Homoks Olemine Täiesti Normaalne..

Jah Peab Ytlema et Homofoobikutele siia asja pole. Ma Armastan Yhte Ilusat Poissi (ise olen Ka Poiss) Ja me selle Poisiga elame SalaArmuelu.. sest muud moodi siin eestis ei saa. inimesed ei acepteeriks ealesgi meid. Mul endal ei ole mingeid kaebusi Oma Poisiga saame hasti hakkama. Magame tihti yksteisega koos elame seksuaal elu, nt teeme mõnikord anaali ja ameleme niisama koos suudleme ja midagi sellist, nii hea on. Ma ise muidu teadsin juba 4-aastaselt et mulle ei Hakka kunagi tüdrukud meeldima. siiamaani mitte mulle meeldivad poisid. Muidu nii hea on Poisiga Vahekorras olla, see on nagu kirjeldamatu Armastuse tunne. kadakas* paraadidel ma ei kai sest ei soovi rahvast arritada. Vanemad ei salli meid ja Yltse kui me 18+ saame siis kolime ara Ameerikasse. või kusagile välismaale. Minu meelest elagu kõik rahus Tehke Seda Mis teile meeldib Ja arvestage seda mis ka teistele meeldiks...... .... Nautige elu ja arge Olge Ebatolerandsed

Re: Homoks Olemine Täiesti Normaalne..

Kerto kirjutas:Jah Peab Ytlema et Homofoobikutele siia asja pole. Ma Armastan Yhte Ilusat Poissi (ise olen Ka Poiss) Ja me selle Poisiga elame SalaArmuelu.. sest muud moodi siin eestis ei saa. inimesed ei acepteeriks ealesgi meid. Mul endal ei ole mingeid kaebusi Oma Poisiga saame hasti hakkama. Magame tihti yksteisega koos elame seksuaal elu, nt teeme mõnikord anaali ja ameleme niisama koos suudleme ja midagi sellist, nii hea on. Ma ise muidu teadsin juba 4-aastaselt et mulle ei Hakka kunagi tüdrukud meeldima. siiamaani mitte mulle meeldivad poisid. Muidu nii hea on Poisiga Vahekorras olla, see on nagu kirjeldamatu Armastuse tunne. kadakas* paraadidel ma ei kai sest ei soovi rahvast arritada. Vanemad ei salli meid ja Yltse kui me 18+ saame siis kolime ara Ameerikasse. või kusagile välismaale. Minu meelest elagu kõik rahus Tehke Seda Mis teile meeldib Ja arvestage seda mis ka teistele meeldiks...... .... Nautige elu ja arge Olge Ebatolerandsed
MA sinuga nii nõus Ma ka Oma Sõbraga pidevalt Vahekorras ja see on lihtsalt nii mõnus... i tea mis neil Kristlastel Viga on et nad ei salli meid. Pole me ju sundinud neil Homodeks hakata.... Ju vast Ei oska elu nautida , vms ja siis arvavad et Kui Naudid siis poled põrgus..... Blaa Blaa Blaa Jura. Kes On Homod Ss Tulge siia ja postitage Seiske selle eest Et TEID KOHELDAKSE NAGU IGA TEIST Inimlooma!! :D

No ise ei ole ka mõtet enda postitusele mitut kiidulaulu alla panna, vaevalt see rahva üldist arvamust mõjutab, kui üldse, siis pigem negatiivselt.

Aga jah, tehke, kuidas soovite ja olge õnnelikud, välismaale minge ka, kui arvate, et seal end paremini tunnete.Iga "välismaa" muidugi parem ei pruugi olla, ei soovita nt Kreekasse minna, kuigi see teil vaevalt plaanis oli.

termomeeter kirjutas:No ise ei ole ka mõtet enda postitusele mitut kiidulaulu alla panna, vaevalt see rahva üldist arvamust mõjutab, kui üldse, siis pigem negatiivselt.

Aga jah, tehke, kuidas soovite ja olge õnnelikud, välismaale minge ka, kui arvate, et seal end paremini tunnete.Iga "välismaa" muidugi parem ei pruugi olla, ei soovita nt Kreekasse minna, kuigi see teil vaevalt plaanis oli.
Kiidulaulu? äkki häirib teid hoopis et ma homo olen? Lihtsalt kysin. aga Tänan

termomeeter kirjutas:No ise ei ole ka mõtet enda postitusele mitut kiidulaulu alla panna, vaevalt see rahva üldist arvamust mõjutab, kui üldse, siis pigem negatiivselt.

