Miks vihatakse geisid?

Minu küsimus.

Miks neid vihatakse?
Mismõttes 'homofoobia'? Kas inimesed reaalselt kardavad, või nad pigem jälestavad neid?
Kus kuradis on piiblis jne. öeldud, et geid on halvad?
Mis on teie arvmus nende kohta?

Mina ise olen suur geide austaja, ise olen bi. (pole faas, juba u. 4 aastat tean et olen seda.)
ebaaktiivne // uue kasutaja tegin.

Re: Miks vihatakse geisid?

Ma isiklikult ühtegi karjuvat ei tea, ainult rahulikke ja normaalseid, üks neist ei meeldi isiksusena, aga geina ta rahulik ja normaalne. Nii et jah, minu arvamus seega aktsepteeriv ja tolerantne. Nii et võib-olla neil, kes nn vihkavad, on siis esimesed kokkupuuted vastupidiselt mulle negatiivsed olnud. Kui mõelda näiteks mõne subkultuuri esindajatele, a la punkarid, siis kui esimesed 10, kellega kohtud, on ülbed, lapsikud, ebaviisakad, siis ikka kujuneb tahes-tahtmata neist kõigist mingi üldistus ja eelarvamus. Ja eks see samamoodi ole ka geidega.

mul on pigem esimesed kokkupuuted olnud meeldivad, aga ajapikku aru saanud, et nad on ennast täis ja päris ülbed. ja suhtlemiskogemust ikka on, olin ka vabatahtlik nii tallinnas kui tartus vahepeal seal nende kokkusaamiskohas. algul tundus kõik lahe ja tore ja mõtlesin et ohhoo, olengi leidnud midagi mida teha tahan ja kus on kenad inimesed ja värki-särki.. ei olnud nii. lahkusin suure pettumusega. biseksuaalid on kusjuures teine teema... nad on suhtumiselt inimese moodi isegi. trans-inimesed on ka täiesti okei. aga vot mis nende geidega on ma tõesti ei tea. palju liiga vist tehtud neile. a kui nad nii käituvad, siis kahjuks tehakse veelgi rohkem, vot nii on.
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Kunagi, veel mitte väga ammu, oli homondus suur tabu, sellest avalikult ei räägitud ja geid veetsid oma päevi ja öid kapis. Inimesed ei aktsepteerinud neid, neid peeti ebarditeks, friikideks ja looduse kõrvalekalleteks. Nad ei esindanud pereväärtusi, tegelesid ebaloomulike asjadega ja ühiskonnas oli kanda kinnitanud arusaam, et nad levitasid HIV-i, mis muutis nad suisa ohtlikeks haigusekolleteks. Seoses kõige sellega hakati neid tõrjuma ja vihkama. Tuleb meeles pidada, et inimesed oma loomult kardavad ja tõrjuvad kõike, mis kaldub normaalsusest väljapoole. Needsamad inimesed, kes elasid tollase mõtteviisi ajastul, on nüüdseks saanud järglasi ja järglaste järglasi, kellele on koduses keskkonnas need mõttelaadid edasi kantud.

Aga, Jänes, ehk seal keskustes käivadki just need nn aktiivsemad geid, st needsamad ülbed ja ennasttäis? Need geid, keda mina tean, kuskil keskustes küll ei käi, heal juhul käivad mõnel geipeol, enamik sedagi mitte.

Piiblilugu ei peaks eestlasi kui kõige usuleigemat rahvast Euroopas eriti huvitama, kümmet käsku ju küll ei jälgita, mis peaks üldse olulisem olema kui need detailid.

Ega geisid keegi väga vihkagi, lihtsalt kopsu üle maksa ajab see, kuidas nad heterode kui valdava enamuse väärtushinnagutest ja normidest lugu ei pea ning igal võimalikul moel end peale suruvad. Küll tahavad abielluda, mõnitades traditsioonilist abielu mõistet, küll tahavad lapsi lapsendada, surudes peale totaalselt erinevat peremudelit. Homokepp pole seadusega keelatud ja sellest piisaks, kas on vaja kõiksugu lollustega tegeleda? Võõrasse kirikusse ei tulda oma pühakirjaga, nagu vene vanasõna ütleb. Heterodele kui valdavale enamusele on igasuguste perverssuste vastutahtmist pealesurumine lihtsalt vastuvõetamatu. Omavahel tehke ükskõik mida, aga eneste säärane üldsusele vastu tahtmist peale surumine on liiast. Nagu läheks mittesuitsetajate seltskonda tossamaa, põhjendades seda sellega, et mina ju olen selline ja teie peate mind nüüd tolereerima.
Perverssne multikult ftw!

