuka tiib.
(https://en.m.wikipedia.org/wiki/Homology_(biology)
Kui võrrelda rudimente ehk mandunud elundeid (uuema nimega vestiigiume), siis saab ka öelda, et inimesel loomadega ühine eelane. Nt inimesel on kõrvalihased, kuigi need täiesti kasutud, inimesel on ussripik, ka täiesti kasutu (ussripik, aga vajalik loomtoiduliste loomade seedesüsteemis), tarkusehambad, silma pilkkile, sabakont (kunagi oli inimestel sabad, praegugi vahest sünnib väikese sabaga lapsi, aga need sabad siis eemaldatakse peale sündi ära) neid vestiigiume veel.
Neid evolutsiooni tõendeid veel, aga kõike ma ka ei hakka siin lahti seletama.

Sa ei saa öelda, et looma ja inimest ei saa võrrelda, saab ikka küll võrrelda.

Loomad on ka targad, mitte ainult inimesed, nt delfiinid on väga targad, nad suudavad peeglist oma peegelpilti ära tunda, šimpansid on targad jne neid loomi on küllaga, kes targad on, inimene on lihtsalt kiiremini ja teistmoodi evolutsiooniliselt edasi arenenud kui teised loomaliigid.
💚💜💚💜

Ma rääkisin ju intellektist, sai selgelt välja öeldud. Inimene teeb kaalutletud otsuseid, inimene mõtleb abstraktselt. Loom funktsioneerib instinktide baasil. Minu point on selles, et neljajalgsete seas ei eksisteeri "homoseksuaalsust", lihtsalt kiimas loom kargab kõike, mis ette juhtub.
Võib siis tekkida küsimus, et miks siis selline geeniviga on evolutsioonis säilinud, lihtne vastus oleks see, et samasoolisus on säilinud mõnu pärast.
Kas see poleks veel lihtsam vastus, et homoseksuaalsus pole pärilik, pole geneetiline?

mery17 kirjutas:
09 Veebr 2019, 13:00
eiviitsimõelda kirjutas:
09 Veebr 2019, 12:49
Kas see poleks veel lihtsam vastus, et homoseksuaalsus pole pärilik, pole geneetiline?
Palun siis eiviitsimõelda hakka siis geneetikuks ja hakka erinevaid geeniuuringuid tegema ning tõesta, et homoseksuaalsus pole geenides. Ootan su uuringuid siis:)
Ma pean tõestama vastupidist millelegi, mida ei väidetagi? Sa pole ikka veel aru saanud, et kogu see "homogeeni" jutt on meedia poolt levitatud vale ühe ebapädeva uuringu alusel?

Võibolla sa linke ei ava, ma kopeerin kogu teksti siis
The gay gene was first identified in 1993 as a correlation between the genetic marker Xq28 and gay male sexuality. The results of this original study were never replicated, and the biological reality of such an entity remains hypothetical. However, despite such tenuous provenance, the gay gene has persisted as a reference in science news, popular science writings, and in press releases and editorials about biomedical research. An examination of the life of the gay gene in U.K. news media demonstrates that the gay gene has become an assumed back-story to genetic sexuality research over time, and that the critique of its very existence has been diminished. Latterly, the gay gene has entered into the online biomedical databases of the 21st century with the same pattern of persistence and diminishing critique. This article draws on an analysis of the U.K. press and online databases to represent the process through which the address of the gay gene has shifted and become an index of biomedicalization. The consequent unmooring of the gay gene from accountability and accuracy demonstrates that the organization of biomedical databases could benefit from greater cross-disciplinary attention.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22720828

eiviitsimõelda kirjutas:
09 Veebr 2019, 13:12
mery17 kirjutas:
09 Veebr 2019, 13:00
eiviitsimõelda kirjutas:
09 Veebr 2019, 12:49
Ma pean tõestama vastupidist millelegi, mida ei väidetagi? Sa pole ikka veel aru saanud, et kogu see "homogeeni" jutt on meedia poolt levitatud vale ühe ebapädeva uuringu alusel?
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22720828
See artikkel, mis saatsid võib samahästi olla kinni makstud ja võib ka ebapädev olla. Inimestel on palju geene (nt umbes ainult 10% geenidest on korraga aktiivsed), mis ei avaldu ning on küllaga geene, mida kõike pole veel põhjalikult uuritud.
💚💜💚💜