Muidu Kust teadsid Et just mina Siia "kiidulaule" kirjutasin :D?

Külaline kirjutas:

IP aadress on ju sama.

someoneh kirjutas:Viidates nüüd teema pealkirjale, siis homoseksuaalsust loetakse siiski kõrvalekaldeks
Vaatepunkti küsimus. Must/valges keskkonnas kindlasti. Üksikult vaadates koosneb ühiskond tervikuna erinevatest diagnoosidest.
Kui võtta aluseks inimlik õnn on teema pealkiri väga asjakohane ja homoks olemine on normaalne.

someoneh kirjutas:Viidates nüüd teema pealkirjale, siis homoseksuaalsust loetakse siiski kõrvalekaldeks (paratamatus, elu on karm jne).
Harimatute Inimestele on muidugi kõrvale kalle see Aga . Viimaste Uuringute põhjal võib õelda Et Homo seksuaali olemus peitub
xq28(Homo) Ja xq 29(Bi) Choromosoomi erisuses Tavalise Hetero Chromosoomi Vahel, mis väljastab täielkult selle et seda saaks pidada Mingiks Hälbeks Nagu tänapäeva (harimatud) Inimesed küll väidavad.. Samuti Ei tasu uskuda Biiblit sest ka Biibel Kirjutati Harimatute Inimeste poolt Ja selle loomingu põhimõte on võimalikult palju võimu saada inimeste yle Orjastades ära nende meeli ning Keelata ära nende hüved Nagu lihtsalt vaba olla.... Ega muidu olla ei saa ju kui peab regulaarselt iga pühapäev jumala juurde KUmmardama VÕI Muidu (ähvardades PÕRGUKATLAGA). Ei soovita Kyll kellegile Gayparaadile minna sest xee on minu meelest puhas provokatsiooon ja ei lahenda eriti midagi. võib asju veel hullemaks teha. Soovitaks lihtsalt Homofoobidel oma elu elada, Või kui tõesti muud moodi ei saa kui ainult Vihata homosi lihtsalt nende nägemisest, siis Soovitaks minna psühholoogi juurde, abi otsima. Meile ei ole probleem meid Heterod ei häiri, aga paistab et Me häirime kyll teisi, ja see on sellest et arvatakse et see homovärk ei ole õige. Kuna siuke EEL arvamus on juba aasta tuhandeid meile sisse kasvatatud. Kas Poleks mitte lihtsam kõigil elada kui lihtsalt olla omaette teiste elu torkimatta, ja nautida elu? :D

Homoseksuaalsus pole diagnoos. Küll aga seda on düsgraafia, aga ka düsgraafikuil peab olema võimalus olla õnnelik isegi siis, kui nad on homoseksuaalid.
On veel muidugi võimalus, et viimased arvamused on kirjutatud hästi eesti keelt rääkiva nt venelase poolt, sellisel juhul võtan oma ebaprofessionaalse diagnoosi tagasi.

Külaline kirjutas:Homoseksuaalsus pole diagnoos. Küll aga seda on düsgraafia, aga ka düsgraafikuil peab olema võimalus olla õnnelik isegi siis, kui nad on homoseksuaalid.
On veel muidugi võimalus, et viimased arvamused on kirjutatud hästi eesti keelt rääkiva nt venelase poolt, sellisel juhul võtan oma ebaprofessionaalse diagnoosi tagasi.
On normaalne Rääkida Lolli jura? Sinu arvamus käiks pigem rubriigi alla Kirjavigade vihkamise foobikud.

Reedetu kirjutas:
Külaline kirjutas:

IP aadress on ju sama.
Sa kirjutad Ju Üpris Veidra Stiiliga, ei pea isegi IP-aadressi kontrollima minema (mida ma ka ei teinud), et aru saada, et sama inimene need järjestikused postitused valmis treis.
Kerto kirjutas:Kiidulaulu? äkki häirib teid hoopis et ma homo olen? Lihtsalt kysin. aga Tänan
Ei häiri mind homod küll mitte kuidagi, ütlesin ju ka, et olge ja saage õnnelikuks.

Külaline kirjutas: Kui võtta aluseks inimlik õnn on teema pealkiri väga asjakohane ja homoks olemine on normaalne.
Sellise jutu alusel võib isegi pedofiiliat normaalseks nimetada.

