Kas homoseksualism on ravitav?

Selline küsimus kas homoseksualismi on võimalik ravida ravimite või psühholoogilise nõustamise teel.Olen kuulnud et natsi saksamaal ning hiljem ida-saksamaal kui ka omaaegses nõukogude venemaal tegeldi sellega ning oli välja töötatud ka vastav tehnoloogia Ma oleks väga õnnelik kui saaks sellest hälbest lahti ning normaalse inimese moodi elama hakata. Vastik on kogu aeg tahavad tüdrukud minuga seksida aga ma ise ei taha kuna see ei tekita minus mingit erilist tunnet ega armastust.Küll tahaks täiega pedetseda aga pole kellega seda teha .Ning kuskile gayklubisse ei lasta ka alaealist sisse nii et ongi surnud ring.Olen vaadanud ka neti tutvumislehti seal olevad vanad ja koledad isendid ei paku mulle aga üldse huvi. Kokkuvõtteks otsustasin arsti teadust kasutades homoseksualismist lahti saada sest tänapäeva teadus peaks nii arenenud olema et suudaks selle väikese probleemi lahendada. Keegi ütles et homoseksualism läheb ise täisealiseks saades ise üle kuid ma kardan et niisama ta ikka ei lähe ja ma ei viitsi lihtsalt mitu aastat vaevalda homoseksuaalsete ihade käes ning lootes et üle läheb.

Re: Kas homoseksualism on ravitav?

Tartus-Tallinnas ja vahel vist ka Pärnus on ju mingid vestlusringid ka, kust leiad omasuguseid.
Tartus kuskil ülikooli tänaval, raeplatsi juures
Tallinnas on mingi oma keskus. kaarli pst 5 (vist)

http://omakeskus.ee/
http://lgbt.ee
http://qiss.eu - foorumid.

või siis otsi endale mõni homofoobist psühholoog (kuskil vist keegi kirjutas sellisest, ma ei tea isegi, kas siin foorumis või mujal...) ja vaata, kas ta suudab siis nö terveks ravida sind oma teraapiaga xd
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Jah homoseksuaalsus läheb ajaga üle, aga see aeg on seotud sugukire jahtumisega ja on väga pikk.
Kogu maailma on täis õnnestunud ja ebaõnnestunud meditsiinilisi eksperimente. Näiteks rõuged peaksid olema võidetud. Või siis mitte? Aga Lampjalgsus, aids, enamik vähivorme ja homoseksuaalsus (kui seda vaadata haigusena) on ikka veel meditsiinitöötajate töölaual.
Erinevad meditsiiniinstituudid on püstitanud, usus oma tehnilisse võimekusse enesele mäekõrgusi ülesandeid. Venelased näiteks tahtsid inimese ja ahvi ristamisel saada nn üliinimest, sakslased proovisid täiustada rassi hoolika valiku ja kauni muusikaga. Ameeriklased oma praktilise meelega tuunisid neegerorjade geneetikat. töövõitudest pole kuulutanud keegi.
Lühidalt: muuda end ise või naudi seda mis sul on.

Muutused on võimalikud
Laialt on levinud müüt, et homoseksuaalset suundumust on võimatu muuta või ravida, kuid mitmed uurimustööd – nii laialdasemad uurimused kui psühhoteraapiaraportid – näitavad, et see on võimalik. Ühes hiljutises uurimistöös osales 248 homoseksuaalset meest ja naist vanuses keskmiselt 36-37 eluaastat. Töö eesmärk oli uurida nende edukust püüdlustes oma seksuaalseid eelistusi muuta. Need inimesed olid saanud ka teatud ravi enne 18-aastaseks saamist. Avastati, et just see rühm oli saavutanud märkimisväärseid edusamme pärast 18-aastaseks saamist.
Siinkohal tähendab sõna «märkimisväärne» selliseid muutusi, nagu näiteks kategoorilisest homoseksuaalist biseksuaaliks muutumist. Aasta hiljem uuriti samu inimesi uuesti ja leiti muutunute arvu edasist suurenemist. Järelikult olid need muutused jätkuvad.
Ühes teises Nicolosi Byrd & Potts`i tehtud uurimuses vaadeldi 822 patsienti, keda oli ravitud homoseksuaalsetest eelistustest. Nendest patsientidest, kes enne ravi pidasid end täielikult homoseksuaalseteks, olid pärast ravi 18% täielikult heteroseksuaalsed ning 17% peaaegu täielikult heteroseksuaalsed. See tähendab, et tervelt 35% homoseksuaale oli muutnud oma elustiili. Ainult 13% ütlesid pärast ravi, et nad on endiselt täielikult homoseksuaalsed, kuid seegi rühm tunnistas, et nende enesekindlus ja emotsionaalne stabiilsus on tõusnud.
Ühel psühhoterapeudil oli 9 patsienti, keda Hadfield ravis psühhonalalüüsiteraapiaga. Üks neist sai veel ravi, seetõttu ei saanud tema kohta veel hinnangut anda, kuid ülejäänud kaheksa varem täielikult homoseksuaalseid uurimisaluseid olid nüüd, pärast ravi, heteroseksuaalsed.
Mõningaid patsiente uuriti ka 30 aastat hiljem. Nad olid jätkuvalt heteroseksuaalsed ning nende elus polnud mitte mingit «tagasilangemist». Nende seksuaalsed eelistused olid täielikult vastassoole suunatud.
http://homoseksualism.wordpress.com/art ... aalsusest/
before you say something, think how you'd feel if someone said it to you | 18

Eelnevale tekstile oleks vaja lisada, et lisaks meditsiinilisele "ravile" on läbiviidud protseduuride üks lahutamatu komponent Jumalasõna, kuna lingina äratoodud teadlase arstipraksis on mitte maise vaid taevase iseloomuga.
Aga ka ilma selle iroonilise repliigita tunduvad numbritel ja protsentidel põhinevad tõestused olema pigem spekulatiivsed, kuna protsendid suudavad teatavasti kõikke.

