Re: Biseksuaalsus, väike küsimustik !!!

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi?enda teada mitte, irl vähemalt.
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse?hästi suhtun :lol:
3.Mis on teie enda orientatsioon? Bi
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi?Teeks kalli.
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? Võib-olla parimale sõbrale kunagi. Ja vanematele ainult juhul, kui tekiks samasoolisega nii tõsine suhe, et olen sunnitud rääkima
6.Teie sugu/vanus? f/15
NEVER LET ANYONE BREAK YOUR HEART

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? Eks mõned ikka on
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Neutraalselt
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? Midagi
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? Sedasi otseselt ei räägigi vist, et mingi maha istumine ja tõsine jutt oleks, see ei ole ju saladus.
6.Teie sugu/vanus? naissoost, 15 aastane

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? Jah.
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Neutraalselt.
3.Mis on teie enda orientatsioon? Bi.
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? Kui see oleks mõni mu sõbranna, siis... Hehehehe. :3
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? Ma olen sellest paljudele rääkinud.
6.Teie sugu/vanus? N, 16-aastane.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? Vist.
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Teiste biseksuaalsusesse suhtun ma normaalselt, aga enda biseksuaalsusega on mul väga raske leppida.:/
3.Mis on teie enda orientatsioon? Bi.
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? Sõltub.
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? Ma ei julge rääkida...
6.Teie sugu/vanus? N, 15 veel paar kuud.
On see siis tähtis, mida maailm endast kujutab? Peaasi — tahtsin osata seal elada. Kui sa õpid õigesti elama, ehk saab sulle siis iseenesest selgeks, mida maailm endast kujutab.

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? Ei tea küll, et oleks.
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Ükskõikselt, nagu igasse seksuaalsesse orientatsiooni.
3.Mis on teie enda orientatsioon? Hetero.
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? Mis ma peaks tegema midagi või?
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? Eemn, miks peaks kellelegi eraldi rääkima?
6.Teie sugu/vanus? M, 19
Mustjas revolver sülgab veriseid kuule, mis õhus tarduvad ja hukutavad helevalgeid rahulinde. Ankruketil ei ole lõppu, millega laul algaks.

Vastaks küsimustele:
1. Paar on
2. Suht kama on, va juhul kui liiga külge hõõruma ei hakka
3. Hetero
4. Ütleks et sul läheb raskeks aga püüa hakkama saada
5. Oma psühholoogile, vanemale, ja maitea
6. M/17

Mingi teaduslik uuring tõestas et kõik naised on bi'd loomult....Vms
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? japjap
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? pohui
3.Mis on teie enda orientatsioon? hetero kuigi eee.. tglt oleneb naisest ka kui ma ikkagi mõtlen inimestele keda tean, aga kurat ikka ma ei tea, mees on ikka parem:D
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? pohui, kuid kui poiss seda ütleb on see väga, väga lahe.
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? kellele iganes.
6.Teie sugu/vanus? sugu olemas, vanus samuti

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? On.
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Nagu ka teistesse seksuaalsuse vormidesse. Hästi.
3.Mis on teie enda orientatsioon? Lesbi.
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? Toetaksin. (Ilmselt poleks see bi-elu meie ühiskonnas maailmalõpp.)
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? Sõpradele. Vanematele.
6.Teie sugu/vanus? F, 15

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? jah,
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? tavalised inimesed, nii kaua kui nad mind ahistama ei hakka, on mul ükskõik.
3.Mis on teie enda orientatsioon? hetero.
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? sama vastus mis nr 2'le .
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? parimale sõbrannale, sealt vb edasi lähedastele.
6.Teie sugu/vanus? N, 14
kui ma poleks selline, oleksin kui öö ilma kuuta !
You were my everything and i really miss you!! <3 But now i can't take all the pain that i feel.

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? ilmselt
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? ei huvita, pole kuidagi suhtuda
3.Mis on teie enda orientatsioon? hetero
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? mis mul ikka teha, eriti tõsiselt kohe ei võtaks, see bi-stumine on praegu lihtsalt selline populaarne asi.
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? kellele ma ikka peaks. võib-olla sõpradele siis, kui neid peaks olema. aga ei peaks ka otseselt rääkima, lihtsalt annaks teada, kui on selline hetk, et oleks vaja.
6.Teie sugu/vanus? 21, n

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? - Olen suhelnud mõnega
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? - Naiste puhul hästi, meeste puhul jätab külmaks
3.Mis on teie enda orientatsioon? - sirge
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? - Peksaks tahmase raudlatiga läbi tõenäoliselt
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? - Mitte kellelegi. Foorumis anonüümselt ainult ehk.
6.Teie sugu/vanus? - M/20