Mis s tähendab liiga kaugele vajunud? Äkki mina hoopis olen liiga ette vajunud? Ma tean, mis tervet Euroopat ees ootab. Ka Ameerikat. Euroopa vallutatakse moslemite ja lihtsalt Aafrika võsaneegrite poolt. Lihtlabaselt tulevad üle riikliku merepiiri ja nõuavad "varjupaika", samas tahavad näiteks majandusraskustes vaevlevast Kreekast tahavad jalga lasta põhja poole, kus valitseb sotsiaaldemokraatlik heaolurežiim, mis tähendab kõigile kodanikele toetuste jagamist, samas arvestamata, kuivõrd "kodanikud" need toetuste nurujatest "sõjapõgenikud" on. Sõjapõgenik on isik, kes kardab oma elu pärast ja soovib saada ükskõik kuhu, peaasi, et elu kallale ei kiputa. See kuradi paatidega "sõjapõgenike" kaupa iseseisva riigi merepiiri rikkumine on ju kuritegu! Vanasti lasti piiririkkujad lihtlabaselt maha! Nüüd aga võetakse korraga sadu Aafrika neegreid enda riiki hävitama. Mis te "tolerandid" ütlesite siis, kui praegu marsiks tuhanded venelased üle idapiiri ja ütleks, et nad on "majanduspõgenikud" ja nõuavad venekeelsete koolide loomist ja vene enklaavide loomist lihtsalt linnadesse?
Euroopa on suremas, moslemid aina ronivad Ainuüksi nädalaga tuleb siia 20,000 "sõjapõgenikku" Ärgake! Kui praegune trend jätkub, siis saja aasta pärast elabki kogu Euroopas mingi multikulti rassina, kes ei tea isegi, mis või kes nad on! Ma kirjutan seda küll purjus peaga, ent siiski, see on minu arvamus, kainelt väljendakisn ma end lihtsalt teisiti.

buck kirjutas:Ega geisid keegi väga vihkagi, lihtsalt kopsu üle maksa ajab see, kuidas nad heterode kui valdava enamuse väärtushinnagutest ja normidest lugu ei pea ning igal võimalikul moel end peale suruvad. Küll tahavad abielluda, mõnitades traditsioonilist abielu mõistet, küll tahavad lapsi lapsendada...
...lühidalt, tahavad seda mis huvitab igat normaalset inimest, seda ei saa ju ometi neile lubada!?

vertigo kirjutas:Ikka peab mingi delfi kommentaator siia ära eksima :d
Delfi pole nii tore,seal enamik 50+ kiimlevad mutid.Eks ma suhtun bi naistesse teisiti,kuigi ei tohiks,samas see on samasugune perverssus.Nagu vanasõna ütleb все уроды -ole sa bi,gei,hetero või mõni muu elukas.

termomeeter kirjutas: Piiblilugu ei peaks eestlasi kui kõige usuleigemat rahvast Euroopas eriti huvitama, kümmet käsku ju küll ei jälgita, mis peaks üldse olulisem olema kui need detailid.
Kuna!! jah.... Meil terve eest täis Inimesi kes ei taha "usust" kuuldagi aga nojah kui jutt läheb "homondusele" siis lüüakse piibel LAKSTI lauale, ja õeldakse "EI TOHI, jumal ei luba!" On ikka paras kamp homofoobe küll siin ikka meil.
ISE OLEN HETERO :D 70% 30%HOMO
Ehk siis Bi kuigi Homopoole pealt olen väga valiv. mis kus kes millal.

Neptune kirjutas:Ei ole vaja oma orientatsiooni igalpool reklaamida ja teistele seda, vahel ka sõna otseses mõttes, kurgust alla suruda, kui seda ei tee siis ei vihka ka keegi. Või noh, mõni vihkab ikka aga kõigile ei jõua nii või naa meelejärgi olla.
Hetero orientatsiooni ju reklaamitakse igal pool Romants Filmides näidatakse musutavaid paare IGAL FUCKING POOL (mitte et mul selle astu midagi oleks aga et neptunele selgeks teha). või on sul lihtsalt lünklik tähele panelikkus Oooh AKA Neptune? Või siis lihtsalt Eelarvamus Geide suhtes? PS: olen sinuga varemgi konfliktis olnud.

