Homoseksuaalsuse pooldajad

Olen poiss 16 hetero ja ma pooldan homoseksuaalsust, palun ka teistel kes seda samuti pooldavad, kirjutada siia oma positiivsetest kogemustest ja arvamustest. Lisaks soovin et kirjutaksite siia ka, et Mida tuleks teha, et saavutada rohkem tolerantsust homoseksuaalsuse suhtes! Aga kahjuks neile kes seda ei tolereeri paluks mitte oma arvamust avaldada! :D :) :D Ma väga tänan!

Re: Homoseksuaalsuse pooldajad

Olen ise 15, kutt, gei. Ma armastan enda poissi tohutult ja iga kord kui ma tema silmadesse vaatan ja mõtlema jään, siis see teeb mind kurvaks. Kurvaks, sest kuskil on inimesi, kes on armastuse vastu, kuskil kus inimesi tapetakse, nende orientatsiooni tõttu, kurvaks, sest inimesed kardavad midagi mida tegelikult karta ei ole vaja... ja kui tuuakse mingid piibliargumendid. Kasutatakse ära Jumalat, et teiste vastu õel olla... kui see jutt mida need "kristlased" Jumala kohta räägivad, on tõsi, siis ei tahakski ma temaga koos seal taevas olla.

Pooldan, olen 16 ja bi, aga rohkem poisid. Inimesed võiksid olla vabad ja tunda rõõmu kellena nad siin maailmas on, see on kõigest huvitav mäng :), need kes vihastavad, on probleem neis endis - nende elu on sitt. Vihale ei tohiks tähelepanu pöörata, see ainult süvendab seda, peab halvale positiivsusega vastu astuma ;). Ise olen väga rahul sellega mis on, elu on väga tore ;)
Ning yeahh... sul veab, et sul on keegi :) ise suutsin oma suhte rikkuda, väga-väga raske oli üle saada, aga ma max õnnelik, et sain koos olla temaga :)

Vist mis paneks mind homosid rohkem tolereerima oleks see kui nad lõpetaksid oma propaganda levitamise. Teiseks, tuleks teiste arvamusi aksepteerida ja mitte neid nö "korrigeerima". Olen pettunud et ma saan sellist hate-i vastu kui ma midagi ütlen. See kooselu seaduse värk meedias on ka suht pees värk. Minu õpsi sõnul ostis üks eestlasest homo (ja veel rikkas) need delfid postimehed jne edasi ära. Teist osapoolt nagu meedias üldsegi ei olnud. Ainult räägiti miks see hea on jne.

Su õps teab nii hästi eks :D ja propaganda? I'm sorreeyy, vabandust, et nad propageerivad inimõigusi. Jaa sorri, tõesti kahju, et see sind häirib. Meil siin Eestis on sõnavabadus tõesti, ehk kui sa ütled midagi lolli, siis võid ka vastava vastuse saada.

Aga palun, teine osapool siin foorumis, räägi miks see halb siis on? :D :D :D :D :D

SemiProMängur kirjutas:Vist mis paneks mind homosid rohkem tolereerima oleks see kui nad lõpetaksid oma propaganda levitamise. Teiseks, tuleks teiste arvamusi aksepteerida ja mitte neid nö "korrigeerima". Olen pettunud et ma saan sellist hate-i vastu kui ma midagi ütlen. See kooselu seaduse värk meedias on ka suht pees värk. Minu õpsi sõnul ostis üks eestlasest homo (ja veel rikkas) need delfid postimehed jne edasi ära. Teist osapoolt nagu meedias üldsegi ei olnud. Ainult räägiti miks see hea on jne.
Imelik on see, et isegi kui sa palud viisakalt lõpetada Negatiivsete arvamuste kirjutamise, siis on ikka keegi kes seda eirab, ja siis noh muidugi järgneb see kus teema algataja saab sõimata et ta üldse kobiseda julges.... :D ei siin siukest asja pole :D Palju armastust sulle. Võibolla saad üle sellest võibolla, ja noh kui sa saad üle siis vb saame meiegi üle sellest. Et sa rumal oled. :D ära südamesse võta.