AITÄH!!! - palun

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? Jah
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Hästi
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? Midagi ei teeks , minujaoks oleks kõik samamoodi nagu varem .
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? Ei
6.Teie sugu/vanus? M , 16
Together till the end of time ;)

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? On..
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Kuidagi ei suhtu, inimesed on kõik erinevad.
3.Mis on teie enda orientatsioon? Hetero... Praegu vähemalt. :D
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? Midagi ei teeks, toetaks teda igati.
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? Ei räägiks.
6.Teie sugu/vanus? N, 12

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? - Jah
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? - normaalseks pean seda
3.Mis on teie enda orientatsioon? biseksuaal
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? :D tunnistasgi, ütlesin talle ka
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? - suht ükskõik, ma nagu ei kekuta sellega aga see pole mingi saladus
6.Teie sugu/vanus? n, 14

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? - Jah
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? - normaalne osa inimesest nagu juuksevärv või iseloom
3.Mis on teie enda orientatsioon? bi. ma mõtlen, PÄRISELT BI mitte sellepärast et see on moes, ma olen alati juba algusest peale bi olnud ja jään selleks surmani
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? üritaks talle vihjata et ma armastan teda(see on tõsi, aga kahjuks ta on hetero)
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? - parimale sõbrale, äkki ta on ikkagi bi
6.Teie sugu/vanus? n/14

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? Jah, üsna mitu
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Ma arvan, et see on ühiskonna poolt rikutud termin. Biseksuaalsus ei tähenda seda, et sa ei suuda otsustada, kumba sugupoolt tahad. See ei tähenda ka seda, et sa ei julge tunnistada ja siis ütled, et aa ei mulle meeldivad mõlemad. Kohe kindlasti ei tähenda sõbrannale musi tegemine, et sa bi oled.
Kui siin on mõeldud reaalset ja õiget seksuaalset orientatsiooni, siis suhtun hästi.
3.Mis on teie enda orientatsioon? Biseksuaalne
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? Mu parim sõbranna on seda juba teinud. Minu vastus oli miskit "high five, ma ka" kandis
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? Olen rääkinud lähedasematele sõpradele. Perele kahjuks ei saa, kuna nad on üsna homofoobsed
6.Teie sugu/vanus? Naine, 19

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? Umm, kindlasti aga kindlalt kedagi ei tea ;)
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Pohhuistlikult
3.Mis on teie enda orientatsioon? Naised, vb 5% 100st ka mehed :D
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? Midagi ei teeks, vähemalt pole puhas kadakas* :D
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? Hoiaksin pigem endateada.
6.Teie sugu/vanus? Mees 15

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi?-Jah
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse?-Hästi
3.Mis on teie enda orientatsioon?-Hetero
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi?-Suhtuks temasse täpselt samamoodi nagu varem
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest?-Parimale sõbrannale,tuttavatele,vanematele samuti
6.Teie sugu/vanus?-Naisssoost,14

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi?jah on küll
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Nagu igasse tavalisse inimesse
3.Mis on teie enda orientatsioon?bi
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi?mitte midagi, vb ütleksin tore.
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest?mitte kellelegi kui just sellele kelle vastu tunded on, olgu selleks siisntüdruk või poiss
6.Teie sugu/vanus?mees 16

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi?- Ei tea küll.
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse?- Ei meeldi.
3.Mis on teie enda orientatsioon?- Hetero.
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi?- Ei tunne sellist inimest.
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest?- Loll.
6.Teie sugu/vanus?- Mingi 12 ja tüdruk.

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? jah
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? ükskõik
3.Mis on teie enda orientatsioon? hetero i guess
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? nooo, oleks üllatunud ehk. samas kui ta mu parim sõber siis ma vb oleks seda juba märganud v midagi. :DD aga sõprust ei lõpetaks ega midagi.
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? vanematele, lähedasematele sõpradele.
6.Teie sugu/vanus? tüdruk, 16

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? Paar üksikut
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Normaalselt? Pole midagi nende vastu :3
3.Mis on teie enda orientatsioon? Pole 100% kindel aga ütleme bi
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? Toetaksin teda, see oleks tore
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? Heale sõbrale
6.Teie sugu/vanus? Tüdruk, 14
I'm okay (:

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi?- Ei tea küll.
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi?- Ei tunne sellist inimest.
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest?- Ei oleks bi.
6.Teie sugu/vanus?- 15 ja tüdruk.