See meediaanalüüs konstateerib fakti, et "homogeen" leiti ainult ühes ebapädevas uuringus pea 30 aastat tagasi. Rohkem pole enam leitud, kuigi on otsitud. See on fakt. Vaatamata sellele räägitakse meedias pidevalt homoseksuaalsuse geneetilistest põhjustest kui faktist.

Aga vähemalt sa tunnistad nüüd, et väitel "homoseksuaalsus on geenides" pole mingit teaduslikku põhja all. See on hüpotees, mis põhineb homosõprade ja homode soovmõtlemisel. "Kõiki geene pole uuritud, äkki ikka on homogeen ka olemas". Sinu enda sõnad põhimõtteliselt.

Ma pole vanaema pööningut ka korralikult läbi otsinud, äkki seal on mitme miljoni väärtuses kulda.

eiviitsimõelda kirjutas:
09 Veebr 2019, 13:50
Kuidas siis seletada seda, et Kreekas ja Roomas oli homoseksuaalsus suhteliselt levinud ja populaarne eliidi seas, eriti noorte poistega? Samas kui nende kultuur üpris kiirelt muutus, siis kadus see ka sama kiirelt. Tänapäeval pruugitakse täiskasvanud meeste poolt Afganistanis väiksed poisse päris palju, selle nähtuse nimi on Bacha bazi.
https://en.wikipedia.org/wiki/Bacha_bazi
Seda, mida sa kirjeldad on pedofiilia (täiskasvanud meeste poolt kasutatakse poisse seksuaalselt vastutahtmist ära), homoseksuaalsus on see, kui kaks inimest soovivad ise vastastikku samasoolises suhtes olla.
💚💜💚💜

eiviitsimõelda kirjutas:
09 Veebr 2019, 14:05
Ei ole pedofiilia, ütlesin noorte poistega, mitte puberteedieelsete lastega. Homode seas ongi kõige populaarsemad teismelised poisid ja varatäiskasvanud noored mehed.
Homoseksuaalses suhtes võib olla ka nt 18aastane poiss ja 30 aastane mees (kui mõlemad soovivad seda ja üksteisele midagi peale ei suruta, siis on kõik ok), hetereoseksuaasete suhete puhul on vahest 30aastane naine suhtes 60aastase vanamehega.
Homoseksuaalne käitumine on mõlema poole vabatahtlik otsus nagu seda tavaliselt heteroseksuaalsuse poole pealt.
Aafrikas on hõimudes nii, et noori väikseid tüdrukuid umbes juba 5aastaseid antakse seksuaalseks ärakasutamiseks noorte meeste kätte, naised kuuluvad vanameestele ja noored mehed siis kasutavad väikseid tüdrukuid ära, selline komme, pole need homoseksuaalid halvemad kui heteroseksuaalid.
💚💜💚💜

Mis seal vahet on, mida teevad homod, mida heterod, ma ei vaidlegi selle üle. Point on selles, et Roomas ja Kreekas oli homoseksuaalsus üpriski levinud, paiguti lausa normiks. Muutus aga kiirelt kultuur ja ühiskond, kadus ka see komme kiirelt ära. Järelikult seksuaalne identiteet saab olla keskkonnast tingitud. Täna me näeme, et massimeedia propageerib LGBT-d aina enam, ning sellega koos kasvab ka LGBT inimeste arv, ja seda just peamiselt noorte seas, kes on propagandale kõige vastuvõtlikumad.

