Lesbi unenäod ja kas olen...

Tere.. :wink:
Nägin 2 päeva üht unenägu ja eile järge.
Kõndisin kuskil kohas ja seal läksid 1 poiss ja tüdruk lahku, tüdruk nuttis, läksin teda lohutama ja ta ütles et ta nimi on Natalie ja naeratas. Mõne sekundi järelt ta suudles mind ja ma sulasin. Siis tahtis ta mu peal üht šampooni proovida ja võttis mu juuksed lahti. Tal olid võrratud silmad, pruunid pikad juuksed ja armas naeratus. Ja me elasime koos ja nägin korra meid porgand paljalt põrandal hellitamas ja amelemas.

Ma tahan VÄGA tüdrukuga suhet ja teda armastada, hellitada ja ehk ka seksuaalelu. Kas keegi siit on lesbi/bi? Kas olen lesbi või bi? Võin kasutaja teha ja soovin samade kalduvustega kirjasõpra vanuses 13-17. Ise olen ka kuskil seal vahel vanuses.
Musiii, plikad :*

Re: Lesbi unenäod ja kas olen...

Olen 13. Ma olen ühte tüdrukusse armunud. :oops: Mina ja mu sõbranna läksime sõbranna õele naabrikooli järgi ja siis hakkasime seal nende kooli klassipilte vaatama. Siis ma hakkasin ühte kindlat tüdrukut vaatama (me tegime seal nalja) kuni üks tüdruk tuli meie juurde ja ei teadnud et me teeme nalja. Ta tahtis aidata otsida. Ta oli nii ilus tüdruk. Ta oli selle näitleja Anne Hathaway nägu, pidi ka tahtma saama näitlejaks, tal oli nii ilusad silmad ja pruunid juuksed. Ohh ma armastan teda. Tahaks tema kooli minna, aga samas tegin ennast ju nii narriks. Teised ei tea mu lesbiks olemisest midagi, tihti vaatavad sõbrannad üksteisele otsa, ohhkrt see tüdruk oli nii ilus. Kahju et perenime ei tea. Olen varem ka olnud ühte oma sõbrannasse armunud, tema oli blond. Temaga liuhtsalt ta arvas et naljatlesime, tglt ma armastasin teda.
Äkki keegi tunneb sellist tüõdrukut umbes 13 a, eesnimi on Arleen?
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”