lesbid

Tere, olen 15 aastane , olen vist lesbi, sest mul on olnud poisse, aga ma pole nende vastu tegelt midagi väga tundnud, kuid mulle on meeldinud mitmed tüdrukud , väga isegi, olen tüdrukutega suudelnud, see on palju parem kui poisiga , siit otsin ma aga mingeid tutvusi tüdrukutega, kellega suhelda ja vb isegi suhtesse minna . ;)

Re: lesbid

Tore, ma elan ka Tallinnas, Nõmmel. Aga Facebook'i kontot mul pole, eelistan inimestega ikka näost näkku suhelda. Saaksime võibolla kuskil kokku, kas näiteks homme kl 5 õhtul kusagil kesklinnas sobib, nt kaubamaja juures?

Mul on üks kollane pluus, ma panen selle selga, ja valgete raamidega päikeseprillid. Ma ise olen blond, sale, 164 cm, juuksed hobusesabas, alahuulel vasakul pool on väike neet, loodan, et tunned mu ära :) homme kl 12 roccas, tagumise ukse juures näeme :)

SININEEE-, ÄRA MINE HOMME MARELLEGA KOHTUMA, SEST TEDA POLE OLEMAS! MA OLEN ÜKS LAPSEMURE KASUTAJA, KES ESINES MARELLE NIME ALT, JA KA BLONDTÜDRUK15 VMS OLIN MINA! ALGUSES TAHTSIN MA LIHTSALT NALJA TEHA JA PROOVIDA, KAS SA VASTAD, KUID NALI LÄKS LIIALE. ÄRA MINE MARELLEGA KOHTUMA, SEST TEDA POLE OLEMAS, TA ON 100% MINU VÄLJAMÕELDIS JA SA RAISKAD VAID OMA AEGA. TUNNISTAN, ET MINU TEGU LÄKS LIIALE JA LUBAN, ET SEE EI KORDU ENAM!
R

Seepärast, et kui Marelle oleks olemas, oleks tal ilmselt kas facebook'i konto, või oleks ta siia kasutaja teinud, või mõlemat, siit võib aga välja lugeda, et “Marelle“ tahab kasutajat Sinineee- vaid kuhugi meelitada, sest kutsub kasutajat Sinineee- kohtuma, aga väldib muul viisil suhtlemist. Kui sina, viimane külaline, oled Sinineee-, kommenteeri oma nime alt, ja ma saadan sulle tõestuseks PM-i oma tegeliku nime alt.

Mis mõttes? Ma ei saa midagi aru. Jah, ka mina tutvusin siin ühe tüdrukuga ja ta pettis mind, aga andis kellegi teise fb konto ja väitis end ka tema olevat. See on nii kurb lihtsalt, tahan ikkagi üle saada jamast. Kas on siin mõni vaba lesbi neiu? :*

No mida kuradit, kuradi värdjas troll, lohh oled w, debiilik, ma olen reaalselt olemas ja sinu pärast väike värdjas jäi mul kokku saamata, sest Sinineee- jäi sinu idiootset nalja uskuma ja ei tulnud! :( Uskumatu, milliseid värdjaid siin maamuna peal ikka on ;(
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”