Anonüümsus kirjutas: AGA KÕIK GEID SEDA JU EI TEE! Sinul on eelarvamused vist! :/
täiega eelarvamused, sest ma pole ju üldse kokku puutunud nendega või mis
mis siis, et kõik ei tee? oma hinges on nad ikka sellised. jah on. ka tavalised ja rahulikud geid. jah, ma tean, tean paremini kui sina või mõni 100% gei kes siia ilmub, leppigu sellega ometi kes nad on.. homoseksuaalsus oli aastaid mu huviorbiidis ja olen uurinud, vestelnud, tegutsenud, isegi sõpru omanud selliseid... ja internetis jälginud niisuguseid inimesi ikka hulganisti. ja psühholoogia huvi tõttu ma ka tunnen inimesi üsna hästi, seega võin öelda, et eranditult pea kõigis on need sarnased jooned. isegi kui nad välja ei näita seda kõike, siis see kumab läbi nende olekust ja väljendusviisist. see on vastik. erand on vaid sel juhul kui tegemist on ülienesekindla inimesega kes selle tõttu ka ei vaja mingeid eriõigusi ja ei näe vajadust ka nendele meeleavaldustele salaja kaasa elada. vot need on tõesti mõnusad, meeldivad inimesed. aga vot kahjuks on enamus endiselt kapis (see, et avalikult homoks olemist tunnistad ei loe) ja seetõttu ise kibestunud ja vastiku olemisega ja õelad. ainult siis suudavad oma nõmedat iseloomu tagasi hoida, kui keegi nendega absoluutselt nõustub.
mina olen lõpetanud. arva mida tahad, hüppa palju tahad. ilusat hommikut värki-särki.
muru

Jänes kirjutas:
Anonüümsus kirjutas: AGA KÕIK GEID SEDA JU EI TEE! Sinul on eelarvamused vist! :/
.... ainult siis suudavad oma nõmedat iseloomu tagasi hoida, kui keegi nendega absoluutselt nõustub.
mina olen lõpetanud. arva mida tahad, hüppa palju tahad. ilusat hommikut värki-särki.
Esiteks, Esiteks on öö ja teiseks ma arvan et sa oled ise paras "GEI" (ei huvita mind kas oled mees või naine :D) kuna sa suudaki VAID SIIS oma nõmedat "ISELOOMU" tagasi hoida kui sinuga "keegi" absoluutselt nõustub. Ole Hea seltsi mees/naine. OTSI omale kaaslane kõrvale ja lõpeta homode vihkamine/-foobia. Otsi endale kean mõnus kaaslane. ja püsi nuud ometi vagusi. Ma tean mis tunne on olla BI, aga ega sa selle pärast pea viha täis olema. Palju Sära ja päikest sulle! :D :roll: Musu nina. :lol:

Jänes kirjutas:
mis siis, et kõik ei tee? oma hinges on nad ikka sellised. jah on. ka tavalised ja rahulikud geid. jah, ma tean, tean paremini kui sina või mõni 100% gei kes siia ilmub, leppigu sellega ometi kes nad on.. homoseksuaalsus oli aastaid mu huviorbiidis ja olen uurinud, vestelnud, tegutsenud, isegi sõpru omanud selliseid... ja internetis jälginud niisuguseid inimesi ikka hulganisti. ja psühholoogia huvi tõttu ma ka tunnen inimesi üsna hästi, seega võin öelda, et eranditult pea kõigis on need sarnased jooned. isegi kui nad välja ei näita seda kõike, siis see kumab läbi nende olekust ja väljendusviisist. see on vastik. erand on vaid sel juhul kui tegemist on ülienesekindla inimesega kes selle tõttu ka ei vaja mingeid eriõigusi ja ei näe vajadust ka nendele meeleavaldustele salaja kaasa elada. vot need on tõesti mõnusad, meeldivad inimesed. aga vot kahjuks on enamus endiselt kapis (see, et avalikult homoks olemist tunnistad ei loe) ja seetõttu ise kibestunud ja vastiku olemisega ja õelad. ainult siis suudavad oma nõmedat iseloomu tagasi hoida, kui keegi nendega absoluutselt nõustub.