mery17 kirjutas:
09 Veebr 2019, 13:42
eiviitsimõelda kirjutas:
09 Veebr 2019, 13:38
Aga vähemalt sa tunnistad nüüd, et väitel "homoseksuaalsus on geenides" pole mingit teaduslikku põhja all. See on hüpotees, mis põhineb homosõprade ja homode soovmõtlemisel.
Kui seni pole surmkindlalt selge, et geenid ei põhjusta homoseksuaalsust, siis pole mõtet ka ajada juttu, et homoseksuaalsus peas kinni.
kuidas siis see geen edasi kandub, kui heteroseksuaalsetes perekondades kasvavad homoseksuaalsed lapsed?

iga lapse tegemiseks on siiski vaja heteroseksuaalset vahekorda või kunstlikku viljastamist (samamoodi naiselt ja mehelt rakud), omasooiharad järglasi omavahel ei saa ju. kuidas siis saab selline geen edasi kanduda? et nt mees on salaja homo, aga teeb naisega lapse? või kuidas see loogika töötab sinu arvates?
kõik on sodi

Seleen kirjutas:
09 Veebr 2019, 15:08
mery17 kirjutas:
09 Veebr 2019, 13:42
eiviitsimõelda kirjutas:
09 Veebr 2019, 13:38
kuidas siis see geen edasi kandub, kui heteroseksuaalsetes perekondades kasvavad homoseksuaalsed lapsed?

iga lapse tegemiseks on siiski vaja heteroseksuaalset vahekorda või kunstlikku viljastamist (samamoodi naiselt ja mehelt rakud), omasooiharad järglasi omavahel ei saa ju. kuidas siis saab selline geen edasi kanduda? et nt mees on salaja homo, aga teeb naisega lapse? või kuidas see loogika töötab sinu arvates?
Kui oletada, et olemas homoseksuaalsuse geen, siis alati ei pruugi see geen järglastel avalduda. Nt blond juuksevärv on retsessiivne tunnus,
aga punapäine juuksevärv on jällegi blondi juuksevärvi suhtes retsesiivne. (retsessiivne alleel avaldub dominantse alleeli puudumisel, retsessiivne allel- allasurutud tunnus, mõlemal vanemal peab olema sama alleel, et see järglasel avalduks). Dominantne alleel on tunnus, mis alati avaldub, pruun juuksevärv on nt dominantne tunnus. Dominantne alleel tähistatakse suure tähega, nt A, retsessiivne alleel tähistatakse väikese tähega, nt a.
Homosügootsus-geenipaari seisund, kus homoloogilistes kromosoomides paiknevad vaadeldava tunnuse suhtes, tähistatakse nt AA, aa.
Heterosügootsus-geenipaari seisund, kus homoloogilisteskromosoomides paiknevad vaadeldava tunnuse suhtes erinevad alleelid, tähistatakse nt Aa.

Üks näide geneetikaülesandest siis:
Punapäine mees, kelle vanemad ei olnud punapead, sai lapsed blondiiniga, kelle vanemad olid blondid ning õde punapea. Sellel punapäisel mehel ja blondiinil sündisid kaksikud poisid, üks oli punapea, teine mitte.
Ma peaks selle ülesande genealoogilise meetodi abil lahendama ehk siis sugupuu koostama (sugupuus tähistatakse mees kastina ning naine ringina), aga siis kirjutan siia mehe, naise, laste, naise õe, vanemate genotüübid välja.

Blond juuksevärv on siis punapäisuse suhted dominantne.

Blond- A
Punapäisus- a
Punapäise mehe ema- Aa (blond)
Punapäise mehe isa- aa (punapea)
Punapäine mees- aa
Blond naine- Aa (heterosügootne, sest retsesiivne tunnus pärandub ühele poegadest, kes pole punapea)
Blondi naise ema- Aa (blond)
Blondi naise isa- Aa (blond)
Blondi naise vanematel heterosügootsed alleelid, sest nii saab vaid blondi naise õde punapea olla.
Blondi naise õde- aa (üks allel isalt, teine emalt).
Punapäise mehe ja blondi naise kaksikutest pojad:
aa (punapea) ja Aa (blond)
Need pojad on erimunakaksikud, sest neil erinev genotüüp.
Mehe ja naise vanemad on esimene põlvkond (inimeste puhul tähistatakse põlvkondi rooma numbritega), teine põlvkond on punapäine mees, blond naine ning blondi naise õde, kolmas põlvkond on punapäise mehe ja blondi naise kaksikutest pojad (need roomanumbrid siis pannakse vasakule poole tabelist).
💚💜💚💜