yeahh kirjutas:Olen ise 15, kutt, gei. Ma armastan enda poissi tohutult ja iga kord kui ma tema silmadesse vaatan ja mõtlema jään, siis see teeb mind kurvaks. Kurvaks, sest kuskil on inimesi, kes on armastuse vastu, kuskil kus inimesi tapetakse, nende orientatsiooni tõttu, kurvaks, sest inimesed kardavad midagi mida tegelikult karta ei ole vaja... ja kui tuuakse mingid piibliargumendid. Kasutatakse ära Jumalat, et teiste vastu õel olla... kui see jutt mida need "kristlased" Jumala kohta räägivad, on tõsi, siis ei tahakski ma temaga koos seal taevas olla.
Sul on täiesti, õigus, ja need kristlased pole mingid kristlased kui nad niimoodi teevad. :)

shoxie kirjutas:Pooldan, olen 16 ja bi, aga rohkem poisid. Inimesed võiksid olla vabad ja tunda rõõmu kellena nad siin maailmas on, see on kõigest huvitav mäng :), need kes vihastavad, on probleem neis endis - nende elu on sitt. Vihale ei tohiks tähelepanu pöörata, see ainult süvendab seda, peab halvale positiivsusega vastu astuma ;). Ise olen väga rahul sellega mis on, elu on väga tore ;)
Ning yeahh... sul veab, et sul on keegi :) ise suutsin oma suhte rikkuda, väga-väga raske oli üle saada, aga ma max õnnelik, et sain koos olla temaga :)
Mul hea meel sinu üle! Kindlasti leiad endale kellegi kes tahtaks olla sinuga koos õnnelik. aga jah Mul on mõnikord väga raske vihale mitte vihaga vastata. :D Muidu edu sulle!

Anonüümsuseke kirjutas:Aga kahjuks neile kes seda ei tolereeri paluks mitte oma arvamust avaldada! :D :) :D Ma väga tänan!
Kuidas sellest nüüd aru saada? Kas sa piirad minu sõnavabadust? Kui sa ükskõik kus ükskõik mida ütled, seda siis avaliku arutelu jaoks mõeldud kohas, on igaühel õigus sulle vastata ükskõik missuguse meelelaadiga ja sina või keegi teine ei tohi seda keelata. Nii et mittetolereerijad, jagage julgelt oma arvamust ja ärge laske siin mingisugust diktaatorlikku tsensuuri ses vallas kehtestada!
Christus vincit!
Christus regnat!
Christus imperat!

Sõna "pooldama" on nagu vale kasutada. See oleks sama kui ma küsin, et kas sa pooldad heleda juukselisi, kas sa pooldad pikakasvulisi, kas sa pooldad vanureid, kas sa pooldad vaeseid jne.

Meeldib või mitte, aga nad ei kao kuhugi.

Eks ta muidugi on kui sulle homod ei meeldi nii nagu võibolla mõnele ei meeldi punapead, siis pole sinna midagi parata. Sundida ei saa. Kuid samavõrra on vähemalt ebaviisakas homodele kõiksugu silte kleepida. "Homod on ebaloomulikud! Või vanuritele või punapeadele - Nagu näiteks: "Vanurid raiskavad maksumaksja raha" ja "punapead on rõvedad!"
Normaalselt sa ju punapeaga rääkides ei esita küsimust punapeasuse kohta või siis vanaemaga rääkides et küll ta on ikka vana ja nõme. Saa kas väldid kontakti või jääd ikkagi viisakaks. Onju normaalne?

Ma mõistan muidugi ka nende inimeste tundeid kellele homod ei meeldi, neile tundub vastikuna kui homod mõnikord näitavad välja oma homo külge. Kuid ma ei mõista kus kohast tuleb veendumus et homod muudavad kõik heterod homodeks? Ja seda teeb eelkõige nn. homopropaganda. Ma arvan, et kui see oleks lihtsasti tehtav ja massiline, siis paljud homod valiksid hoopiski heteroks olemise. Ma ei pea silmas siin usukate üksikuid näiteid.
Hetero olemine on niivõrd palju lihtsam, mugavam, pingevabam. Eriti just noortel.
Kas sul pruuti on? - ei pea valetama.
Sa võid häbenemata tervele maailmale näidata kuivõrd siirad ja tugevad on tunded sinu kallima vastu.
Sa võid tänaval suudelda ja käest kinni jalutada.
Kõik võivad teada kes on su kallim. See on isegi vajalik et kõik teaksid, sellega teenib plusspunkte.
Noored homod ei saa seda endale lubada. Eestis vähemalt mitte.