Vastates viimasele postitusele, siis ma küll pole täheldanud, et iga teine hetero siin oma suhtest eraldi teema oleks algatanud (va. suhteprobleemid). Kui sellistest asjadest üldse kusagil kilgata, siis pigem oma isiklikus blogis. Kui sa tahad näida normaalsena, siis arenda oma grammatikat ning ära kuuluta oma suhtest iga nurga taga sest 'relationships last longer when nobody knows your business.'
Life is either a daring adventure or nothing at all.

Mitte homoks olemine, vaid see kirjastiil ajab inimesi närvi. Kui igaüks hakkaks õigekirja oma suva järgi väänama, siis ei saaks me keegi midagi aru. Kasuta ikka enam-vähem korrektset keelt, enda jaoks kuskil oma blogis võid omas keeles kirjutada. Siis on lootust, et ikka ka su jutu pointi mõistmiseni ka jõutakse, sest ikka see oli vist esmatähtis.

someoneh kirjutas:
Külaline kirjutas: Kui võtta aluseks inimlik õnn on teema pealkiri väga asjakohane ja homoks olemine on normaalne.
Sellise jutu alusel võib isegi pedofiiliat normaalseks nimetada.
Võiks jah, kuid oluline erinevus homoseksuaalidega võrreldes on eeldus, et mõlemad homost osapooled peavad olema sotsiaalselt sõltumatud ja -vastutusvõimelised. Kui partnerite ealine erinevus mahub nt 18 ja 80 eluaasta vahele, on sotsiaalses plaanis vist kõik ok, kuigi vanuseline pikantsus oleks sama mis pedofiilias.

Kerto kirjutas:
Cazzike kirjutas:Ok löpetage ära juba olge uhked kes olete aga ärge seda nüüd kohe kuulutage ju
Kuule ISe tee Heterod Ka kuulutate seda oma asja kõigi vahel!!!! Kui me oleme ka normaalsed siis miks me ei võiks kuulutada?
Kõik klapib ju.

Termomeeter , Kirjutan nii Sest Huvi Pakub
Esiteks ma ei ole hetero xd , teiseks ei ma ei ole küll näinud et heterod siin sellist asja räägivad. See muutub juba natuke naljakaks :D

no ma pole ka str8 aga kui ta tahab siis ta võib ju seda kuulutada? keegi ei käse siia tulla ja siis veel öelda, et oh teate ikka et mulle need homod ei meeldi ja nad tuleks ära põletada vms :D esimene rida ongi et homofoobidel siia asja pole, väga lihtne... aga see õigekiri on küll selline mis nagu silma õrnalt noaga pussitab :D

Neptune kirjutas:Teised seksuaalsete ja muude kõrvalekalletega inimesed ei kuuluta seda kõva häälega. Võta eeskuju. :roll:
kui ma avastaksin endal hemorroidi mis oleks kõrvalekalle tervise terviklikusest, siis pole see võrreldav armumisega, kas siis erisoolisse või samasoolisse partnerisse.
Esimesel juhul tahaksin olla nurgas peidus, teisel juhul maailma sündmuste keskpunktis ja kõigiga seda jagada.
Väidan, et kui oled armunud siis see pole kõrvalekalle sõltumata partneri soost ja seda rõõmu võid kuulutada kõva häälega. Anna eeskuju!

Puht teaduslikkus mõttes on homoseksuaalsus kõrvalekalle meie normaalsusest. Siin tuleb aga arvestada sellega, et kinnistunud on mõtteviis: kõrvalekalle = paha, paha, vaja lahti saada!

Aga samamoodi on kõrvalekalle normaalsusest ka geeniustest teadlased ja andekad lapsed (kes kuuluvad haridusliku erivajadusega laste alla). Kõrvalekalle normaalsusest toimib mõlemale poole. Nii negatiivne, kui positiivne. Ehk siis ka mina ei näe tavamaailmas homoseksuaalsust kõrvalekaldena. No jumala eest, kaks iseenda tegude eest vastutavat inimest, kellelegi liiga ei tee - andku minna.

someoneh kirjutas:Viidates nüüd teema pealkirjale, siis homoseksuaalsust loetakse siiski kõrvalekaldeks (paratamatus, elu on karm jne).
Nagu ma ka mainisin et normaalsus on kõik see kus keegi ei kannata. Teha midagi Head, mis teisi ei kahjusta, JNE. Homoseksuaalsus on kõrvale kalle selle pärast et Homosid on yldjuhul vähem kui tavalisi inimesi ja nagu inimeseürgloomuses ammu juba olemas, ongi kedagi teistsugust normaale pidada ebanormaalseks . põhiline on ju see et , enamusel paistab olevat ju õigus. aga nii see pole.