punapea kirjutas:1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi?- Ei tea küll.
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest?- Ei oleks bi.
6.Teie sugu/vanus?- 15 ja tüdruk.
Spikerdada ei tohi :D

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? Jah
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Inimesed nagu inimesed ikka
3.Mis on teie enda orientatsioon? BI
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? Ta ongi, mul oli hea meel
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? Enamus mu lähedasi teab sellest.
6.Teie sugu/vanus? N, 17

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi?
-- Ei, endale teadaolevalt mitte.
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse?
-- Hästi, ei ole ju inimese iseloomu määrav omadus.
3.Mis on teie enda orientatsioon?
-- Bi (vist :D )
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi?
-- Oleksin õnnelik, et ta mind piisavalt usaldab, et sellest rääkida.
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest?
-- Võib-olla parimale sõbrale. Teistel ei ole vaja teada, tekitaks pigem ebameeldivaid olukordi.
6.Teie sugu/vanus?
-- 17 M

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi?
ei

2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse?
ei vaata geisid/bisid/lesbisid teistmoodi kui heterosid, seega hästi

3.Mis on teie enda orientatsioon?
hetero

4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi?
see oleks lahe, küsiks igast asju nt et mida ta näeb tüdrukutes jms, huvitav oleks :D

5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest?
õele, parimale sõbrannale, vb hiljem ka vanematele

6.Teie sugu/vanus?
Tüdruk, 14
bruh

1. Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? - Pole aimugi, keegi tunnistanud otseselt pole.
2. Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? - Inimesed võiks rohkem avatumad olla selle koha pealt, suhtun hästi muidu.
3. Mis on teie enda orientatsioon? - Läbinisti bi.
4. Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? - Viskaks ruska ja ütleks: "Welcome to the club!"
5. Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? - Parimad sõbrad teavad ;)
6. Teie sugu/vanus? N, 16
I had a dream... but I'm still sleeping.

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? mõni on
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? tavapärane asi minu jaoks xd
3.Mis on teie enda orientatsioon? bi
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? oleksin õnnelik, et ta mulle selle info usaldas.
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? ei varja. keegi kysib või juttu tuleb siis ütlen. v.a vanematele/sugulastele xd
6.Teie sugu/vanus? N, 14
It's scary what a smile can hide.

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi?On.
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse?Normaalsed inimesed.
3.Mis on teie enda orientatsioon?Panseksuaal
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi?Sooviks talle õnne et ta on leidnud oma olemuse ja aktsepteerib seda.
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest?Miks ma peaks üldse seda kellegile rääkima?
6.Teie sugu/vanus?N,16

AITÄH!!!

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi?_On omajagu
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse?_Täiesti normaalselt
3.Mis on teie enda orientatsioon?_Vist olen täielikult hetero, aga ka mulle on mõni naisterahvas rohkem meeldinud kui tavaline oleks
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi?_Ta on seda teinud ja ma olin üllatunud...lihtsalt
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest?_Oma sõbrannale kindlasti
6.Teie sugu/vanus?_18/N
*-*

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi?_ ma loodan, et mitte. aga eks mõni imelik ikka on.
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse?_ eks ta mingi vaimne puue on, ravimatud.
3.Mis on teie enda orientatsioon?_ Tavaline hetero, tglt võiks välja mõelda uue nime ka neile, kellel puuduvad igasugused tunded nii omasooliste kui vastassoo suhtes, igasugune huvi puudub.
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi?_ no mida ma ikka teen, lihtsalt ei kallista teda enam edaspidi, ega selle pärast et ta vaimse puudega on , ei tähenda et ma ta sõber enam ei peaks olema.
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest?_ ei räägiks kellegile, parem on oma haigused omateada jätta, pealegi see ei muudaks midagi paremaks.
6.Teie sugu/vanus?_ 22 vanamees.
once a friend, allways a friend.

Junger23 kirjutas:1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi?_ ma loodan, et mitte. aga eks mõni imelik ikka on.
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse?_ eks ta mingi vaimne puue on, ravimatud.
3.Mis on teie enda orientatsioon?_ Tavaline hetero, tglt võiks välja mõelda uue nime ka neile, kellel puuduvad igasugused tunded nii omasooliste kui vastassoo suhtes, igasugune huvi puudub.
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi?_ no mida ma ikka teen, lihtsalt ei kallista teda enam edaspidi, ega selle pärast et ta vaimse puudega on , ei tähenda et ma ta sõber enam ei peaks olema.
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest?_ ei räägiks kellegile, parem on oma haigused omateada jätta, pealegi see ei muudaks midagi paremaks.
6.Teie sugu/vanus?_ 22 vanamees.
Tubli :)
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”