Vot aga mina ei toeta paraade, ega muud sellist, kuidas Te saate öelda, et pea kõigil "ENESEKINDLATEL" homodel on ühised jooned? Ma ei väida, et ma poleks enesekindel, kuid inimesi on väga palju ja nendes on ka sama palju erinevaid iseloomujooni. Ning teha selline otsus oma tutvuste baasil siin väikeses ühiskonnas. Väga üldistav ja kitsarinnaline.

shoxie kirjutas:
Jänes kirjutas:

Vot aga mina ei toeta paraade, ega muud sellist, kuidas Te saate öelda, et pea kõigil "ENESEKINDLATEL" homodel on ühised jooned? Ma ei väida, et ma poleks enesekindel, kuid inimesi on väga palju ja nendes on ka sama palju erinevaid iseloomujooni. Ning teha selline otsus oma tutvuste baasil siin väikeses ühiskonnas. Väga üldistav ja kitsarinnaline.
Sorry aga tutvustus ütleb ka ju poole ära
"Vastuolulisim isiksus 2013"
Ainuke kes minust tõeliselt hoolib, on surm ja kui me kord kokku saame siis me kaisutame igavesti...A ja ma pole suitsiidne seega jätke mind rahule! :D

[/quote]Sorry aga tutvustus ütleb ka ju poole ära
"Vastuolulisim isiksus 2013"[/quote]

Jah suutsin teha ka vea, lause oleks pidanud välja nägema selline: kuidas Te saate öelda, et pea kõigil homodel on ühised jooned?
ning siit minu mõte... Kuidas Teie arvates ainult enesekindlad homod on nüüd just erinevad. On olemas ka kindlasti väga tagasihoidlikke ja intelligentseid homosid, kes ei salli paraade silma otsaski. Seega ei tasu vaadata maailma nii kitsalt.

shoxie kirjutas:
Sorry aga tutvustus ütleb ka ju poole ära
"Vastuolulisim isiksus 2013"[/quote]

Jah suutsin teha ka vea, lause oleks pidanud välja nägema selline: kuidas Te saate öelda, et pea kõigil homodel on ühised jooned?
ning siit minu mõte... Kuidas Teie arvates ainult enesekindlad homod on nüüd just erinevad. On olemas ka kindlasti väga tagasihoidlikke ja intelligentseid homosid, kes ei salli paraade silma otsaski. Seega ei tasu vaadata maailma nii kitsalt.[/quote] jep....
Ainuke kes minust tõeliselt hoolib, on surm ja kui me kord kokku saame siis me kaisutame igavesti...A ja ma pole suitsiidne seega jätke mind rahule! :D

Kuigi teema on vana, prooviksin ka siis küsimusele vastata.
Aasta tagasi ei tehtud gei- ja heteroseksuaalsusest üldse suurt asja, oli enesestmõistetav, et perekond on ikka ema, isa ja lapsed. Kui tihti kuulsite sel ajal sõnu homofoob, vihkaja, tagurlane jne? Mis siis muutus?

Pärast reformierakonna ja sotsiaaldemokraatide vahelise koalitsioonileppe sõlmimist alustati üsna ruttu tööd kooseluseaduse väljatöötamisega, mis eelneva valitsuse ajal oli lihtsalt nn riiulil. Ja vaatamata Eesti rahva tahtele see siis ka vastu võeti. Teame vist kõik, kui suur osa Eesti inimestest selle vastu oli ja kuidas meedia(ERR, Postimees, DELFI) üritasid/vad ühiskonnaväärtuste eest seisjaid esitada kui vihkajaid ja homofoobe. Käisin ise meeleavaldusel kohal ja tegemist oli väga kena pereüritusega. Seda, kuidas Delfi ja Postimees seda üritust meedias kajastasid, oli lihtsalt jube lugeda. Täielik sotspropaganda.
Kas see on siis ajakirjanduseetikale vastav artikkel? Milline lause siin siis tõele ei vasta?
http://publik.delfi.ee/news/mitmesugust ... d=69881315

Ja nüüd sellesse nädalasse. Tõenäoliselt on kõik juba kuulnud või lugenud, et Swedbank küsib tagasi Aadu Luukase sihtasutuselt 5000€ "avalikkuse surve" tõttu. Nii et siis ligikaudu 1% rahvastikust on avalikkus? Vot selline lollus on nüüd küll üle piiri läinud. Tegemist on otsese solvanguga normaalsete inimeste pihta, kes saavad aru, et perekond=ema+isa+lapsed.
Kui keegi end nüüd puudutatuna tundis, siis ärge palun võtke ebanormaalsust solvanguna, kuna tegemist on lihtsalt kõrvalekaldega normist. (Normiks on siis ikka mees+naine=lapsed.)