Kerto kirjutas:
Nagu ma ka mainisin et normaalsus on kõik see kus keegi ei kannata. Teha midagi Head, mis teisi ei kahjusta, JNE. Homoseksuaalsus on kõrvale kalle selle pärast et Homosid on yldjuhul vähem kui tavalisi inimesi ja nagu inimeseürgloomuses ammu juba olemas, ongi kedagi teistsugust normaale pidada ebanormaalseks . põhiline on ju see et , enamusel paistab olevat ju õigus. aga nii see pole.

Kas õigus ja tõde ei ole mitte suhteline?

Okei ma vaatan et kõigil pole ikka veel selgeks saanud, et Homoseksuaalsus on sündides kaasa antud Chromosoomi erisus (Homo xq28) ja tavalise (hetero xq27) Vahel. praegused uuringud näitavad et Homosi on peaaegu meiega võrdselt umbes cirka 42% Protsenti. Ainult et 39% homodest kardab saada kiusamise sihtmärgiks ning ei tule kunagi kapist välja ega avalikusta ennast. Põhimõtteliselt elavad igapäevast elu koos naisega seda nautimatta. Sellepärast meil ylerahvastatus ongi et Homod ei saagi homodega kokku, kui kõik oleksid nendega kellega nad tahaksid olla siis oleks kõik tasakaalus ja mingit ylerahvastatust ei olekski. Ja ma tegelikult olen Bi-Seksuaal mitte Homo. Homode kaitseks astusin välja sellepärast et mulle ei meeldi kui kedagi Kiusatakse! :D

Lisaks pean ka yhe torke veel tegema et Inimesed kes tulevad siia rohkem minu kirjavigasi nokkima ,kui et võiks teemasse süveneda tegelikult soovivad näidata kui halvad homod on nii hea on teiste inimeste vigades sorida ja kui ta on teistmoodi siiis on veel parem talle ta vigasi näkku heita! Toon tähelepanu järgmiste isikute suhtes kellele see text oli mõeldud: Neptune,Someoneh,külaline kes märkas minu düsgraafiat! (ma tänan sind selle eest et sa mind valgustasid) ja Vertigole. Tänan Yeahh kes sai minu jutupõhimõttele kohe pihta. ja ka teisi Inimesi kes mind toetavad.

Minu põhimõtteks on: "Naudi elu kuidas tahad, vaata ette et see teisi ei häiriks ja kui sind ennast häirib miski siis vaata ka enda sisse ,et äkki on asi sinus"

.. Olen aspergeriga diagnoositud isik ja ma ei leia et ma sellepärast teistest halvem olen ..

Jootekol kirjutas:
Kerto kirjutas: praegused uuringud näitavad et Homosi on peaaegu meiega võrdselt umbes cirka 42% Protsenti. Ainult et 39% homodest kardab saada kiusamise sihtmärgiks ning ei tule kunagi kapist välja ega avalikusta ennast. Põhimõtteliselt elavad igapäevast elu koos naisega seda nautimatta.
Kust sa sellist absurdsust küll lugesid?
No esiteks ma ei arva et ma peaks ennast täpsustama kui sa pole isegi viimaste teadus uuringutega kursis. Lisaks arvan ma et ma ei peaks yltse ennast täpsustama inimesele kes kaib alles 5. klassis... :D

Külaline kirjutas:
Jootekol kirjutas:
Kerto kirjutas: praegused uuringud näitavad et Homosi on peaaegu meiega võrdselt umbes cirka 42% Protsenti. Ainult et 39% homodest kardab saada kiusamise sihtmärgiks ning ei tule kunagi kapist välja ega avalikusta ennast. Põhimõtteliselt elavad igapäevast elu koos naisega seda nautimatta.
Kust sa sellist absurdsust küll lugesid?
No esiteks ma ei arva et ma peaks ennast täpsustama kui sa pole isegi viimaste teadus uuringutega kursis. Lisaks arvan ma et ma ei peaks yltse ennast täpsustama inimesele kes kaib alles 5. klassis... :D
Ära aja mingit mõttetut ila vaid anna allikas või tunnista üles, et tõmbasid omal p... välja need arvud.