mery17, ma olen käinud koolis rohkem kui 3 aastat ja olen kõike seda õppinud. sa ei pea siia sellist õpikutarkust toppima, sest see on täiesti ebavajalik.

minu point oli selles, et kuskil peab siis ju homoseksuaalne inimene paljunema heteroseksuaalsega, et su nn homogeen edasi kanduks. tobe on võrrelda sellist asja juuksevärviga, sest lugu on selles, kuidas homod paljundavad enda geeni, kui nad ise paljuneda ei suuda.
kõik on sodi

mery17 kirjutas:
09 Veebr 2019, 16:48
See homoseksuaalsuse geeni alge peaks olema siis kõigis inimestes olema
see on kõige rumalam jutt, mis ma täna kuulnud olen, ja ma olen täna suht palju läbi elanud
enne just ütlesid, et see on pmst pärilik ja nüüd ütled, et see on kõigis meis?

okei, oletades et su homogeen on olemas ja see eksisteerib igas inimeses, siis sa ütlesid, et selle avaldumine sõltuks keskkonnast (või mutatsioonidest).
ja mis mina alguses ütlesin? et see sõltub ümbritsevast keskkonnast
kõik on sodi

Kui keegi tuleks mulle ütlema, et homoseksuaalsus on mul peas kinni, saaks ütleja ühe korraliku släpi mu sõrmustatud käega. Ma olen kasvanud üles ajal, mil arvuti oli majapidamises luksus ja nutitelefone polnud ollagi. Popim telefon oli kas Nokia 5510 või Nokia 3310.
Mäletan, et kuskil 12aastaselt erutas mind mõni mu klassivend, aga ma ei saanud nii noorena asjale pihta lihtsalt. See kuttide suhtes sümpaatia tundmine suurenes aastatega. Proovisin olla ka neiuga suhtes, aga see oli piin mis piin.

Noormees999 kirjutas:
11 Veebr 2019, 12:03
Kui keegi tuleks mulle ütlema, et homoseksuaalsus on mul peas kinni, saaks ütleja ühe korraliku släpi mu sõrmustatud käega. Ma olen kasvanud üles ajal, mil arvuti oli majapidamises luksus ja nutitelefone polnud ollagi. Popim telefon oli kas Nokia 5510 või Nokia 3310.
Mäletan, et kuskil 12aastaselt erutas mind mõni mu klassivend, aga ma ei saanud nii noorena asjale pihta lihtsalt. See kuttide suhtes sümpaatia tundmine suurenes aastatega. Proovisin olla ka neiuga suhtes, aga see oli piin mis piin.
ma ei väitnud, et enne internetti ja sotsiaalmeediat polnud olemas ühtegi homo ju, ma ütlesin et nende arv on mitmekordistunud peale internetti just arenenud riikides ja ma ei taha uskuda, et teie väidetavad homogeenid just peale selle nutimaania tulekut massiliselt edasi kanduma hakkasid. see on mu jaoks piisav argument, et sellist asja ei saa olemas olla.
jah, mõni ongi homo ja seda ilma internetita ja tal pole lillad juuksed, pullirõngas ninas ja tunnelid kõrvas ning näeb välja nagu iga teine inimene ja võib seda olla olnud juba nooremast saati, aga mingil hetkel on see nõks peast läbi käinud ja see ei saa olla seotud geenidega.
meil teistel on siis heterogeen? :D kas biseksuaalsetel on bi-geen? kas panseksuaalsetel on pan-geen?
aga neil, kes on nt sündinud mehena, aga tunnevad end naisena, kas neil on transageen?