Ehk siis inimesed otseselt ei vihkagi geisid, vaid pigem on vastuseis tekkinud just seetõttu, et kogu ühiskond ei pea tantsima homode, keda on vaid 1% rahvastikust, pilli järgi. Kui küsida, et kuidas kogu see teema mind kui heteroseksuaali mõjutab, et mis minul sellest asja on, siis vastus ongi, et miks mulle hõõrutakse seda homoteemat koguaeg nina alla?
http://elu24.postimees.ee/690734/video- ... pist-valja
http://www.postimees.ee/2983229/ilves-k ... emise-eest
Neid võikski siia lisama jääda. Oli veel üks artikkel, kus räägiti laialt, kuidas üks briti 13-aastane tuli kapist välja ja kuidas kõik nii õnnelikud ja rõõmsad nüüd on. No saate aru küll, mida ma silmas pean.
Mind ausalt ei huvita, mis perverssusi kaks inimest oma magamistoas korda saadavad, kuid ärge tulge tänavale oma vikerkaarelippudega ja nahkpükstega üksteist katsuma. Kas peaks siis ka heterod paraade korraldama? Võib-olla isegi zoo-, pedo- ja nekrofiilid?

Kus on meedias traditsioonilist perekonda ja väärtushinnanguid kaitsvad artiklid? Miks ei tehta teavitustööd ja propagandat eesti rahva iibe tõstmiseks, lihtsalt iga päev on meedias jälle mingeid homoseksuaalset orientatsiooni ülistavaid ja normaalseid inimesi homofoobideks ja vihkajateks sõimavaid "uudiseid".

PS: Kui nüüd keegi plaanib mind sõimata 50-aastaseks putinistliku maailmavaatega kapihomost geivihkajaks, siis sel pole väga mõtet. Olen 16-aastane patriootliku maailmavaatega heteroseksuaalne eestlane.

Sa ütled, et "perekond on ikka ema, isa ja lapsed". Järelikult sinu meelest pole perekond ka siis, kui üksikvanem kasvatab lapsi? Või kui emal ja isal on ainult üks laps? Või kui kaks täiskasvanut otsustavad üldse mitte lapsi saada?

Mida sinu hinnangul tuleks siis teha seltsinguga (sest perekond see ei ole), kus 38aastane naine kasvatab enda 14aastast tütart? Isa on seal puudu. Kas tuleks leiutada määrus, millega isa määrata? Või siis tuleks laps ära võtta, asenduskodusse anda ja siis leida "õige" perekond, kus on kindlasti ka isa ja ema olemas?

Ajaga on muutunud väga paljud aspektid meie elus, mida varasemalt nähti traditsioonina ja samamoodi võideldi vastu. Rassiline eristamine bussis USAs ja naistele valimisõiguse andmine üle maailma on kaks esimest asja, mis pähe tulevad. Ka nende vastu oli palju võitlejaid, kes leidsid, et taevas kukub alla kui mustanahaline ja valgenahaline kõrvuti istuvad või kui naine võib hääletada. Maailm muutub. Palju sa tead peresid, kus ongi üks ema, üks isa, kes on õnnelikus abielus (see ka traditsioon) ning kellel on kaks või rohkem lapsi üksteisega. Eesti elus tundub olevat hoopis tavalisem: sinu laps, minu laps, meie laps.

Lisaks, ka mitte kõik homoseksuaalsed inimesed ei lehvita vikerkaarevärvi lippudega paraadidel ning ei käi ringi, nahkpüksid jalas. On ka neid, kes absoluutselt ei salli seda.

Minu sõnavara lähtub enamjaolt siiski eesti kirjakeelest, mille kohaselt on perekond ikkagi abielupaar koos järglaste ja lähisugulastega, kes kuuluvad leibkonda, kuid eks laiendame siis selle ka üksikvanematele. Selles suhtes on sul küll õigus, et see on aina kasvav probleem meie ühiskonnas. Kuid kuidas aitab sellele kaasa ühiskonna edasine lõhestamine?