Ja ma arvasin, et sellised usufanaatikud elavad vaid USA's eksisin. Aga eks igal ühel ole oma arvamus.
Mul pole küll midagi ei Jumala jms olematu nähtuse vastu midagi, aga sellised kes sellist lolli iba ajavad, no palun palge ennast põlema.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity" - Albert E
"no ma istun kõik sisse kui põske ei mahu" SOMEONEH 2014

Sandrike kirjutas:Aga mida need inimesed enda hinges tegelikult tunnevad? On nad ikka vabanenud?
Viimase vastajaga nõus. Selline asi on ainult enesepett, mingit "vabanemist" ei tule. Kui ma korrutan endale, et olen surnud, et mind pole olemas, olen surnud, siis mul on ka esimesed viis minutit jube hea tunne. Aga siis, ükskord, saan ma järjekordselt aru, et ma ei ole surnud. Mul on tunne, et eks neil on ka: "Olen hetero, armastan jumalat, olen hetero, armastan jumalat, olen hetero..." aga mingil hetkel tuleb reaalsus tagasi. Reaalsusest ei pääse mitte keegi.

MentalWhore kirjutas:
Sandrike kirjutas:Aga mida need inimesed enda hinges tegelikult tunnevad? On nad ikka vabanenud?
Viimase vastajaga nõus. Selline asi on ainult enesepett, mingit "vabanemist" ei tule. Kui ma korrutan endale, et olen surnud, et mind pole olemas, olen surnud, siis mul on ka esimesed viis minutit jube hea tunne. Aga siis, ükskord, saan ma järjekordselt aru, et ma ei ole surnud. Mul on tunne, et eks neil on ka: "Olen hetero, armastan jumalat, olen hetero, armastan jumalat, olen hetero..." aga mingil hetkel tuleb reaalsus tagasi. Reaalsusest ei pääse mitte keegi.
Miks seostad heteroseksuaalsust usuga Jumalasse? Kas homoseksuaalsetel ei tohi /saa olla oma jumalat?

Külaline kirjutas:Homoseksuaalsus on jumala silmis surmapatt ning piibli reeglite järgi karistatakse neis inimesi surmaga.Piiblis oli isegi mingi koht kus üks linn mille jumal lasi tulvavee ja äiksenooltega ära hävitada kuna seal tegeldigi homoseksualismiga.

Juhin sellele, et olles hetero, ei pea armatama jumalat. Sama on ka homo inimeste kohapealt. Jätkaks nüüd õige teemaga.

homosexualism on ravitav nii et suguagregaat lõigatakse maha siis on homoseksuaalsus kadunud koheselt . Selline ravi on aga räige inimõiguste rikkumine ja euroliidus seda rakendama kindlasti ei hakata. .Islami riikides küll homosid puuakse ja lõigutakse sest koraani kohaselt on homoseks ja suhted nii suur islami rikkumine mille karistuseks ongi surm.

tark laps kirjutas:homosexualism on ravitav nii et suguagregaat lõigatakse maha siis on homoseksuaalsus kadunud koheselt . Selline ravi on aga räige inimõiguste rikkumine ja euroliidus seda rakendama kindlasti ei hakata. .Islami riikides küll homosid puuakse ja lõigutakse sest koraani kohaselt on homoseks ja suhted nii suur islami rikkumine mille karistuseks ongi surm.
Kas sul on agregaat alles?

Külaline kirjutas:Kas keegi oskab öelda miks on euroopas ja muudes arenenud riikides levimas aina laiemalt homoseksualism . Samas aafrikas muudes arengumaades on see suht tundmatu .Minu arust ongi homoseksualism laialdane levik heaolust tulenev kuna naiste panemine tüütab ära ja tahetakse midagi muud ka proovida.

Oh, ei ole tundmatu. Islami-ja vaesemates riikides seda lihtsalt ei kajastata/on koraanist tulenevalt keelatud.

Asi pole muidugi panemises. Asi ei ole absoluutselt seksis. Mina hetero homo sapiens sapiensidest väga ei tea, aga eeldan, et ka teil pole asi ainult selles, et kurat, saaks nüüd panna...! Ma vähemalt loodan. Kuigi see pole isegi minu asi.
Homoseksualism ei "levi". Levivad mobiiltelefonid, haigused ja vihmametsade raiumine. Seksuaalsus ja orientatsioon ei ole sellised asjad, mis võiksid levida. Aga kellele ma seda ikka praegu nii väga seletan...

Homoseksualismi põhjused peituvad inimese ajus ja lihtsalt munade maha lõikamisest tegelikult kasu pole . Aju on teatud piirkondi oleks vajalikus suunas vaja mõjutada kuid efektiivset meetodeid pole suudetud välja mõelda .Tulevikus geenitehnoloogia arenguga on võimalik homoseksuaalsust põhjustav geen lihtsalt välja lülitada ja olekski probleem lahendatud. Selline tegevuse eetilisus on aga suure dilemma ees kas inimestel üldse õigus sekkuda evolutsiooni arengusse. Loodus ise reguleerib läbi homoseksuaalsuse , näljahädade ja sõdade rahva arvukust. Kui maal on liiga palju inimesi siis loodus läbi homoseksuaalsuse suure levikuga piirabki sündide arvu.
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”