Nojah, möla maha :)

Jah, arenenud inimese orientatsiooni pole tõesti vist võimalik muuta. Aga nüüd tulevad mängu arenevad inimesed, lapsed, ja neid ümbritsevad juba kujunenud ühiskondlikud normid. Võtame näitena sellise nähtuse nagu pederastia, mis põimib endasse ka pedofiila muuseas. Mõnel pool vägagi normaalne veel ka tänapäeval, vanasti aga mõningates kultuurides kõrgemast soost inimestele koguni kohustuslik. Ja kõik rõõmuga olid noorte poistega, sest see oli normaalne, iseenesest mõistetav, kohustuslik. Näete, igaüks võib olla homoseksuaalist pedofiil, kui ühiskondlik sättumus on selline. Seega "nn" homopropagandast rääkimine ja selle hukka mõistmine on minu meelest igati õigustatud.
Christus vincit!
Christus regnat!
Christus imperat!

Nunn kirjutas:....Näete, igaüks võib olla homoseksuaalist pedofiil, kui ühiskondlik sättumus on selline....
Igaüks ei saa olla olla homoseksuaalist pedofiil. Alati leidub keegi kes arvab teisiti.
Seda kurba paradoksi on kogenud kõik maailmaparandajad. Siduda see ühiskondliku sättumusega on aga lihtsalt rumal.

100 inimesest arvab 5 teisiti. Muudab see midagi? Ma tõin sulle juba näite. Antiik-Kreekas ei suhtutud pederastiasse negatiivselt, seda soositi, julgustati sellega tegelema. Koguni suured ja võimsad jumalad olid pederastid, näiteks Zeus, Apollo, Poseidon. Pederastia kadumine toimus väliste mõjude tõttu. See, et sina nimetad midagi rumalaks enda arvamust põhjendamata, näitab hoopis sinu enda rumalust.
Christus vincit!
Christus regnat!
Christus imperat!

Nunn kirjutas:Aga nüüd tulevad mängu arenevad inimesed, lapsed, ja neid ümbritsevad juba kujunenud ühiskondlikud normid. Võtame näitena sellise nähtuse nagu pederastia, mis põimib endasse ka pedofiila muuseas. Mõnel pool vägagi normaalne veel ka tänapäeval, vanasti aga mõningates kultuurides kõrgemast soost inimestele koguni kohustuslik. Ja kõik rõõmuga olid noorte poistega, sest see oli normaalne, iseenesest mõistetav, kohustuslik. Näete, igaüks võib olla homoseksuaalist pedofiil, kui ühiskondlik sättumus on selline. Seega "nn" homopropagandast rääkimine ja selle hukka mõistmine on minu meelest igati õigustatud.
Homod ei kadunud ju kusagile? Pole kadunud ka punapead. Ja jälle tuleb mängu usk, et rämeda homopropagandaga on võimalik kedagi homoks muuta. Siis peaks ju ka vastupidine olema võimalik? Aastatuhandeid kestnud heteropropaganda mõjul ei ole kahjuks homod kuhugi kadunud. Isegi võlla tõmbamine ei aidanud.
Ja nüüd ma küsin, et kui sa väga tahaksid, kas sa suudaksid homoks hakata? Ei suuda ju? Kas homopropaganda teeb sind homomaks? Ei tee ju.
Nüüd ma küsin veel siis sedasi, et mis ajal sa teadsid et sa ei ole homo? Küllap väga ammu ja ilma propagandata. Et sa teaksid, siis seelikuküttidest mehed ei jahi naisi kes on vanemad kui umbkaudu 25. Küllap ka sarnased homod eksisteerivad. Sama kehtib ka vägistajate kohta. Või sa soovid panna võrdusmärgi homo=pedofiil=vägistaja? Hiljuti jooksis just lehest läbi juhtum, kus vanaisa vägistas oma lapselast. Kas siis võib seda samuti käsitleda, et hetero=pedofiil=vägistaja? Muuseas islamimaailmas siiamaani pannakse lapsi mehele. Kes see tähendab et hetero=pedofiil=vägistaja?

Nunn kirjutas:100 inimesest arvab 5 teisiti....
Said õigesti aru. 5% või 10% aga nad on olemas ja arvavad teisiti ja küllap on neil oma hea põhjus. Ka Kristus algas mittemillestki.
Edasi läheb juba nii kuidas kohapeal kombeks. Punasel Venemaal löödi näiteks teistimõtlejad mättasse, polgi tähtis miks, kuna seal on enamusel alati õigus.