Rasilise eristamise kohta nii palju:
http://i.imgur.com/QBhjkCH.jpg#_=_
http://whiteresister.com/index.php/stor ... -bathhouse
http://www.frontpagemag.com/2013/dgreen ... e-500/#_=_
http://www.bbc.com/news/magazine-19592372

Ma ei usu, et meil on võimalik minna tagasi olukorda, mis oli 50 aastat tagasi ning iseasi, kas see on üldse mõistlik. Ma ka ei piilu teiste teki alla, ma usun, et kui kaks täiskasvanud inimest tahavad olla õnnelikud ja see ei tee kellelegi liiga, siis olgu nad õnnelikud. See kehtib nii hetero kui ka homoseksuaalsete suhete kohta.

Tead, mis uudisemaailmas on kaks suurt kriteeriumit, mida kajastada ja mida mitte?
1) Uudis on see, kui mees hammustab koera, mitte see kui koer hammustab meest
2) Pealkirjas peab olema veri, seks või surm.

Need kaks punkti toovad klikke=toovad reklaami=toovad raha. Mitte, et see tähendaks, et ma kiidaksin heaks, mis on toimunud sinu uudiste väljatoodud linkidel, ent samas on ka muslimeid, kes on ülitoredad ja head tegevad inimesed, aga see ei jõua meieni. Miks? Hea uudis ei müü nii palju, kui negatiivsust täis uudis.

Ära jama, tolereeri mõnuga, vastasel juhul oled ilge foob ja vihkaja. Aga mis immigratsiooni puutub, siis jah, muidugi on palju toredaid ja tublisid moslemeid ja mustanahalisi, asi on aga selles, et nad ju kaovad sellesse massi ära. Enamus rämpsu, kes Euroopasse saabub, on ju sotsiaaltoetuste peal elama hakkavad ressursiraiskajad. Tolereerime ja aktsepteerime mõnuga, rahvusriigid käigu kuradile.

Hetero kirjutas: Kas peaks siis ka heterod paraade korraldama? Võib-olla isegi zoo-, pedo- ja nekrofiilid?
Heterote paraade võib aga pole otseselt vaja kuna ükski heteroseksuaalne paarike ei pea kartma ühiskonna rünnakut ei otseselt ega passiivses mõttes.
Zoo-, pedo- ja nekrofiilid pole sotsiaalsed probleemid. Ma ei näe seost siin kooselu seadusega. Vihakõneks muidugi sobivad.

Hetero kirjutas:Ja nüüd sellesse nädalasse. Tõenäoliselt on kõik juba kuulnud või lugenud, et Swedbank küsib tagasi Aadu Luukase sihtasutuselt 5000€ "......Tegemist on otsese solvanguga normaalsete inimeste pihta,
Siin olen ma sinuga nõus, ositi, sellise erisusega, et mitte solvanguga normaalsete inimeste pihta vaid annetuse kui põhimõtte pihta. Annetamine on suuremeelsuse akt, ka siis kui oled teinud vea. Kui teise käega võtad annetatu tagasi, oled samasugune väiklane junn nagu me kõik siin. Pangalt seda ei ootaks, samas ilmselt maskid langevad.

Bid on paremad sest nad saavad kahekordselt kadakas*.
Võiks ka bi olla :(
Homod on suht mõttetud tüübid - mida nad ühiskonnale annavad? Lapsi nad ei saa, see on ju elu mõte, kui seda ei ole, siis elul mõte puudub.
Homod spermat ei tohiks vist annetada, tulevad lapsed ka homod :(
Eriti Eestis, kus rahvastikuga on tõsised probleemid. 1 homo = 4+ võimaliku uut inimest siin riigis kadunud.
Bid vähemalt suudavad lapsi teha.
Sama asi on mul nendega, kes on rikkad, ja suudavad lapsi toetada, ei taha lapsi saada.
Rikkastel just peaksid olema 7-lapselised pered! Mitte talupoegadel (need ka aina harvemaks lähevad)