või piirdub teie geeniteadus vaid homoseksuaalsusega?
kõik on sodi

On olemas naisi, kellel on mehe sugukromosoomid XY ja olemas mehi, kellel on naise sugukromosoomid XX.
Võib olla nii, et naisel on munasarjade asemel kõhuõõnes munandid, aga väliste suguelundite põhjal naine ning ta defineerib ennast naisena, aga võib ka vastu pidi olla, et ta tunneb ennast mehena (ta siis on intersooline=kesksoost). Meestel, kellel kaks XX kromosoomi, nad võivad käituvad naiselikumalt, nende kehaehitus on veidi naiselikum (sugukromosoomide järgi ei saa, siis alati inimese sugu defineerida). Transseksuaalsetel inimestel võibki olla toimunud mõni muutus kromosoomides varajases embrüonaalses arengus. Sellist tüüpi naised, kellel XY kromosoomid ja mehed, kellel on XX kromosoomid on viljatud, selliste kromosoomidega naisi ja mehi sünnib päris harva.
Trans-, bi-, pan- jms seksuaalsuste puhul peab siis toimuma mõni mutatsioon nt kromosoomides, kui nad veel emaüsas on.
💚💜💚💜

mery17 kirjutas:
11 Veebr 2019, 17:37
On olemas naisi, kellel on mehe sugukromosoomid XY ja olemas mehi, kellel on naise sugukromosoomid XX.
Võib olla nii, et naisel on munasarjade asemel kõhuõõnes munandid, aga väliste suguelundite põhjal naine ning ta defineerib ennast naisena, aga võib ka vastu pidi olla, et ta tunneb ennast mehena (ta siis on intersooline=kesksoost). Meestel, kellel kaks XX kromosoomi, nad võivad käituvad naiselikumalt, nende kehaehitus on veidi naiselikum (sugukromosoomide järgi ei saa, siis alati inimese sugu defineerida). Transseksuaalsetel inimestel võibki olla toimunud mõni muutus kromosoomides varajases embrüonaalses arengus. Sellist tüüpi naised, kellel XY kromosoomid ja mehed, kellel on XX kromosoomid on viljatud, selliste kromosoomidega naisi ja mehi sünnib päris harva.
Trans-, bi-, pan- jms seksuaalsuste puhul peab siis toimuma mõni mutatsioon nt kromosoomides, kui nad veel emaüsas on.
sa päriselt ka ise usud seda mida sa praegu kirjutasid?
see ei ole mitte kuskilt otsast õige ja ei saagi olla
kõik on sodi

usun seda poolt, et see võimalik, aga ma ei ole nõus, et see on seotud transseksuaalsusega (sest sellised juhtumid on üsnagi harvad, transsoolisust eksisteerib rohkem kui neid juhtumeid)

see juhtum põhjustab ka füüsilisi erinevusi võrreldes nendega, kellel on meessugukromosoomid ja kes on sündinud meessoost (ehk siis ongi naiselikuma ehitusega),
aga täis elujõus normaalse kromosoomistikuga mehed muudavad end naisteks, panevad meiki, kannavad kleite, lasevad opigi teha kui raha on
vaevalt, et nad kõik on sellise väärarenguga, nagu sina väidad (väärareng, sest see ei ole selline kromosoomistik, nagu peaks)
kõik on sodi

Seleen kirjutas:
11 Veebr 2019, 18:46
vaevalt, et nad kõik on sellise väärarenguga, nagu sina väidad (väärareng, sest see ei ole selline kromosoomistik, nagu peaks)
Väärareng (nt siseelundite väärareng) võib tekkida kromosoommutatsioonidest, aga alati ei pea.
(Mõned mutatsioonid on kasulikud, teised kahjulikud ning osad neutraalsed mutatsioonid, mis ajapikku võivad muutuda pigem kahjulikeks mutatsioonideks).
💚💜💚💜
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”