pisike mure..

Tere,
Ma olen 15 aastane neiu, lesbi, vallaline..
Olen üritanud suhet luua mitmete tüdrukutega aga midagi pole välja tulnud. Ühega kunagi kohtusin ainult ja rääkisime nats ja siis tal helises telo ja pidi koju minema. Teistega olen ainult internetis rääkinud ja on suhtluse katkestanud lihtsalt. Pole mina midagi õelnud ja tülisid pole olnud. Kuna mul on elus väga raske, sooviks ikkagi tüdrukut enda kõrvale kellele oma muresid rääkida ja nunnutada.
Aga see on väga raske kedagi leida. Ja paluks mitte veenda mind ümber. Ma tean kes ma olen ja ma ei saa seda muuta. Kas ma olengi nüüd forever alone või on mul lootust? Pluss veel üks küsimus-
Kas mul oleks võimalik kunagi last saada kui ma olen lesbi? Kas see oleks väga kallis ja palju hind oleks? Rääkige kuidas see käib. Mõtlen juba tuleviku peale ja unistan ka pulmadest ja lastest nagu iga teine tüdruk. (:

Re: pisike mure..

Abiellumine Eestis küll võimalik pole. Lapsi võid saada lapsendamise või kunstviljastamise teel.

Aga jah, see, et 15-aastaselt endale seda õiget kõrvale pole leidnud, on ju ka heterode seas täiesti normaalne. Ise arvasin ka (küll ka heterona) 15-selt, et jään terveks eluks üksikuks ja kes mind ikka tahab, nüüd veidi vanemana on austajaid kordi rohkem, kui minul tundeid vastu pakkuda on :D. Küll sa ka õige tüdruku enda kõrvale leiad, see on ju ometi normaalne, et kõigiga ei sobigi. Jätka suhtlemist ja tutvumist ja küll leiad ka need õiged inimesed! Edu sulle!

See, et 15-aastaselt kedagi pole on jah okei. Veel veidi vanemanagi ei ole kõik omale kohe kaaslasi leidnud.

Ning abiellumise võib jah üpris odavalt saada korraldada.

Aga et nüüd midagi uut sekka öelda - Otsi üles Eesti LGBT Ühing. Tallinnas vähemalt mõnda aega tagasi just olid mingid nende teadlikkuse reklaamid üleval. Näedsa. Leidsin sellise lehe: http://www.omakeskus.ee/
Ehk siis uuri neilt. Ma usun, et sealt saad tarka nõu, tuge, teadmisi.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Okei jah ma olen seda enne ka vaadanud, aga kas ma nt saaks sinna nõustamisele minna, või on seal vanusepiirang? Ja vanematele ütlemisega kunagi on nii et ma ei pea seda ju tegema? Nagunii ma oma vanematega läbi ei saa ja on minust lahti ütelnud. Siiski kui kasuvanemad küsiksid et kas mul keegi on ka juba vms siis ma ei tea mida vastata. :P
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”