Külaline kirjutas:Bid on paremad sest nad saavad kahekordselt kadakas*.
Homod on suht mõttetud tüübid - mida nad ühiskonnale annavad? Lapsi nad ei saa, see on ju elu mõte, kui seda ei ole, siis elul mõte puudub.
Eriti Eestis, kus rahvastikuga on tõsised probleemid. 1 homo = 4+ võimaliku uut inimest siin riigis kadunud.
Sama asi on mul nendega, kes on rikkad, ja suudavad lapsi toetada, ei taha lapsi saada.
Rikkastel just peaksid olema 7-lapselised pered! Mitte talupoegadel (need ka aina harvemaks lähevad)
4+ lapselised pered olid vanasti, kui peres oli vaja lisa tööjõudu. Tänapäeval on paljudes peredes vaevu 2 last. Sega ei too see homo paar suurt kahju selles mõttes.
Probleem tekkiks siis kui paljud homoks hakkaks, kuid tegelikult võiks see ka head tuua. Eestis on jah vähe inimesi, kuid me oleme ka väike riik. Kogu maailmas on üle 7 miljardi inimese, seda on veits palju onju. Kui nüüd veerand inimkonnast hakkaks homoks, siis kukuks see number veidi.
Ise ma ei vihja homosid, mul sügavalt pohhui sellest. Lihtsalt nad ei saa aru, et enamus on heterod ning neid tülgastab igasugune gey värk. Kui näha tänaval lampi kaht homo suudlemas siis enamiku maailma jaoks on see rõve. Ma usun et heterod aktsepteeriks homosid rohkem kui nad käituks veidi tagasihoidlikumalt.
Selle lapsendamise koha pealt arvan nii palju et seda pigem ei tohiks teha, veel. Üks asi on see, et homo vanemad annavad "halba" eeskuju, kuid see on ju suhteline. Kuid pigem ei tohiks seda teha lapse huvides. Teised lapsed hakkaks teda kiusama ja mõnitama, sest ta tuleb mingist "värdjate" perekonnast. Kuni gey abielusse ei suhtutta aktsepteerivalt kogu ühiskonnas, ei tohiks seda teha.

UusUfo kirjutas:
Külaline kirjutas:Bid on paremad sest nad saavad kahekordselt kadakas*.
4+ lapselised pered olid vanasti, kui peres oli vaja lisa tööjõudu. Tänapäeval on paljudes peredes vaevu 2 last. Sega ei too see homo paar suurt kahju selles mõttes.
Probleem tekkiks siis kui paljud homoks hakkaks, kuid tegelikult võiks see ka head tuua. Eestis on jah vähe inimesi, kuid me oleme ka väike riik. Kogu maailmas on üle 7 miljardi inimese, seda on veits palju onju. Kui nüüd veerand inimkonnast hakkaks homoks, siis kukuks see number veidi.
Ise ma ei vihja homosid, mul sügavalt pohhui sellest. Lihtsalt nad ei saa aru, et enamus on heterod ning neid tülgastab igasugune gey värk. Kui näha tänaval lampi kaht homo suudlemas siis enamiku maailma jaoks on see rõve. Ma usun et heterod aktsepteeriks homosid rohkem kui nad käituks veidi tagasihoidlikumalt.
Selle lapsendamise koha pealt arvan nii palju et seda pigem ei tohiks teha, veel. Üks asi on see, et homo vanemad annavad "halba" eeskuju, kuid see on ju suhteline. Kuid pigem ei tohiks seda teha lapse huvides. Teised lapsed hakkaks teda kiusama ja mõnitama, sest ta tuleb mingist "värdjate" perekonnast. Kuni gey abielusse ei suhtutta aktsepteerivalt kogu ühiskonnas, ei tohiks seda teha.

Nojah, mitte just 4+, aga vähemalt 2.
Ega meie süü ei ole, et kuskil urkas mingid neegrid paljunevad nii kiiresti.
Eestis on ikkagi vähe inimesi, ja peaks olema rohkem.

Esiteks paljud geid on väga töökad ja edukad ja geid kes võtavad nt:lastekodust lapsi aitavad neid heteroid kes ise ei suuda neid hooldad,gei pered on väga rõõmsad ja vähe tülisi ma ei tea ühtegi geid kes oleks lärmakad tglt heterod on ju ka :/ kõik on vahel jah on geisi kes hullud jne.. Aga heterod on ju ka ja kui geid protestivad siis miks!? Inimesed peavad enda õiguste eest seisma ja väga harva kui gei perest laps on ise ka gay :/ nii et ei saa öelda et gaid lärmakad,rikuvad maa elu jne... gaid on väga südamlikud rõõmsad ja väga tublid ja inimesed kes vihkavad lihtsalt on minujaoks tühikoht :D