Keegi varem ütles, et homoseksuaalsuse vastu olemine on umbes sama hea kui punapeade või vanade inimeste vastu olemine. See on üpris täpne võrdlus.
Kõigile neile kes kardavad, et "gei propaganda" muudab inimesi geideks võin rahustuseks öelda, et inimese seksuaalne orientatsioon on määratud juba ammu ennem sündi ja kasvatus vms seda ei mõjuta.
Kui teid huvitab kuidas ja miks siis siin on mõned videod mis üpris lihtsas inglise keeles seletavad asjad lahti:

vastab küsimusele miks - https://youtu.be/243gqNzPYQg
vastavad küsimusele kuidas - https://youtu.be/70I7Nag4Eu8 https://www.youtube.com/watch?v=H831wTEkSFE

Harige endid!

Külaline kirjutas:Keegi varem ütles, et homoseksuaalsuse vastu olemine on umbes sama hea kui punapeade või vanade inimeste vastu olemine. See on üpris täpne võrdlus.
Kõigile neile kes kardavad, et "gei propaganda" muudab inimesi geideks võin rahustuseks öelda, et inimese seksuaalne orientatsioon on määratud juba ammu ennem sündi ja kasvatus vms seda ei mõjuta.
Kui teid huvitab kuidas ja miks siis siin on mõned videod mis üpris lihtsas inglise keeles seletavad asjad lahti:

vastavad küsimusele kuidas - https://youtu.be/70I7Nag4Eu8 https://www.youtube.com/watch?v=H831wTEkSFE

Harige endid!
Kasvatus just mõjutabki. Kasvatus ja keskkond. Pinnas, milles kasvad.

R.S. kirjutas:
Külaline kirjutas:Keegi varem ütles, et homoseksuaalsuse vastu olemine on umbes sama hea kui punapeade või vanade inimeste vastu olemine. See on üpris täpne võrdlus.

Harige endid!

Vaatasin ühe youtuberi videot mingil ajal, ei tule praegu nimi meelde, kuid pole ka tähtis. Ta rääkis, et üles kasvades tehti ta usklikus peres väga tihedalt selgeks, et geid on halvad ning selleks saamine on ka halb. Üles kasvades ta saigi aru sellest nii - geid on imelikud ja nad on pahad, kuid ta sai aru juba väga noorelt, et ka tema ei ole tavaline. Talle meeldivad nii poisid, kui ka tüdrukud. Ei tea, kas see muudab midagi aga minu arust selle järgi saab sellest aru - ei olene, kus sa kasvad või kes sind kasvatab. Sa oled selline ning sa jääd selliseks.

R.S. kirjutas:

Harige endid!

Kahjuks/õnneks on tegu täpselt samasuguse arusaamaga nagu kunagi arvati, et margariin on tervislikum kui või. Sellel väitel lihtsalt pole mitte mingisugust teaduslikku alust ja uurimused - teadustööd tõestavad järjest enam sinu arusaamale vastupidist.

Ja kui siiski väita, et homoseksuaalsus on vale, halb ja ebaloomulik ehk looduse vastane siis tasuks mõelda, et üle 1500-l loomaliigil esineb homoseksuaalset käitumist. Ja on palju liike kelle homoseksuaalsuse protsent on palju kõrgem kui inimestel.

Apocrypha kirjutas:
Külaline kirjutas:
Apocrypha kirjutas:Kuni seda avalikult ei propageerita ja peale ei suruta...
Tahaks kogeda geipropagandat ja tunda selle survet. Huvitav, millest inimesed räägivad, kui nad sellest räägivad?
Korra ameerikas ära käid, siis tead.
Alati on võrdluseks kuskil mingi Ameerika. Huvitav, millega nad seal Ameerikas oma maailma võrdlevad?

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:
Apocrypha kirjutas:Kuni seda avalikult ei propageerita ja peale ei suruta...
Tahaks kogeda geipropagandat ja tunda selle survet. Huvitav, millest inimesed räägivad, kui nad sellest räägivad?
Alati on võrdluseks kuskil mingi Ameerika. Huvitav, millega nad seal Ameerikas oma maailma võrdlevad?
Lihtsalt sealsetelt inimestelt näeb seda tihti. Eriti põhjaosariiklastelt.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”