Tuled siia oma positiivuse ja õnneliku homosuhtega hiilgama ja kui keegi sinu arvamust ei aktsepteeri, nimetad teda kohe 5.klassis käivaks lapseks? Vabandage mind, aga see ei paista just eriti normaalne olevat. Jah, olge teistsugused, olge koos homod ja õnnelikud, aga kuramuse päralt, ärge teistele oma arvamust peale tulge suruma. Raske on, aga katsu kas või natukenegi leppida sellega, et nii mitmelegi ei ole selline teema meelepärane ning ajab pigem harja punaseks, kui keegi tuleb homoseksuaalsust normaalsuse alla liigitama. "No hate, no judgement, lihtsalt soovitus ning sestap ma blogimist eelnevas postituses mainisingi."

PS! Mu sõbrannal on diagnoositud düsgraafia ning tema kirjapilt on ikka kordades loetavam. Samas, ehk avaldub seegi igal indiviidil omamoodi või on asi lihtsalt vanuses.

Oli jutt ju et inimesed kes Homoseksuaalsust ei salli pole siia asja! MIda te siis kobisette. tõmmake nahuj kui meie arvamus ei koti kadakas* me oleme ka normaalsed inimesed kui ei meeldi ss eemalduge siin on minu meelest ka kirjas et Homovihkajatel siia asja pole. Homod on inimesed nagu teiegi. Ja väärt samat elu nagu tee seega. ärge kobisege siin.

Kusjuures, mina olen lesbi. Aga igat homoseksuaalset inimest, eriti sellist, kes oma arvamusi ja seisukohti aruka inimese kombel põhjendada ei oska, ma pimedalt ei "salli" ka. Kui mina otsustan, kas mulle meeldib inimene või mitte, pole seksuaalsel orientatsioonil sellega eriti asja. Rohkem iseloomul, muul, ka KIRJASTIILIL.

Ma ei tohiks vihastada, sest tegu on ilmselgelt harukordselt ebaküpse inimesega. Lapsega. Ja see laps ei meeldi mulle kohe üldse.

Neptune kirjutas:Et homod võivad oma arvamusi ja orientatsiooni kõva häälega kuulutada aga need, kellele homod ei meeldi, seda teha ei tohi?
Oma tuba, oma luba! Justkui homoseksuaalsuse osakond juu.
ja mis puutub neisse kellele see ei meeldi, siis need leiavad kindlasti mõne teise, sobivama koha, kus seda täiel rinnal teha võib.

AAASFDAFAEWARAEFDASAsd... lootusetu, nagu laps, kel komm käest ära võetud ja enam jonni ei jäta ning teisi ei kuula.
Nõustun siinkohal MentalWhore-ga.

Igastahes, I'm so done, lähen minagi nüüd pedodele ja zoofiilidele oma osakonda looma, et nad oma inimliku õnnega teiste ees end hästi tunda saaks (ärge seda lauset nüüd surmtõsiselt võtke, palun).

Neptune kirjutas:A' miks siis pedofiilid või zoofiilid jms. inimlikku elu ja õnne ei vääri? Ei jõua nüüd ära oodata seda hetke, kui teemaautor jälle ilmub ja mind siis üheks neist nimetab.
Nii esiteks, sai korduvalt õeldud siis ÕIGE ON SEE KUS KUMBKI OSAPOOL EI KANNATA. SEEGA PEDOFIILIA JA ZOOFIILIA SELLE ALLA EI KÄI. Ise Lähen teen kuskil nurgas suitsiidi nyyd sest Nii kui ma ytlesin et olen Asperger siis, kohe hakkas heiti voolama ja ma nyyd tunnen tõesti et mind pole sellisesse yhiskonda vaja kus vihatakse kõiki kes on teistest teistsugused.. Trah Ma lähen siis Kuskile Nurka ja arenen natuke EGAS IDIOOTIDEGA EI MAKSA JU VAIELDA. Pu1si!! See Teema on nyyd läbi Pange põlema ennast. Kui mind linnapeal näete katsuge mindgi vagaseks peksta, sest ma olen ju nii vale ja kõrvalekaldudund ebard...

KÕIK!! TEEMA ON SULETUD!!
Suletud

Mine “Homoseksuaalsus.”