TGLT KA V_ kirjutas:
Jänes kirjutas:sest nad karjuvad ja lõugavad ja nõuavad liiga palju ning seetõttu on kõikidest geidest üldine sitt arvamus levinud.
minagi bi, aga geide vastu nüüdseks juba ammu sümpaatia täielikult puudub.

http://et.wikipedia.org/wiki/Homoseksuaalsus

Vikerkaarelipp

Lesbi · Gei · Biseksuaalsus · Transseksuaal
ISE KUULUD KA SINNA!
irv, et see siis, kui mulle mõlemad sugupooled meeldivad tähendab, et ma automaatselt sallin geisid lesbisid jne v? XD mul on suva nende olemasolust, aga enamus jätavad debiilse mulje oma lollide ettevõtmiste ja juttudega. sellest ka negatiivne arvamus, ikka ainult kogemustest, mitte niisama. eks (arvatavasti) on ka normaalseid homoseksuaale kuskil kus me neid ei kuule pasundamas, aga neid keda kuuleme loovad kõigist üldise sita mulje, mis teha. kui mul oleks naine siis mina ei näeks vajadust kõikjal uhkelt eksponeerida oma suhet ja nõuda mingit värki... nagu.. milleks...
muru

sa tahad öelda, et sa ei saa aru mida sa teed ja mingi lampi üks hetk avastad, et sa oled kuskil karjas ja sulle on otsa ette kirjutatud, et yo ma lesbar tseki värki? vägevad mäluaugud sul, said rivotrili kuskilt või? (kui jah siis too mulle ka jne)

mingi amelemine tänaval v mis iganes on pohhui, sest see on mingi loomulik asi, eriti kui ollakse räigelt armunud alguses. toimunud on lihtsalt see teema, et mingid haiged aktivistid on moes ja armastus unustatakse ära, kõik põhineb nõudmistel. vaata parem kui ilus samasooline partner sul on ja rahunege maha, minge kuhugi loodusesse ja vaadake, mis põtradel teile öelda on. aga enne võtke rivotrili. tegelt selleks, et põtradega rääkida, tuleb xanaxit võtta. aga ok. selle kirjatüki eest saan ilmselt veel rohkem ära pandud. aga njo mis siis. mis teha. teha midagi muud. tõmblema hakata küll ei viici.

ja ma ei ole mingi homofoob, nii et mine suuna oma viha mingi prügikasti pihta või kuskile pls. ma jälestan seda nõmedat käitumist ja iseloomu mis tekib lihtsalt seetõttu, et "ma olen nii gei, ma olen nii eriline, ma tohin munni mängida". ja faking enamus on sellised.

ja kõik need vastuhakkavad kommentaarid lihtsalt tõestavad veel ja veel kui ülbed ja vastikud sellised inimesed on, mispärast ometi olete niiii kibestunud. vaesed lapsed. kas mina, suvakas virtuaalne jänes, suudan teis tõesti niisugust ängi ja viha tekitada? sööge rohkem rahustit mehed.

ps. ma pole narkar
muru

brokenhard123 kirjutas:Inimestele ei meeldi mehed meestega.
Piiblis on et naine ja mees loodi kokku,seal on ka et 2mehe vaheline seksuaalsuhe on jumalale jäle.
Aga miks siis ei ole Biiblis Kirjas et Jumal vihkab Kahte Seksuaal suhtes naist?????? Järelikult oli Biiblikirjutajaks mees, v oli selle koha kirjutanud mees. mis näitab et Biibel kirjutati ikkagi Hullumeelsete/Rassistlike/Homofoobikute/Sadistide/Mõrtsukate poolt. Aga see on ju "püha sõna" mida jumal ütleb seda jumal mõtleb. olen ise küllalt lugenud seda et mõista millised inimesed selle kirjutasid. Olge Analüütilisemad. ärge tehke mõtetusi

Vaadake asja ka kolmandalt küljelt. Kui kaks koera kondi pärast kaklevad siis
kolmas peni napsab kondi. Kui kolmas koer on eriti kaval siis ta ässitab kaks kondi
omanikku omavahel kaklema, et kont omale saada.
Kes on siin kolmas huviline kes üritab geide ja heterode vahele suurt viha õhutada,
et siis isemidagi väärtuslikku ära virutada?
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”